Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotoaparato remontas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Fotoaparato remontas

    Sveiki,

    Reikėtų patarimo/rekomendacijos.

    Taip jau nutiko, kad mano lygiai dviejų metų senumo Sony A55 nustojo veikti, panašu, kad užstrigo shutter. Nuėmus objektyvą ir pakėlus veidrodį shutter užsklanda yra užsidariusi ir sensoriaus nesimato, o įjungus ekranas rodo Camera error žinutę ir viskas ką galiu daryti tai tiesiog išjungti kamerą.

    Pats fotoaparatas matęs visko, ypač paskutinį mėnesį matė daug naudojimo ~4000 nuotraukų, įskaitant fotografavimą kai pavėsyje termometras rodė +47, vėliau prie nuolatinės didelės drėgmės. Žiemą fotografavau prie -30 lauke, taip pat lyjant nestipriam lietui. Nežinau kiek visa tai trumpina gyvenimą ir kiek tai gali būti susiję su shutter mechanizmu. Beje, prieš porą mėnesių jau buvo man nutikusi panaši bėda, tada taip pat užstrigo shutteris, tik tada fotoaparatas nerodė jokių gyvybės ženklų. Kaip bebūtų, įsigijus naują baterija fotoaparatas veikė kaip veikęs ir po to nesklandumo padariau dar daugmaž ~5000 nuotraukų.

    Beje, jei tikėti programine įranga, kuri rodo fotoaparato ridą, juo esu padaręs ~24k nuotraukų, kas šiaip nėra labai daug.

    Iš principo noriu paklausti tų kurie yra susidūrę su fototechnikos remontu, kur rekomenduitumėt kreiptis. Įtariu, kad reikės keisti visą shutter mechanizmą. Norėčiau kokios nors patikimesnės vietos, kad vėl pradžioje kelionės nelikčiau be fotoaparato, kaip kad nutiko šįkart.

    #2
    Pavasarį prisireikė taisyti fotoaparatą, internete geriausi atsiliepimai buvo apie Fototaisyklą (taip vadinasi tas UAB'as), įsikūrusią Žygio 97 Šiaurės miestelyje, tad ten ir kreipiausi. Rezultatu likau patenkintas.

    Comment


      #3
      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
      Sveiki,

      Reikėtų patarimo/rekomendacijos.

      Taip jau nutiko, kad mano lygiai dviejų metų senumo Sony A55 nustojo veikti, panašu, kad užstrigo shutter. Nuėmus objektyvą ir pakėlus veidrodį shutter užsklanda yra užsidariusi ir sensoriaus nesimato, o įjungus ekranas rodo Camera error žinutę ir viskas ką galiu daryti tai tiesiog išjungti kamerą.

      Pats fotoaparatas matęs visko, ypač paskutinį mėnesį matė daug naudojimo ~4000 nuotraukų, įskaitant fotografavimą kai pavėsyje termometras rodė +47, vėliau prie nuolatinės didelės drėgmės. Žiemą fotografavau prie -30 lauke, taip pat lyjant nestipriam lietui. Nežinau kiek visa tai trumpina gyvenimą ir kiek tai gali būti susiję su shutter mechanizmu. Beje, prieš porą mėnesių jau buvo man nutikusi panaši bėda, tada taip pat užstrigo shutteris, tik tada fotoaparatas nerodė jokių gyvybės ženklų. Kaip bebūtų, įsigijus naują baterija fotoaparatas veikė kaip veikęs ir po to nesklandumo padariau dar daugmaž ~5000 nuotraukų.

      Beje, jei tikėti programine įranga, kuri rodo fotoaparato ridą, juo esu padaręs ~24k nuotraukų, kas šiaip nėra labai daug.

      Iš principo noriu paklausti tų kurie yra susidūrę su fototechnikos remontu, kur rekomenduitumėt kreiptis. Įtariu, kad reikės keisti visą shutter mechanizmą. Norėčiau kokios nors patikimesnės vietos, kad vėl pradžioje kelionės nelikčiau be fotoaparato, kaip kad nutiko šįkart.
      Labiausiai dėvisi mechanizmas šaudant serijomis ir žiemą, panašiai kaip ir bet kuri kita technika ir mechanizmas, bet 24k kadrų tikrai nedaug, jeigu dar nepraėję visi 2 metai, reiktų siųsti į garantinį. Arba į taisyklą, gal vis dėlto nereiks keisti viso mechanizmo ir bus koks varžtelis atsisukęs, nes šiaip lyginant su pačia fotoaparato kaina shutterio keitimas daug kainuoja. Reiktų tuomet atskirai kur nors jį nusipirkti, ir nešti į taisyklą pakeitimui.
      Paskutinis taisė Lettered; 2013.07.25, 16:30.
      Flickr

      Comment


        #4
        /\
        Pirkau būdamas JAV, todėl garantija tik metai ir jau seniai nebegaliojanti . Kad kainuoti gali nemažai žinau, skaičiau forumuose panašių nelaimėlių atsiliepimus.

        Atskirai nusipirkti? O kur galima tokių atsarginių detalių ieškoti? eBay lyg ir nieko nerada, greit pabandžius paieškoti .

        Ačiū, Civis, už rekomendacija, turėdamas laiko užsuksiu.

        Comment


          #5
          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
          /\
          Pirkau būdamas JAV, todėl garantija tik metai ir jau seniai nebegaliojanti . Kad kainuoti gali nemažai žinau, skaičiau forumuose panašių nelaimėlių atsiliepimus.

          Atskirai nusipirkti? O kur galima tokių atsarginių detalių ieškoti? eBay lyg ir nieko nerada, greit pabandžius paieškoti .

          Ačiū, Civis, už rekomendacija, turėdamas laiko užsuksiu.
          Šiaip tai kaip ir yra, tik naudotas, gali būti dar daugiau prašaudęs
          http://www.ebay.com/itm/GENUINE-SONY...item3f27637dac

          Beje, pas mane be shutter'io yra pakeistas dar ir maitinimo blokas su varikliuku, taip sakant, kad būtų pilnas servisas:
          http://www.ebay.com/itm/Nikon-SLR-Di...item3a7d3f45c5
          http://www.ebay.com/itm/NIKON-D700-C...item5653de0390

          Šiaip gal problema būtent čia ir yra su maitinimu, jei sakei, jog panaši problema jau buvo ir pakeitus bateriją viskas veikė, gal kažką užtrumpino dėl tokių temperatūrų ir drėgmės? Nes tikrai labai keista, jog shutter'is tiek neilgai tarnavo.
          Dėl taisyklų, tai Civio minėtą visi rekomenduoja, nors pačiam dar neteko ten kažko taisyti.
          Paskutinis taisė Lettered; 2013.07.25, 23:32.
          Flickr

          Comment


            #6
            Gal ir ne shutteris, bet aš padariau prielaidą, nes forumuose po panašių bėdų garantinis aptarnavimas dažniausiai keisdavo būtent jį.

            O dabar visų pirma manau į rekomenduotą taisyklą nuvyksiu, pažiūrėsiu ką jie man pasakys.

            Comment

            Working...
            X