Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Vyriški" žaidimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Vyriški" žaidimai



    Pastabos, pasiūlymai, nuomonė
    36
    10
    44,44%
    16
    9
    27,78%
    10
    8
    13,89%
    5
    7
    2,78%
    1
    6
    0,00%
    0
    5
    5,56%
    2
    4
    2,78%
    1
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    2,78%
    1

    #2
    Gal per daug geltonos?

    Comment


      #3
      Pavadinimas ne į temą, nes šiaip rūkymas seniai jau tapęs nebe vyriškumo, bet bukumo ženklu O ir rūkančiųjų dabar vyrų mažėja, o moterų daugėja O ta panelė už nugaros sukuria visai kitokį kontekstą... Pati nuotrauka man patinka. Gražus vaikinas ir jo išraiška. Manau buvo galima sumąstyti daug geresnį pavadinimą, jį siejant su vaikino išraiška, žvilgsniu ir jo santykiu su panele, bei panelės pozicija. Bet kuriuo atveju, nuotrauka yra ganėtinai sterili, suprantama, spalvos gražios, yra išbaigtumas. Skiriu aukščiausią įmanomą įvertinimą - 9 (10-ukui moka tik Dievas ).
      Paskutinis taisė Ametistas; 2009.11.01, 17:08.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #4
        Mergina su savo gan 'Nemazais' privalumais galetu but ryskesne
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          #5
          Smells like 90's.
          Proud to be lithuanian.

          Comment


            #6
            Cia kaip supratau vyriski zaidimai - cigaras ir panele

            Comment


              #7
              spalviškai man patinka, tačiau nepatinka komponavimas:
              - rankos perdaug arba permažai jei norėta įtraukti ir merginą (jei su mergina apskritai per mažai aplinkos, o jei be jos.... tai norėtusi truputi labiau akcentuotos šviesos.)
              - nukirstas pakaušis=perdaug rankos
              - mergina yra per daug aktyvus veikėjas verčiantis blaškytis žvilgsnį, per ją reikėjo kirpti, tačiau čia ir vėl .... pakaušis, ranka ir etc.
              Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

              Comment


                #8
                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Cia kaip supratau vyriski zaidimai - cigaras ir panele
                Būtent

                Comment


                  #9
                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Pavadinimas ne į temą, nes šiaip rūkymas seniai jau tapęs nebe vyriškumo, bet bukumo ženklu O ir rūkančiųjų dabar vyrų mažėja, o moterų daugėja O ta panelė už nugaros sukuria visai kitokį kontekstą... Pati nuotrauka man patinka. Gražus vaikinas ir jo išraiška. Manau buvo galima sumąstyti daug geresnį pavadinimą, jį siejant su vaikino išraiška, žvilgsniu ir jo santykiu su panele, bei panelės pozicija. Bet kuriuo atveju, nuotrauka yra ganėtinai sterili, suprantama, spalvos gražios, yra išbaigtumas. Skiriu aukščiausią įmanomą įvertinimą - 9 (10-ukui moka tik Dievas ).
                  Dėl pavadinimo - pripažįstu, bet nepoetiškas aš šiandien

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                    Dėl pavadinimo - pripažįstu, bet nepoetiškas aš šiandien
                    Bet nuotrauka pavyko tikrai labai gerai. Puiku.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #11
                      nemėgstu rūkančių, todėl negaliu nusiteikti bešališkam nuotraukos vertinimui (5)
                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                      Comment


                        #12
                        Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                        nemėgstu rūkančių, todėl negaliu nusiteikti bešališkam nuotraukos vertinimui (5)
                        Įdomus vertinimo kriterijus O man nepatinka vyrai, tai irgi reiks vertinti žemu balu
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          #13
                          labai gerai, viskas patiko perskaičiau pavadinimą - suintrigavo, pažiūrejau nuotrauka ir pajutau ironija. Labai puiku 10!
                          http://v3rsus.lt

                          Comment


                            #14
                            Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                            nemėgstu rūkančių, todėl negaliu nusiteikti bešališkam nuotraukos vertinimui (5)
                            Patarčiau arba nemaišyt meno su savo pomėgiais/nemėgimais, arba priešingu atveju pasielgti dar protingiau - negrybaut su vertinimu ir tiesiog susilaikyt Nuotraukoje veikėjas yra ne rūkantysis - jis gi cigaretės burnoje nelaiko, dūmų nematyti, tai gali būti tik vaidyba; ginčytina ir nėra kaip įrodyti tavo teiginio, jog jis rūko.
                            Parašė enigma Rodyti pranešimą
                            Įdomus vertinimo kriterijus O man nepatinka vyrai, tai irgi reiks vertinti žemu balu
                            Tau nepatinka vyrai? Koks tu baisus žmogus
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              #15
                              Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                              nemėgstu rūkančių, todėl negaliu nusiteikti bešališkam nuotraukos vertinimui (5)
                              Čia juk reikia nuotrauką vertinti, o ne rūkymą ar rūkančius žmones.
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                #16
                                Parašė Vytautas11 Rodyti pranešimą
                                labai gerai, viskas patiko perskaičiau pavadinimą - suintrigavo, pažiūrejau nuotrauka ir pajutau ironija. Labai puiku 10!
                                Kokią ironiją? Gal galima konkrečiai?
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #17
                                  Atkreipk dėmesį, kad VYRIŠKI kabutėse

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                    Atkreipk dėmesį, kad VYRIŠKI kabutėse
                                    Per daug plati suvokimo erdvė, kad konkrečiai suprasčiau apie ką kalbama Aš čia turiu omeny Vytautas11 pasakymą, kad suprato ironiją. Čia galima įžvelgti ne vieną ironijos apraišką Iš tiesų nuotraukos atlikimas toks įspūdingas (bent jau man), kad aš nuotraukoje įžvelgiu ne tiek, kad įspūdingą vaizdą, bet plačias suvokimo ribas ir labai didelę įvairiapusės interpretacijos galimybę Taigi čia labiau reiškiasi ne vaizdas, bet pati kompozicija.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      #19
                                      Malonu, kad patinka

                                      Comment


                                        #20
                                        Mjso'k, tikrai patinka Raiska, spalvos - super. Neblogas portretas
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment

                                        Working...
                                        X