Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Atsirinkimui/vertinimui - Cholerikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atsirinkimui/vertinimui - Cholerikas

    Taigi sedu dabar as padirbet siektiek prie archyvu ir reikia jusu pagalbos, uploadinsiu kas keliasdesimt miniciu kazka naujo, bent jau stengsiuosi. Laukiu komentaru apie pacia fotografija, ir taip pat komentaru, kuris variantas geresnis, jeigu bus pateikti keli tos pacios fotografijos variantai. Isanksto dekui. Pirmasis darbas:


    #2
    Mano akim 3, nors rinkausi tarp 1 ir 3. Kodel nezinau, tiesiog geriau atrodo.
    Jedi power!

    Comment


      #3
      IMHO šiai ir panašioms nuotraukoms būtinos spalvos, todėl #1.

      Comment


        #4
        Dekui uz nuomones. Sekanti:

        Beje is tolimesniu komentatoriu taip pat noeciau sulaukti komentaru apie visas, o ne tik paskutine nuotrauka.

        Comment


          #5

          Comment


            #6

            Comment


              #7

              Comment


                #8

                Comment


                  #9
                  Na gal gana siandien, laikas eit miegot nors ir kaip nesinoretu. Kadangi naktimis vangus jus kazkokie lauksiu komentaru ryt. Paskutine dar:

                  Comment


                    #10
                    Hmm Pirma nuotrauka mano nuomone irgi turi būti spalvota, nes kitaip dingsta visas žavesis kažkur.

                    Antra nuotrauka man nelabai patinka, nes tas vaikas užstoja berniuką kuris žaidžia su smėliu ;/ Bei jinai šiek tiek per tamsi, per daug kontrasto IMHO. Tad man ši nuotrauka apskritai nelabai patinka.

                    Trečioji nuotrauka: Su processingu kaip ir viskas gerai, bet irgi nieko įdomaus ar ypatingo nematau.

                    Ketvirta: per daug bluro , tuom viskas pasakyta.

                    Penkta: Su ja viskas gerai nieko neigiamo negaliu pasakyti

                    Šešta: per tamsi, tiek spalvotas tiek j/b variantas nesižiuri

                    Septinta: Puse velnio. Bet irgi susilieja o visas kitas vaizdas per tamsus (ar čia monikas per kuri žiuriu )

                    Overall : Spec manau, kad turi ir geresniu nuotraukų, nes būtent šitos manęs nežavi (išskyrus pirmąją nuotrauką )

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Dekui. Gal ir turiu geresniu, ale neimanoma vien sedevrus kepti, juolab ne i tai orientuojuosi. Dekui uz komentarus. Man asmeniskai 1, 4, 6, 7 patinka. 2 nevykus, nors emociskai ner asilpna.

                      Comment


                        #12
                        pirmoji: atspindi daugiau gvybinumo, juk joje vyksta promogos bei veiksmas. Taigi manau turi buti spalvota.

                        antroji: manau galetu buti tik vienas berniukas zaidziantis su smeliu, toks ispudis, kad kadras darytas atstiktinai.

                        trecioji: man krito i akis du langai ir trys katinai, ka tu sia nuotrauka norejai pasakyti nezinau, bet jeigu butum nofotkines tik tris katinus, galetum pavadinti ,,draugyste"

                        ketvirtoji: joje noretusi, daugiau pasaliniu zmoniu, taip butum isryskines vaziavima i tam tikra tiksla

                        penktoji: si nuotrauka man labai patinka, nes puikiai yra perteiktas eijimas i nebuti, arba eijimas i niekur.... grazi nuotrauka...

                        sestoji: ,,Tunelis" tik spalvota kodel negaliu paaiskinti

                        septintoji: neturiu nuomones.

                        p.s tai tik subjektyvi mano nuomone....

                        Comment


                          #13
                          Dekui. Del treciosios: langai, medis ir lietvamzdis is visu pusiu puikiai uzdaro kadra ir, mano galva, suteikia siektiek idomumo ar sarmo nuotraukoje. Katinai atspindi greiciau draugystes antonima (net nzn kaip ivardinti). Vienas ju sedi atskirai ir ziuri i kita puse, tiesiog norejau pavaizduoti kaip atstumtaji, ta dar labiau paryskinau siektiek islenkdamas kadra, suteikdamas platesnio kampo ispudi. Ar tiesiog atspindimas nuomoniu/poziuriu nesutapimas, netiesiogine paralele i realuji zmoniu gyvenima.

                          Comment


                            #14
                            dekui, kad aprasei apie treciaja nuotrauka....dabar zymiai lengviau susigaudyti.

                            Comment


                              #15
                              1 - Rinkčiausi trečią, kiek subtiliau atrodo, pirmame tiesiog margi atrakcionai, o BW subtiliau ir įdomiau
                              2 - Yra nuotaika, norėtųsi, kad susiliejęs berniukas išeidinėtų iš kadro kairėje nuotraukos pusėje, taip neužstodamas žaidžiančio su smėliu.
                              3. Patinka nedidelis fish-eye efektas, tvarkingas kadras, o kačių tiek išvaizda, tiek išsidėstymas, tikrai labai dėkingi, overall patinka šis darbas
                              4. Dviratininko susidomėjimas tavimi (ar kažkuo tavo pusėje) sugadina visą dinamikos ir greičio įspūdį, bent man
                              5. Jei būtų tas sėdintis veikėjas su susidomėjimu pasukęs galvą į moterį - būtų super, o dabar tik gerai
                              6. Šis nelabai patinka, nieko ypatingo, tad nelabai ir pasakysiu, spalvos ar BW.
                              7. Spalvota, BW mergina beveik pasimeta aplinkoje

                              Comment


                                #16
                                Aciu.

                                Comment


                                  #17
                                  Man patika. Nėra ką daugiau ir bepridurti.

                                  IT. Sicilija
                                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                  LT. Kaunas 2009.01.04

                                  Comment


                                    #18
                                    Šita gal ir geriausia. Man einančio vaiko norėtųsi truputi dešiniau ir tumpesnio išlaikymo. Bet čia tik man Po ja kita irgi patiko.
                                    beg, borrow and steal

                                    Comment


                                      #19
                                      Siektiek atgaivinsiu savo temas sioje forumo skiltyje. Apskritai nekonkursines dabar cia detis stengsiuos.

                                      Sian koncertuke buvau grupes Lagamino turinys.
                                      Siektiek papleskinau, kolkas tik pora kadru suprocesinau, ryt jei bus laiko padarysiu daugiau.



                                      Comment


                                        #20
                                        vokalisto vardas kartrais ne Ignas?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X