Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
    O kokias jums ten nuolaidas Vilbra daro? Gal žinai kokiom dar firmom daro? gal rasiu pažystamų... Nes dėl 16-50mm f2,8 nenori tartis, bent jau dar neatrašė, o jei ką tai gal nors filtriuką tada pridėtų...
    As tariausi sau asmeniskai del sigma 100-300 f/4 tai per vilbra nuleido 300 lt, o bendrai tai net nzn.. reiktu sneketi su vadybininkais kaune
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      o kiek jis kainuoja? ~3k? tai ir bus 10prc aš ir prašiau 10prc. bet kai objektyvas naujas ir graibstomas, tai truputį kita situacija

      Comment


        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
        O kokias jums ten nuolaidas Vilbra daro? Gal žinai kokiom dar firmom daro? gal rasiu pažystamų... Nes dėl 16-50mm f2,8 nenori tartis, bent jau dar neatrašė, o jei ką tai gal nors filtriuką tada pridėtų...
        kai pirkausi objektyva iš kart ėmiau ir filtrą. o tada kai sukomplektavo sakau: - gal nuolaidą? - pažiūrėjo nepatenkintas: - gerai; taip ir nusipirkau objektyva vienu litu pigiau, nei kad vitrinos kaina plius hoya filtras
        Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

        Comment


          gal ir man bandyti del filtro dometis.. bet 82 mm filtro jie tai jau tikrai neatiduos chaliavai
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Tos visos "nuolaidos" mane asmeniškai nervina. Kaip turguj kokiam derėtis turi. Galėtų iš principo kainas nuleist, nes užsiplėšę bedieviškai, o po to tik "auksiniams" klientams automatiškai ir skaidriai po 2-5% išrašinėt.
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              toks jau jų marketingas o 77mm polirezacinį kaži duotų?

              Comment


                sveiki gyvi
                jau gera savaite zvalgausi ir brandinu minti apie d80 'jamima' is ebay. gal tai ir klaidingas zingsnis, del kazkokiu man nezinomu priezasciu. jei kazka zinot, brukstelkit.
                o seip klausimelis butu daugiau apie objektyvus/-a. ebay bene 63 puslapiai su ivariom d80 komplektacijomis. lagaminai ir korteles manes neitin domina, stova jau turiu. tad pagrindinis dalykas zinoma lieka objektyvai. na ir dar geras flashas. prisiskaiciau gana daug apie 'nieko vertus' didelio zidinio nuotolio objektyvus ir panasiai, o jie turbut ir dominuoja daugumoje tu komplekteliu. seip norisi gana plataus kampo (kas mano supratimu yra kazkur nuo 18 mm) ir mazo f skaiciuko. bet kazko optimalaus nerandu.
                gal kas gali nepatingejes tiesiog pasakyti kokio objektytvo man reiktu. na bent i ta puse. zinoma kaina irgi gana svarbu.
                dekui
                www.tomflagman.com

                Comment


                  Na Nikonų objektyvai brangiausi, jei jau renkies šią sistemą, turėtum žinoti Blykstė manyčiau SB-800 O apie Nikonų objektyvus nieko nežinau, bet jei turi (o tikrai turi) imk pradžiai kokį 18-55 ar daugiau mm ir f2,8

                  Comment


                    Neisku kiek kokybes istikruju tau reikia, kiek lesu gali skirti ir kiek darysi su ta fotografija. Ale galima pasiimt koki 18-200mm VR ir bus pradziai ir tele ir platus plius stabilizavimas, kokybe uz kitinius garantutai geresne.

                    Comment


                      Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                      Neisku kiek kokybes istikruju tau reikia, kiek lesu gali skirti ir kiek darysi su ta fotografija. Ale galima pasiimt koki 18-200mm VR ir bus pradziai ir tele ir platus plius stabilizavimas, kokybe uz kitinius garantutai geresne.

                      nebuk toks griežtas kitininių atžvilgiu. jų visokių būna, ir apie Nikon'o kitus, nesu girdėjęs blogų atsiliepimų, o apie 70tuko kitinį tai net labai gerai atsiliepia.
                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                      Comment


                        Ar as blogai atsiliepiu apie juos? Tiesa jie prasti yra, bet to neturejau galvoje.
                        18-200 kokybes atzvilgiu yra geresnis. Zidinio nuotolio diapozono atzvilgiu jis isvis superinis yra, plius turi stabilizavima. Naujokui fotografijoje toks objektyvas mano galva yra bene geriausias pasirinkimas.

