Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vienui vieni

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vienui vieni

    Carinėje armijoje per I PK tarnavusių karių musulmonų kapai Antakalnio karių kapinėse. Abejoju ar jie numanė kur, o svarbiausia dėl ko jie sudėjo galvas. Dar labiau abejoju ar bent vieno iš jų artinmieji kada nors lankė šiuos kapus...

    17
    10
    11,76%
    2
    9
    17,65%
    3
    8
    41,18%
    7
    7
    11,76%
    2
    6
    11,76%
    2
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,88%
    1
    Kaip po dykumą blaškiausi

    #2
    Čia vertinti nuotrauką (Kaip nuotraukų konkurse) ar pačia vietą ?

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Kaip nori
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #4
        Net nezinau. Koki duoti vertinima. Daviau 7, bet nezinau us ka Turbut us pacia vieta o ne uz nuotrauka.
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #5
          Jeigu už nuotrauka tai duočiau 7 , o jeigu kalbant apie vietą tai man labai įdomios tokios vietos reiks kada pačiam pafotografuoti ten

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            8/10
            Bet manau tokios foto turetu but B+W arba sepia na bet cia tik as
            P.S. Vytauc labai jau savikritiskas

            Comment


              #7
              Vytauc, vytauc... Aš kartais galvoju, kad jis bando paveikti forumo narius tokiomis nuotraukomis. Kas gali paneigti, kad Vytauc, užkodavo šioje nuotraukoje kokią nors slaptą informaciją, kuri paveiks mūsų pasamonę? Dėl šventos ramybės siūlyčiau pernelyg ilgai nežiūrėti į Vytauc'o nuotraukas.

              Comment


                #8
                Parašė Edd
                Vytauc, vytauc... Aš kartais galvoju, kad jis bando paveikti forumo narius tokiomis nuotraukomis. Kas gali paneigti, kad Vytauc, užkodavo šioje nuotraukoje kokią nors slaptą informaciją, kuri paveiks mūsų pasamonę? Dėl šventos ramybės siūlyčiau pernelyg ilgai nežiūrėti į Vytauc'o nuotraukas.


                Perkandai mane Edd, tai tau atsirugs!!!
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  #9
                  Parašė vytauc


                  Perkandai mane Edd, tai tau atsirugs!!!
                  O aš nebijau tokių šamanysčių. Aš mačiau rimtą filmą, kuriame paaiškinta kaip nuo tokių atvejų apsiginti. Tas filmas vadinasi "skambutis". Patarsiu ir kitiems: jei ilgai žiūrėsit į Vytauco nuotraukas ir po to suskambės telefonas (ar varpai? ) - jokiu būdu nekelkit. Tokiu būdu Vytauco užmačios nesuveiks.

                  Comment

                  Working...
                  X