Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žaidimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žaidimas

    20
    10
    45,00%
    9
    9
    25,00%
    5
    8
    10,00%
    2
    7
    5,00%
    1
    6
    10,00%
    2
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,00%
    1
    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

    #2
    Šiaip nuotrauka tai be priekaištų, tačiau tai tik kažkieno kito meno kūrinys, beje, labai tinkantis šiai temai Bet jis juk ne tavo.. va jei šalia būtum pastatęs ar paguldęs kokį vaiką ir jį kaip nors įkomponavęs, tada būtų super

    Comment


      #3
      Mano, tavo ar ne mano cia tas nieko nesudaro. Uzfiksuotas vaizdas mano, nuotrauka mano. O, kas dare tu zinai? Nezinai. Tai kam kazka teigt
      R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

      Comment


        #4
        Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
        Mano, tavo ar ne mano cia tas nieko nesudaro. Uzfiksuotas vaizdas mano, nuotrauka mano. O, kas dare tu zinai? Nezinai. Tai kam kazka teigt
        Nu tai čia tas pats, kas portreto konkursui pateiktum nufotografuotą Moną Lizą Ar būtų į temą? Mano nuomone - ne.

        Comment


          #5
          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Nu tai čia tas pats, kas portreto konkursui pateiktum nufotografuotą Moną Lizą Ar būtų į temą? Mano nuomone - ne.
          Bet as taip nedaryciau, nepatinka neziurek, nebalsuok. Ir kaip tu isvis gali teigt "Bet jis juk ne tavo.. " is kur tu zinai? Juokingas tu man.
          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

          Comment


            #6
            Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
            Bet as taip nedaryciau, nepatinka neziurek, nebalsuok. Ir kaip tu isvis gali teigt "cia tikrai ne tu padariai" is kur tu zinai? Juokingas tu man.
            Vajezau, nesinervuojam tik taip baisiai. Ramiai. Parašiau, juk, nuotrauka gera. Minus 3 už "ne į temą", mano nuomone.
            O jei pats ir nupiešei, tada respekts.

            Comment


              #7
              Per šiąnakt, beje, ant McDonalds Gedimino pr. irgi atsirado meno kūrinys "Fast Food World" ir vietoj O raidės Žemės planeta kaip žmogelio pilvas.. Įamžinkit, kas nors, kol neuždažė. O šiaip tai chill, chebra, nesipykit. ... Ogi pažiūrėjau į kalendorių - akurat..
              Jūsų,
              Analitikas PlėtRa™

              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

              Comment


                #8
                man patinka sitas "juokingas tu man". paskutinis internetines mados klyksmas
                autoriaus perdetas jautrumas kaikuriais foto klausimai jau senokai uzfiksuotas siame forume
                www.tomflagman.com

                Comment


                  #9
                  Tai taip ir nepasake ar darbas ant sienos pacio ar ne..
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    #10
                    Juokingi mes visi jam

                    Comment


                      #11
                      Gera įdomaus piešinio reprodukcija.

                      Comment


                        #12
                        vat butent. reprodukcija

                        Comment


                          #13
                          Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                          Bet as taip nedaryciau, nepatinka neziurek, nebalsuok. Ir kaip tu isvis gali teigt "Bet jis juk ne tavo.. " is kur tu zinai? Juokingas tu man.
                          valiukas teisus. O tas tavo pasakymas "nepatinka - nebalsuok" manau visai ne i tema. pasiskaityk, nuotrauku konkursas... Jei yra konkursas , yra ir vertinimas... patinka - balsuoji, nepatinka - irgi balsuoji..trik ivartinimau skiriasi. Rasyciau 10 piesinio autoriui, o kaip foto, niekuo neypatinga...rasyciau 4, bet siaip piesinukas patiko, todel ivertinu 9, didzioji dalis balo skirta piesinio autoriui
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            #14
                            piesinukas grazus, bet kazin, ar tinkamoj vietoj? to piesinio autoriaus turbut dabar laukia kiemsargis, berzines koses premija nori atiduot
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment

                            Working...
                            X