Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vaikystė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vaikystė


    #2
    siaip visada nuotraukos su vaikais grazios buna Cia graziai susizaide raudonas salikas su raudonais remais. Bet pacioj nuotraukoj man truksta gyvybes, emocijos. Vaikyste negali buti tokia negyva
    Linkėjimai,
    Akvilė

    Comment


      #3
      Negyvumo sioje nuotraukoje tikrai nematau, greiciau stebejima.

      Comment


        #4
        Techniskai silpnoka, bet emociskai tikria miela, turiu uomeny visu pirma man i akis krintanti rysi tarp vaiko ir pliusinio zaislo. Tarpkitko remas tai akis drasko.

        Comment


          #5
          Mano nuomone dėl rėmo irgi nekokia, jis netgi lb negražus ;/

          Pati ft visai nieko. Vaikai visad kažką turi

          Comment


            #6
            Nebloga Tik labai jau liudna, primena vaikus be teveliu ir kai viena paguoda - pliusinis zaislas... O raudonas remas labai grazus Tik labai jau nuo pacios nuotraukos blasko...
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              #7
              Visai nieko, o tas remas kaip tik atsidariau foto tikrai nedraske akiu... Man patiko
              I love INNUENDO!

              Comment


                #8
                o man remas nepatiko o pati nuotrauka gera

                Comment


                  #9
                  Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                  Techniskai silpnoka, bet emociskai tikria miela, turiu uomeny visu pirma man i akis krintanti rysi tarp vaiko ir pliusinio zaislo. Tarpkitko remas tai akis drasko.

                  o kokios spalvos tu detum rema?

                  Comment


                    #10
                    Dazniausiai naudoju tik balta ar juoda, pasiziuri kuris geriau ir tiek, siaip su remas man beda, kaip ir su pavadinimais tad tikslingai patart nelabai ir galiu, bet dabartinis tikrai prastas.
                    Remas neturi nukreipt demesio nuo nuotraukos, apskritai jis turi but neutralus arba geriausiu atveju papildyti nuotraukai uzbaigiant kadra.

                    Comment


                      #11
                      aciu uz patarima, kitakart atsizvelgsim i tavo pasiulyma...

                      Comment

                      Working...
                      X