                        Comment


                          Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                          Ar as blogai atsiliepiu apie juos? Tiesa jie prasti yra, bet to neturejau galvoje.
                          18-200 kokybes atzvilgiu yra geresnis. Zidinio nuotolio diapozono atzvilgiu jis isvis superinis yra, plius turi stabilizavima. Naujokui fotografijoje toks objektyvas mano galva yra bene geriausias pasirinkimas.
                          na taip, kai pagrindinis kriterijus pixeliai ir zoom'as, tai geriau nerasi
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            jeigu cia taikytina man, tai suklydai. kodel, aiskinti neverta.
                            apie 18-200 nuomone supratau, ivertinsiu. o kaip Nikkor AF 1,4/ 50mm D ? nes man nera toks svarbus zidinio nuotolis tiek kiek diafragmos gylis.

                            Parašė aesde Rodyti pranešimą
                            na taip, kai pagrindinis kriterijus pixeliai ir zoom'as, tai geriau nerasi
                            www.tomflagman.com

                            Comment


                              Vienas rimtesnių iš Nikon'o objektyvų yra AF-S DX Zoom-Nikkor 17-55mm f/2.8G IF-ED, tiesa jo kaina nemaža, bet jis vertas tokių pinigų.
                              Mano galerijos:
                              Flickr'e

                              Comment


                                Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                                jeigu cia taikytina man, tai suklydai.
                                ne, ne tau taikiau.
                                tiesiog, kuo didesnis objektyvo zoomas, tuo daugiau tarpinių linzių, tuo sunkiau jas sureguliuoti ir apskritai sunkiau padaryti objektyvą normalų, ir savaime aišku tuo daugiau toks objektyvas kainuoja. taip, geriausia kokybė išgaunama su fixais, tačiau jų neprisipirksi ir neprisitampysi, todėl ieškai tarpinio varianto.
                                taip kad 18-200 geras ir patogus kelionėse, tačiau jei ambicijos yra nors kiek didesnės už buitines nuotraukas, vertėtų 18 pakeisti į 80, o kas žemiau, gal būt kurį laiką pasinaudoti kitiniu (paaukojant kažkiek židinio), kuris šiaip jau nėra toks blogas. žinoma vėliau kitą reiktų pasikeiti, kad ir į umbrelos pasiūlytą objektyvą.

                                P.S. cia tiesiog variantas kaip ribotomis lėšomis greičiausiai pasiekti geriausią variantą. tačiau nuomonių gali būtų ir kitokių.
                                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                Comment


                                  Sveiki,
                                  Pagaliau atėjo laikas kai ir man reikia išsirinkti dslr pinigų turiu nedaug, apie 2500lt. Ir ką už tiek patarsit įsigyt? Pakolkas pačiam paskaičius labiau limpa pentax'ai... Apie K10D lyg ir neblogi atsiliepimai ir į kainą beveik sutilpčiau. Ką pasiūlysit?

                                  Comment


                                    K10D tikrai vertas demesio.
                                    Bet taip pat butu labai verta pagalvoti apie pigesni 'body' (kad ir K100D) ir geresni, gal netgi universalesni objektyva.

                                    Comment


                                      Ir K100D atrodo neblogai, bet jei imčiau K10D su kitiniu objektyvu po kokių pusės metų galėčiau jau ir padoresni objektyva nusipirkt.
                                      O bendrai ką apie pentax galit pasakyt? Girdėjau lyg jų objektyvai brangesni...?

                                      Comment


                                        O aš girdėjau priešingai, kad pentax objektyvai pigesni.

                                        Comment


                                          Žinoma pigesni, tik nėra second hands rinkos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X