Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus istorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniaus istorija

    Čia yra mano pirmas darbelis, todėl prašau labai nerėkti... Geriau pasakykite ką ir kaip kitaip daryti Šiaip efektus dėjau tokius, kad man atrodytų gražiai ))



    Laukiu komentarų

    #2
    Visų pirma - vaizdas kreivas. Išplaukę truputį. O šiaip nieko

    Comment


      #3
      Na, kad išplaukę tai pritariu, o, kad kreivas, tai galiu pasakyti tik tai: man taip gražiau

      Comment


        #4
        Zinoma svarbiausia, kad darbas paciam dziaugsmo teiktu, ale texninis brokas nera gerai. Kreiva, ryskumo nera, spalvos poslykstes (asmeninis skonis - nekenciu sepijos, no offense), kompozicija irgi grybauja. Jei nori palyginti kaip daugmaz turetu atrodyti kadras toks, pasiziurek i eziuko nuotrauka praeitame miestu konkurse "wilno". Nesakau, kad ten viskas idealu, taciau daug geriau.

        Comment


          #5
          Kodėl jums nepatinka kreivumas? Nu jo čia aš truputį persistengiau su efektais ;(

          Comment


            #6
            Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
            Kodėl jums nepatinka kreivumas? Nu jo čia aš truputį persistengiau su efektais ;(
            Kreivumas gali būti specialiai taikomas perteikti veiksmui ir dinamikai, o tokiuose statiškuose kadruose kaip miesto panoramos ar peizažai tai yra visiškai nepageidautinas brokas.

            Comment


              #7
              Na, kodėl ES vėliava palikai spalvotą, tai suprantu, bet kodėl dar dvieju stogų kampus palikai spalvintus tai nesuprantu...

              Comment


                #8
                Parašė Grybas Rodyti pranešimą
                Na, kodėl ES vėliava palikai spalvotą, tai suprantu, bet kodėl dar dvieju stogų kampus palikai spalvintus tai nesuprantu...
                Čia turbūt netyčia, aš net nepastebėjau anksčiau... Jūs visi tokie akyli, viską matote...

                Comment


                  #9
                  Pala, kokią redagavimo programą naudoji?

                  Comment


                    #10
                    Su Picasa redagavau, nes ten man visx suprantamiausia

                    Comment

                    Working...
                    X