Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Surudijes saulelydis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Surudijes saulelydis

    pArAšas

    #2
    Oho, neblogai čia su blykste sužaista Čia kaip suprantu blykstė + ilgas išlaikymas, ar ne taip?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Vaizdas grazus, o nuotrauka tai... Blicas viskas sugadino, pacios sienos textura nusviete labai negraziai, bei tas erdves ribotumas labai jauciamas. Siuo atveju aiskus sviesos trukumas buvo, o islaikymas viska sugadintu (juros bangas). Galejai paeksperimentuoti su ISO bei diafragma.

      Comment


        #4
        o jus tikrai manot, jog cia nesukombinuota?


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #5
          Cia tipo tavo nuotrauka.

          Comment


            #6
            Jei butu gera nuotrauka tada pamastyciau kombinuota ar ne, o dabar tai nevelnio man neidomu, nes mano manymu ji nekokia

            Comment


              #7
              Nuotrauka mano..jei yra pageidaujanciu, galiu imest dar dvi nesigavusias (mano nuomone). Nezaista nei su ishlaikymais nei blykstem nei kitais prikolais.
              Uzvakar, besitrainiojant po juodkrantes papludymy, ant kranto pastebeta bangu ishmesta surudijus laivo dalis. Buvo paziureta pro shita skyle, nufotkinta be blico - nesigavo, nufotkinta tris kart su blicu - va kas gavosi. Buvo labai tamsu (saule nusileidus). Kas dar kam neaishku? Imeciau tik tam, kad man shis vaizdas patiko, nes ash toli grazu nelaikau saves nei per nago juodyma profesionaliu fotografu. Aciu uz demesi.
              pArAšas

              Comment


                #8
                Šiaip nuotrauka sakyčiau labai gera, pro "langą" matosi labai gražus vaizdas. Tačiau blykstė šiek tiek gadina vaizdą (matosi blykstės apšvietimas ant metalo).

                Nors aišku be blykstės ir neturint trikojo nuotrauka bus išsiliejus, nebent dar buvo galima bandyt žaisti su ISO/diafragma.

                Tačiau šiaip man patinka, tiesa aš dalį to metalinio rėmo nukirpčiau, tada ne taip į akis kristu blykstės poveikis

                Comment


                  #9
                  aga...del nukirpimo tai gera pastaba...o be blykstes - juodam fone plemas, o jame matosi jura. shiam atvejui blykste buvo labai reikalinga. Jos trukumus teks nuryti...
                  pArAšas

                  Comment


                    #10
                    o cia tiems, kuriems tas surudijes langas maisho...)
                    pArAšas

                    Comment


                      #11
                      tiesa pasakius pirmas ispudis buvo , na kaip cia pasakius hmmm nesikeikiant
                      atrodo kaip - (vagina), bet ilgeliau paziurejus matau ir kitu asociaciju, taigi duodu 8 uz originaluma
                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                      - George W. Bush President of the USA

                      Comment


                        #12
                        Parašė DeSadas
                        tiesa pasakius pirmas ispudis buvo , na kaip cia pasakius hmmm nesikeikiant
                        atrodo kaip - (vagina), bet ilgeliau paziurejus matau ir kitu asociaciju, taigi duodu 8 uz originaluma
                        Ir kokios gi tos kitos asociacijos?

                        Comment


                          #13
                          gal geriau nesakysiu, kiekvienas tegu mato ka nori
                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                          - George W. Bush President of the USA

                          Comment


                            #14
                            Parašė DeSadas
                            tiesa pasakius pirmas ispudis buvo , na kaip cia pasakius hmmm nesikeikiant
                            atrodo kaip - (vagina), bet ilgeliau paziurejus matau ir kitu asociaciju, taigi duodu 8 uz originaluma
                            Parašė DeSadas
                            gal geriau nesakysiu, kiekvienas tegu mato ka nori



                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              O man nuotrauka nereali...!


                              10+/ 10

                              Comment


                                #16
                                Vienas saulelydis kur kas graziau atrodo nei per skyle.

                                Comment


                                  #17
                                  Dekui...ji ash tau specialiai idejau..
                                  pArAšas

                                  Comment

                                  Working...
                                  X