Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tokius čia mažai kas naudoja
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Bet naudoja. mano manymnu visi tie body yra daug maz vienodi, kaip ir D50 nlb kuo skiriasi nuo 350D. praktiksai didziausias skirtumas tarp juk tj tik tas kad D50 neapsvieciamas funkciju skydelis. manau tie body uz mums prieinama kaina turi nlb didelius skirtumus. perkant toki daikta reikia atsizvelgti kiek tu jam ateity galesi isleisti ant stiklu ar dar ko. pagrindinis kokybes dalykas juk yra stiklas ir reikia gerai pasirinkti kad ateiti per daug nesugdamas sau galvos galetum nusipirkti reikiam stikla ir megautis.
      Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

      Comment


        Taimis turi D80 jo klausk, O S_P 20D o 30D nzn, aš asmeniškau mieliau Canoną imčiau...

        Comment


          Canona praktiksai rinktumeis vien del isgarsinto vardo o ne del tehniniu charakteristiku !
          Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

          Comment


            Parašė balvonas Rodyti pranešimą
            Canona praktiksai rinktumeis vien del isgarsinto vardo o ne del tehniniu charakteristiku !
            Nepradek beviltisku diskusiju buvo kaskur tema apie canon vs nikon

            Comment


              As nepradedu, as tik pasireiskiu, o jai kazkas uzsikabliuos tai as nekaltas
              Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

              Comment


                Aš imčiau 30D vienareikšmiškai. Visų pirma, Canon objektyvų pasirinkimas, turint pinigų, daug solidesnis (L), tai čia labiau Canon vs Nikon. O konkrečiau dėl 30D vs D80, tai 30D turi 5fps, patogesnį valdymą ("dial" ratukas), didesnį LCD, geresnė nuotraukų kokybė prie didelio ISO (800-3200). Daugiau nežinau Jei būtų klausimas 30D vs Nikon D200, tai D200 būtų laimėtojas, bet 30D vs D80, tai man nebūtų nė ką galvoti, nors čia, aišku, tik mano nuomonė

                Comment


                  Tai gal pirmiausia rankose palaikyti reikėtų abu, nes labai dažnai tai nulemia pasirinkimą.
                  N N N

                  Comment


                    Dėkui už komentarus, linkstu prie nikon D80 su kitiniu 18-135, prie canono turėčiau dar ir tele objektyvą dasipirkti, kas šiam momentui man per brangu. Esu fotografavęs su Nikon D50, tai meniu bei valdymas jau pažystami ir visai patogūs, o D80 valdymas irgi panašus. Dėl nuotraukų kokybės tai abu fotikai geri, tad manau ne profesionalui lieka tik "emociniai" klaustukai.

                    Comment


                      Jei linksti prie D80, tai patarčiau vietoj 18 - 135 mmpirkti iš karto 18 - 200 mm. Arba vietoj 18 - 135 imti 17 -55mm. Nes 18 ß 135 mm labai greitai panorėsi iškeisti į ką nors geresnio.
                      N N N

                      Comment


                        Beje. Galiu už nedidelę kainą perleisti tau savo 18 - 135 mm objektyvą.
                        N N N

                        Comment


                          Parašė LBP Rodyti pranešimą
                          Beje. Galiu už nedidelę kainą perleisti tau savo 18 - 135 mm objektyvą.
                          Už kiek ir kas su juo negerai?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                            Greičiausiai turėsiu galimybę nusipirkti pigiau veidrodinį. Tai jei taip atsitiks, noriu būti tikra pasirinkimu . Tai būtų toks derinukas:

                            Canon Rebel XTI (Canon EOS 400D)
                            + objektyvas
                            Canon EF 15mm f/2.8 Fisheye Auto Focus Wide Angle Lens - Retail

                            Ar apsimoka tokį imti ...
                            jei nepaslaptis is kur pigiau gausi? ta prasme noriu perspet kad nepirktum is scameriu svetainiu (www.shopcartusa.com ir panasiai) kur galima lengvai but suviliotam zemu kainu.jei ne is interneto oirksi tai viskas tvarkoje ...
                            Studija8...

