Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Namas ir gandras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Namas ir gandras

    Originalus pavadinimas, tiesa?
    Na toks pats kaip ir aš geras fotografas, davė aparatą, tai ir pleškinau iš eilės.
    Čia foto, mano paties atsitiktinai užfiksuota Vilniaus ralio metu šių metų gegužės mėnesį, nors su autosportu nieko bendra neturi. Man gražu, gal ir kitiems patiks
    Attached Files
    10
    10
    10,00%
    1
    9
    20,00%
    2
    8
    40,00%
    4
    7
    10,00%
    1
    6
    10,00%
    1
    5
    10,00%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Kad juos kur, tuos elektros laidus, apraizgiusius visą Lietuvą. O koks tavo įdirbis su fotoaparatu visiškai nesvarbu (kai kam tai esmė). Nuotrauka puiki. Etnografiška. Patinka būtent toks namo „nupjovimas“, koks yra. Patinka gandro išcentravimas. Patinka namo langas, kaminas. Viskas man čia patinka (išskyrus tuos nelemtus laidus).

    Tas gandras atrodo kaip vėtrungė.
    Paskutinis taisė ; 2007.06.10, 18:45.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      #3
      Ačiū už nuomonę, malonu girdėti, kad ir kitiems patinka
      Ir mano nuomone laidai tikrai ne vietoj, bet ką jau padarysi, per kaimų elektrifikaciją nutiesė, o vietinė fauna dar nenugvelbė..
      Ko gero, pratrynus juos atitinkamomis programomis nebeliktų tikroviškumo.
      Beje, jas visas keturias padariau, bet šita išėjo gražiausiai

      Comment


        #4
        Gražus kadaise buvo namas...
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          Namas negražus gavosi. Kairė pusė daug gražesnė už dešiniąją. Kadras pusė velnio.

          Comment


            #6
            Namas tikrai negražus, bet man akį patraukė antras planas - pamiškėje tolumoje, pieva. Tas namas gal ir atlieka šiokią tokią naudingą misiją - sudirgina smalsumą pažiūrėti kas už to namo yra - gražią plačią kaimo panoramą nuo šio kalnelio....

            Šiaip, manau, kad nuotrauka yra gera. Tik tvarkingų pastatų išlepintą akį rėžią tas namas "ne pagal standartus" . Be to tas nudžiūvęs medis šalia žaliuojančio krūmo... Kompozicija tikrai gera. Kai prakalbot apie tuos laidus, ėmiau žiūrėti kur tie laidai Iš pat pradžių net neatkreipiau į juos dėmesio...

            Comment

            Working...
            X