Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Na, palauk!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, palauk!

    Vasara. Kroatas. Panevėžy.



    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    #2
    Maža nuotrauka, o užima 705.26 KB

    Comment


      #3
      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      Maža nuotrauka, o užima 705.26 KB
      Taip ir nesupratau, kas čia blogai. Ne į nuotraukos dydį norėtųsi, kad būtų dėmesys kreipiamas..
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        #4
        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        Taip ir nesupratau, kas čia blogai. Ne į nuotraukos dydį norėtųsi, kad būtų dėmesys kreipiamas..
        Bet visgi norėtųsi, kad kitą kartą atkreiptum dėmėsį į nuotraukų dydį ir prieš jas dėdamas optimizuotum. Priešingu atveju, tiems kurie peržiūrinėja tavo nuotraukas teks ilgiau laukti kol jos užsikraus. Optimizuoti galima kad ir su photoshop.

        Comment


          #5
          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          Bet visgi norėtųsi, kad kitą kartą atkreiptum dėmėsį į nuotraukų dydį ir prieš jas dėdamas optimizuotum. Priešingu atveju, tiems kurie peržiūrinėja tavo nuotraukas teks ilgiau laukti kol jos užsikraus. Optimizuoti galima kad ir su photoshop.
          Kitą kartą pabandysiu, gal žinai kaip tai padaryti su Picasa2? Dar galutinai neperpratau šios programos, kitomis kaip ir nesinaudoju.
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            #6

            Ieskok ir bandyk. Yra daug variantu sumazinti nuotrauka, berods neatsimenu ar toje picasoje yra, tiesiog funkicija "photo for web" ar kazkas panasaus.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #7
              Pats nenaudoju Picasa2, tad negaliu padėti. Gali pabandyti atsisiųsti kad ir paprastą, nemokamą infraview programėlę, kuria kiek atsimenu galima optimizuoti nuotraukas: http://www.irfanview.com/

              Comment


                #8
                Su Picasa kai kazkada bandziau man irgi taip buvo, vos paredagavus nuotrauka is 700kb ji i 3mb pasidarydavo, nezinau kodel.
                Jedi power!

                Comment


                  #9
                  Parašė Budulis
                  Gerai, kad šitas linksmuolis nors apsirengęs buvo Tokie dažnai mėgsta nuogi po aikštelę palakstyti.
                  Tas tiesiog padauginęs alkoholio buvo kaip sakoma "nepiktybinis". Bent man taip atrodo, dažnai tokių išbėga, o ten tie pliki tai ar tai kokia akcija ir t.t. bando daryt. Tokie tai man patinka, pralinskmina, ypač kai policemenams sunkiai pagauti jį sekasi
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    #10
                    yra puikia labai nedaug vietos uzimanti ir svarbiausia nemokama programa irfanview foto perziureti, sumazinti, pakeisti formata pats tas

                    o siaip momentas neblogas pagautas
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      #11
                      Gerai, kad šitas linksmuolis nors apsirengęs buvo Tokie dažnai mėgsta nuogi po aikštelę palakstyti.
                      beg, borrow and steal

                      Comment

                      Working...
                      X