                            Comment


                              Su juo viskas gerai. Tik nuo vasaros pradžios juo nebesinaudoju, nes iškeičiau į kitą.
                              N N N

                              Comment


                                Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                jei nepaslaptis is kur pigiau gausi? ta prasme noriu perspet kad nepirktum is scameriu svetainiu (www.shopcartusa.com ir panasiai) kur galima lengvai but suviliotam zemu kainu.jei ne is interneto oirksi tai viskas tvarkoje ...
                                O kas ten blogai?
                                As pirkau savo Pentax'a Amerikej internetu.Gal kazko nezinau?

                                Comment


                                  Gal atsiunčia špygą dėžėj?
                                  N N N

                                  Comment


                                    Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                    jei nepaslaptis is kur pigiau gausi? ta prasme noriu perspet kad nepirktum is scameriu svetainiu (www.shopcartusa.com ir panasiai) kur galima lengvai but suviliotam zemu kainu.jei ne is interneto oirksi tai viskas tvarkoje ...
                                    Viskas ok Mums amerikiečiai karininkai tą puslapį rekomendavo, per juos ir gausim



                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Iš to sąrašo siūlau imti canon 400D su kitiniu EF-S 18-55 mm objektyvu. Jeigu "kuo paprastesnio", tai ten dar yra canon 350D. Neįsigilinęs kokie skirtumai tarp 350D ir 400D, bet bent jau megapikselių skirtumas tikrai nėra svarbus.
                                    Ačiū, Edd, taip, manau, ir padarysiu. O Lietuvoje nusipirksiu Sigmos objektyvą (17-70mm/2.8-4.5), skirtą canonui (nors mielai imčiau originalą ).
                                    Dar svarsčiau ir dėl Canon EOS 30D , bet man sakė, kad 400D pilnai užteks, nebent kada nors, jei poreikis bus.Tai apsistojau ties šiuo variantu
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Parašė waidz Rodyti pranešimą
                                      O kas ten blogai?
                                      As pirkau savo Pentax'a Amerikej internetu.Gal kazko nezinau?
                                      tai turbut is patikimo pardavejo pirkai,dabar yra namazas skaicius tokiu scam puslapiu kaip Bestpricecameras, Expresscameras, Shopcartusa ir kt.
                                      paprasciausiai google iveskit shopcartusa.com scam ar kazka panasaus ir prisiskaitysit labai nelinksmu istoriju.Pats jau buvau sugalvojes pirkt canon 5D bet gerai kad susizinojau viska paciu laiku...
                                      Geriau pirkt tiesiai is kokio B&h, adorama,amazon, ir kt. patikimu psl.

                                      EDIT: scam svetainiu papildymas CCI Camera City, USA Photo Nation, Yellow Bee Photo, Digital Expo, Century 21 Electronics, Wisetronics, Express Camera, Camera Pros, Broadway Photo, Express Camera, Camera Pros, and Prestige Camera.
                                      Paskutinis taisė Bolidas; 2007.08.31, 08:24.
                                      Studija8...

                                      Comment


                                        Sveiki,

                                        tikrai nesu profas fotoaparatų srityje, tai sakau, gal jūs padėsite apsipręsti. Kolega turi šį: http://www.steves-digicams.com/2006_reviews/fx07.html
                                        Kokia jūsų nuomonė apie šį aparatą? Aš fotkinu mėgėjiškai, tikrai nepirksiu daugiau, nei už 2000 lt. įrangos. Norisi, kad mažas būtų, nes planuoju keliauti, o didesnis ant kaklo man kažkaip nelabai prie širdies. Aišku norėtūsį krepšininkus per važybas fotografuoti, kadangi sezoninius bilietus įsigijau į Žalgirio varžybas halėje, bet jaučiu, kad be profesionalaus aparato ir be fotografavimo pamokų nieko nebus.... Taigi ką jūs patarsite? Laukiu visų jūsų pasiūlymų
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          iki 2000 Lt neblogas aparts išeina. Pasidomėk Canon modeliais. Jie "muilinių" spektre turi neblogų variantų.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X