Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pirmas pabandymas fotografuoti naktį

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pirmas pabandymas fotografuoti naktį

    Taigi, šįvakar, pirmą kartą, išsiruošiau pabandyti pafotografuoti sutemus. Čia jums pateikiu keletą vaisių, matyt, dar nelabai prinokusių . Savo pirmai fotosesijai pasirinkau Senvagę. Trikojo dar neturiu, tai teko ieškoti visokių suoliukų ir pan.

    !!! Laukiu kritikos ir patarimų, kurie man labai reikalingi !!!

    1.


    2.


    3. Čia, man pačiam, ta žolė priekyje labai nepatinka, kažkaip fotografuojant jos nemačiau, tamsu buvo


    4. Per daug vandens, per mažai dangaus. Kažkaip durnokai gavosi


    5. Sekančios trys, tiesiog, bandymai keitaliot nustatymus. Kuri čia geriausia gavosi, nežinau


    6.


    7.


    8. Paskutinė. Bažnyčia kiek kreiva gavosi, dėl kreivo suoliuko atlošo ir labai jau balta


    Laukiu pastabų
    Paskutinis taisė pauliaK; 2006.12.22, 23:35.

    #2
    siaip jeigu tai pirma karta, tai istiesu grazu, labiausiai patiko 5 nuotrauka, taciau reikejo neimti zoles apacioje. (pabandyk apkirpti)... islaikyma manau galejai daryti mazesni.... o siaip tai viskas cool. beje kur fotografavai?

    Comment


      #3
      Pirmos nuotraukos Panevėžio Senvagė.
      Paskutinė - Panevėžio Šv.Trejybės bažnyčia (kai kur vadinama Įgulos).
      P.

      Comment


        #4
        Suvokimas yra, taciau sekanti karta pabandyk pasirinkti kitoki laika, kai saule nusileidus, taciau siektiek dangus melynumo duoda. Reikes trumpesnio islaikymo, o vaizda isgausi geresni, daugiau aplinkos bus matoma ir nepereksponuosi zibintu ir sviesiu objektu.

        Comment


          #5


          mano pasibandymai beje tapati vakara kaip ir autoriaus jei neklystu
          Paskutinis taisė dts; 2006.12.24, 21:32.
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            #6


            Gal čia ir nelabai ir į temą, bet vat čia aš norėjau įkišti savo šiandieninę fotkikę...

            [Fotkinta su paprasta muiline tai lb nepykit ) ]



            PS, Norėjau paklausti ką duoda tas ISO? Nes man tai kažkaip skirtumo nėra [ta prasme tarp ISO50 ISO100 ir tt ;D ;DDDD

            PSS. Nevarykit lb ant nuotraukos, nes man tieisog patinka fotkint kas papuola po ranka (po kadru ))) )

            Comment


              #7
              Snekant zmoniu kalba: Kuo didesnis ISO tuo didesni triuksmai, bet trumpesnis islaikymas ir atvirksciai kuo mazesnis ISO tuo mazesni triuksmai bet islaikymas dideja.
              Jedi power!

              Comment


                #8
                Aga.. Labai ydomu D

                PS. Gal kas istrinkit koki viena ta pranesima mano nes netycia cia taip pasidare lDDD

                Comment


                  #9
                  Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                  Kelio foto pro mociutes balkona isbandziau trikoji
                  tiesa nekaip pavyko ;D

                  mano keli bandymai turit patarimu ka daryti kitaip ar panaisiai..
                  I love INNUENDO!

                  Comment

                  Working...
                  X