Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Via vox

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Via vox

    27
    10
    11,11%
    3
    9
    3,70%
    1
    8
    7,41%
    2
    7
    18,52%
    5
    6
    18,52%
    5
    5
    7,41%
    2
    4
    7,41%
    2
    3
    7,41%
    2
    2
    7,41%
    2
    1
    11,11%
    3
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    #2
    Pavadinimas tikrai skamba graziai,tik pacios foto prasmes nesuprantu.

    Comment


      #3
      Parašė X3dO Rodyti pranešimą
      Pavadinimas tikrai skamba graziai,tik pacios foto prasmes nesuprantu.
      Norėjau užfiksuoti akmenimis grįsta kelią/gatvę, einančią lygiagrečiai geležinkeliui.
      P.S.: Meno nereikia suprasti, meną reikia jausti.
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #4
        Nu sorry, bet pirma turi būt menas, o tada jau galima jį suprast arba pajaust Nebent čia pas tave modernusis menas, tik deja - šio aš nei nesuprantu nei nejaučiu. Tad už nuotrauką - 2.

        Comment


          #5
          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Nu sorry, bet pirma turi būt menas, o tada jau galima jį suprast arba pajaust Nebent čia pas tave modernusis menas, tik deja - šio aš nei nesuprantu nei nejaučiu. Tad už nuotrauką - 2.
          Tiesą sakant, tokio komentaro ir tikėjausi. Pajutimas yra ne tai, ką tu matai, o kaip tu interpretuoji. O čia jau kiekvienas savaip. Anyway, thanks for your opinion.

          P.S.: Kiba senesnias nuotraukas iš skilties "Vertinimui" kažkas ištrynė? Seniausia nuotrauka dar tebeesanti yra 2009.04.28. Kur kitos?
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            #6
            Taip cia iseina,kad belekas yra menas,svarbu interpretuoti ?a cia kaip?

            Comment


              #7
              Interpretuot gali bet ką ir bet kaip. Tikras menininkas moka padaryti taip, kad jo sukurtą meną žiūrovas interpretuotų savaip, bet vis tiek taip, kaip to nori pats menininkas, kitaip tarian - nukreipti žiūrovo interpretacijas tam tikra linkme. Kadangi ne aš vienas šio tavo kūrinio nesuprantu, tai gal gali mums padėti - ką tu šia savo nuotrauka norėjai parodyti, ką pats galvojai ją darydamas ir kodėl manai, kad ši nuotrauka turėtų atspindėti kažką, ko mes nesugebame pastebėti apsidairę aplinkui?

              Comment


                #8
                Parašė infinitus Rodyti pranešimą
                Taip cia iseina,kad belekas yra menas,svarbu interpretuoti ?a cia kaip?
                Iš principo taip. Štai pavyzdžiui Oskaro Koršunovo teatro spektakliai mano nuomone yra absurdas arba teatro parodija, bet šis žmogus yra vertinamas aukštojoje visuomenėje. Tokio meno aš nesuprantu, bet matyt jo spektakliai skirti ne mano meninio skonio žmonėms.

                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Interpretuot gali bet ką ir bet kaip. Tikras menininkas moka padaryti taip, kad jo sukurtą meną žiūrovas interpretuotų savaip, bet vis tiek taip, kaip to nori pats menininkas, kitaip tarian - nukreipti žiūrovo interpretacijas tam tikra linkme. Kadangi ne aš vienas šio tavo kūrinio nesuprantu, tai gal gali mums padėti - ką tu šia savo nuotrauka norėjai parodyti, ką pats galvojai ją darydamas ir kodėl manai, kad ši nuotrauka turėtų atspindėti kažką, ko mes nesugebame pastebėti apsidairę aplinkui?
                Laiko dvasią. Net buvo minčių pavadinti nuotrauką "Laiko kelias". Beje, čia lygiagrečiai eina du keliai.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  #9
                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Iš principo taip. Štai pavyzdžiui Oskaro Koršunovo teatro spektakliai mano nuomone yra absurdas arba teatro parodija, bet šis žmogus yra vertinamas aukštojoje visuomenėje. Tokio meno aš nesuprantu, bet matyt jo spektakliai skirti ne mano meninio skonio žmonėms.



                  Laiko dvasią. Net buvo minčių pavadinti nuotrauką "Laiko kelias". Beje, čia lygiagrečiai eina du keliai.
                  Cia as manau susiveda viskas i dabrendimo ir skonio turejimo bei jo ukdymo lygi. Sau matai gali pasakyt ,kad cia menas, bet kitiems taip lengvai neikisi..as ir kazkada galvojau ant savo pirmu fotu kad cia tipo gerai yra...bet kiti lazdavojo,as pykau,dabar pats matau,kad tai visiskas š...... Yra zmones kuriu darbai man patinka, ju vertinimai svarbus ir isklausomi, niekada nesakyciau svarbiausiai moketi interpretuoti...ta palikim filosofijai...Gera foto manau, kada paziuri i foto ir is karto pajauti,kad cia kazkas arba konkretus dalykai kazkoki jausma suteikia..tada gal gali interpretuoti, bet ne jau noresi visokius snapsutus interpretuoti, kada pamatai ir tik peciais patraukai. O del spektakliu ,tai pats pasakiai ,kad ne tavo skonio, bet menas...ko nelabai kas pasakytu apie tavo sia foto...nors atsiras manau))

                  Comment


                    #10
                    /\ Visada laikiausi principo:

                    PAPRASTUMAS = GENIALUMAS
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #11
                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      /\ Visada laikiausi principo:

                      PAPRASTUMAS = GENIALUMAS
                      Kai paprastumo per daug, genialumo nelieka.

                      Comment


                        #12
                        Manau, kad tau čia reikėjo su fotošopu pažaist truputį. Ir dar tą humanoidą (?) raudonais marškinėliais kažkaip pašalint Ir tada tikrai būtų buvęs geresnis kadras
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #13
                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Visada laikiausi principo:

                          PAPRASTUMAS = GENIALUMAS
                          bet paprastumas ≠ banalumas
                          Paskutinis taisė [sp]; 2009.06.13, 12:16.
                          Reikia fotografo?

                          Comment


                            #14
                            Wycka, dėl nenufotografavai su traukiniu? Nes per tą tvorą nelabai ir matosi pačio geležinkelio. Tas pats grįstkelis:

                            Flickr

                            Comment


                              #15
                              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                              Kai paprastumo per daug, genialumo nelieka.
                              Kai genialumo per daug. idėjos nebelieka.

                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Manau, kad tau čia reikėjo su fotošopu pažaist truputį. Ir dar tą humanoidą (?) raudonais marškinėliais kažkaip pašalint Ir tada tikrai būtų buvęs geresnis kadras
                              Bandžiau ir su fotošopu pažaist, bet man pačiam nepatinka "išfotožopintos" nuotraukos. Jau geriau tegul prasčiau žiūrisi, bet bus daugiau natūralumo. O kas ieško idealaus vaizdo, eina į dailės galerijas.

                              Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                              bet paprastumas ≠ banalumas
                              Sutinku. Juk dėl skonio nesiginčysiu

                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Wycka, dėl nenufotografavai su traukiniu? Nes per tą tvorą nelabai ir matosi pačio geležinkelio. Tas pats grįstkelis:
                              .jpg]Atvaizdas
                              Ech, ir tik dabar man tai yra sakoma... Taip, ši nuotrauka įdomesnė. Jeigu bus leista, kitąkart pasitaisysiu.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                #16
                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                /\ Visada laikiausi principo:

                                PAPRASTUMAS = GENIALUMAS
                                reik moket skirt paprastuma nuo prastumo

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė infinitus Rodyti pranešimą
                                  reik moket skirt paprastuma nuo prastumo
                                  Ačiū už pasiūlymą. Kada pas Jus kursai prasideda?
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Ačiū už pasiūlymą. Kada pas Jus kursai prasideda?
                                    jei smegenys kreivos, tai ir akiu operacija nepades...Padarai blogesniu fotu, buna padarai geresniu. Tas pats tau ir man galioja..Nu cia jei tau si fota menas, tai tebunie..Man net neverta tiek, kiek as cia apie ja parasiau..

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė infinitus Rodyti pranešimą
                                      jei smegenys kreivos, tai ir akiu operacija nepades...Padarai blogesniu fotu, buna padarai geresniu. Tas pats tau ir man galioja..Nu cia jei tau si fota menas, tai tebunie..Man net neverta tiek, kiek as cia apie ja parasiau..
                                      Nejaugi turėsime ginčytis kas tai yra menas?

                                      Labiausiai menas asocijuojasi su grožiu. Gali būti matomas, girdimas grožis, taip pat jį galima rasti literatūros kūriniuose. Tai žodžio menas. Šiuolaikinis menas dažnai nepretenduoja į grožį. Kartais menas yra bjaurastis. Jei yra toks poreikis, tai toks menas irgi žmogui suteikia malonumą. Kartais menas išspaudžia ir ašaras. Skausmo ar gailesčio, o gal pykčio ašaras. Išeitų menas pažadina jausmus. Jeigu kūrinys nepažadina jausmų, tai jis nebe menas? Jausmų taip pat visokių būna.


                                      Gal būt žodismenas atsirado iš žodžiomelas. (...) Jo įtakoje žmogus turi tapti geresnis, supratingesnis, atlaidesnis, jausmingesnis. Jeigu nebūtų meno, tai žmogus pasidarytų robotas. Jie veikia tik pagal užprogramuotą programą. Robotas beveik visada prognozuojamas. Iš vienos pusės gerai, nes nesulauksi netikėtumų. Iš kitos pusės tai pasidaro visiškai neįdomu. Žmogui reikia vis kažko naujo, ypatingo, nepatirto. Jei žmogus patyrė visą gėrį, lieka - tik blogis? Siaubo, baimės, įtampos menas. Tokio paprastai žmogus vengia. Geriau jis pailsės nuo per didelio gėrio, kad po to pasiilgus vėl galėtų priimti sekančią dozę.


                                      Nesuprastas menas. Nesuprastas jausmas. Nesuprastas mokslas. Mokslas gali būti net stipresnis už meną. Jis gali padaryti tokį poveikį žmogaus sąmonei, kad šis net nežinos kas jis esąs. Aišku, sausomis formulėmis eilinio skaitytojo nepaveiksi. Tam reikia ypatingų išraiškos priemonių. Žodžius, išsireiškimus galima sudėlioti tokia tvarka, kad jie apsuks galvą ne vienam žmogui. Tokio meno rūšis turėtų duoti keleriopą naudą. Vienu metu gauni patyrimą, pradedi suprasti dėsningumus ir ryšius, pajunti viso to didingumą bei reikšmę, atsiduri vos ne ant atradimo slenksčio. Visos tos savybės būdingos menui, bet gali kilti ir mokslo srityje.


                                      Šaltinis: http://www.minciufontanas.lt/kas_yra_menas.html
                                      Paskutinis taisė Wycka; 2009.06.15, 20:04.
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Nejaugi turėsime ginčytis kas tai yra menas?
                                        C'mon, Wycka, pripažink, kad šūdas čia ne nuotrauka ir nustok aiškint apie menus visokius. Bus ramiau ir tau ir visiems

                                        Comment

                                        Working...
                                        X