Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Liežuvautoja :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Liežuvautoja :)

    26
    10
    7,69%
    2
    9
    11,54%
    3
    8
    19,23%
    5
    7
    38,46%
    10
    6
    7,69%
    2
    5
    15,38%
    4
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Paskutinis taisė Indrė; 2008.12.04, 21:32.

    #2
    Nerodo nuotraukos. Gal negerai įkėlei?
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #3
      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Nerodo nuotraukos. Gal negerai įkėlei?
      O dabar?

      Comment


        #4
        Rodo.
        Per daug sharpo
        I love INNUENDO!

        Comment


          #5
          Ačiū, jau gerai

          Apie nuotrauką:
          Keista, kodėl liežuvautoja? Pavadinimas neatitinka tikrovės. Liežuvautojas yra "pletkininkas", visiems pasakojantis tiesą arba netiesą apie ką nors (dažniausiai apie kitą ar kelis kitus žmones). O čia tik panelė imituoja apsilaižymą liežuviu, žvilgsnis rodo, kad ji mato kažką, ko labai geidžia, liežuvio padėtis išduoda, kad tai greičiausiai valgomas daiktas ar bent dedamas į burną. O rankos poza - bandymas tai pasiekti. Ryšku, gražu, nematyta, graži poza. Viskas gerai, tik vaizdas labai primena turistinį
          p.s., tas geidulingas žvilgsnis ir liežuvio judesys mane "priklijavo" prie šio vaizdo
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Vajetau kas tam veidui padaryta...

            Comment


              #7
              i save veidrodyje ziurejo ir apsilaize nu kamon, nepradekim demagogiju apie pavartotu zodziu reiksmes pavadinime, ka?
              www.tomflagman.com

              Comment


                #8
                o man patinka.. kliūna odos spalva. o šiaip iš fono matosi, kad buvo labai dėkingas apšvietimas, kuris deja ne pilnai išnaudotas
                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                Comment


                  #9
                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Ačiū, jau gerai

                  Apie nuotrauką:
                  Keista, kodėl liežuvautoja? Pavadinimas neatitinka tikrovės. Liežuvautojas yra "pletkininkas", visiems pasakojantis tiesą arba netiesą apie ką nors (dažniausiai apie kitą ar kelis kitus žmones). O čia tik panelė imituoja apsilaižymą liežuviu, žvilgsnis rodo, kad ji mato kažką, ko labai geidžia, liežuvio padėtis išduoda, kad tai greičiausiai valgomas daiktas ar bent dedamas į burną. O rankos poza - bandymas tai pasiekti. Ryšku, gražu, nematyta, graži poza. Viskas gerai, tik vaizdas labai primena turistinį
                  p.s., tas geidulingas žvilgsnis ir liežuvio judesys mane "priklijavo" prie šio vaizdo
                  Todėl, kad ji liežuvautoja, taigi pavadinimas atitinka tikrovę ;D! Ačiū, o vaizdas iš jūros šventės, tai beveik kaip ir turistinis :}

                  Comment


                    #10
                    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                    i save veidrodyje ziurejo ir apsilaize nu kamon, nepradekim demagogiju apie pavartotu zodziu reiksmes pavadinime, ka?
                    Aš jaučiu didelę nuoskaudą, kad mane aesde pavadino moteriška lytimi, tai dabar nuoskauda, pavirtusi į pykti, liejama ant nekaltų žmonių (plius minus juokauju )
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #11
                      ir nesiruošiu taisytis
                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                      Comment


                        #12
                        Nu va, tada kitas reikalas
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          #13
                          Parašė Indrė Rodyti pranešimą
                          Todėl, kad ji liežuvautoja, taigi pavadinimas atitinka tikrovę ;D! Ačiū, o vaizdas iš jūros šventės, tai beveik kaip ir turistinis :}
                          Na gerai, jei sakai, kad ji liežuvautoja (matyt pažįsti), tada liežuvautoja. Bet dabar mes kalbame ne apie tą žmogų, o apie nuotrauką. O nuotraukoje esanti panelė nėra liežuvautoja, nes ji čia taip nepavaizduota. Taigi gaunasi, kad pavadinimas neatitinka realybės. Vis tik
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            #14
                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Na gerai, jei sakai, kad ji liežuvautoja (matyt pažįsti), tada liežuvautoja. Bet dabar mes kalbame ne apie tą žmogų, o apie nuotrauką. O nuotraukoje esanti panelė nėra liežuvautoja, nes ji čia taip nepavaizduota. Taigi gaunasi, kad pavadinimas neatitinka realybės. Vis tik
                            Ech, gi yra visokių lietuvių kalboje perkeltinių reikšmių, sinonimų, palyginimų ir t.t... Tai jei pavartotas netiesioginis žodis, nemanau, kad reikia taip prikibt .. Pavyzdžiui, mano šuniukas labai mėgsta laižytis ir jį vadina liežuvautoju, nors čia ir ne ta reikšmė, bet gi visi suprantam ...

                            Comment


                              #15
                              Ne ne, šiuo atveju tai ne perkeltinės reikšmės žodis ir visai ne palyginimas ir net ne sinonimas trūksta lietuvių kalbos žinių tau truputį liežuvautojas tikrai ne tas, kuris reikštų "laižytis", "apsilaižyti". Nuėjusi į šį tinklapį http://www.autoinfa.lt/webdic/ ir kairėje įvedus žodį "liežuvautojas" gautum tik vieną aiškią žodžio prasmę. Jokių dviprasmybių. Atsiprašau, kad tau tai gal būt sukelia neigiamų emocijų, bet jei jau prisikabinau, tai neatkibsiu, idant pasiekčiau savo tikslą O nenorėdamas per daug nukrypti nuo temos, daugiau apie tai nebediskutuosiu, juoba kad pateikiau įrodymų ir paaiškinau
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                #16
                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Ne ne, šiuo atveju tai ne perkeltinės reikšmės žodis ir visai ne palyginimas ir net ne sinonimas trūksta lietuvių kalbos žinių tau truputį liežuvautojas tikrai ne tas, kuris reikštų "laižytis", "apsilaižyti". Nuėjusi į šį tinklapį http://www.autoinfa.lt/webdic/ ir kairėje įvedus žodį "liežuvautojas" gautum tik vieną aiškią žodžio prasmę. Jokių dviprasmybių. Atsiprašau, kad tau tai gal būt sukelia neigiamų emocijų, bet jei jau prisikabinau, tai neatkibsiu, idant pasiekčiau savo tikslą O nenorėdamas per daug nukrypti nuo temos, daugiau apie tai nebediskutuosiu, juoba kad pateikiau įrodymų ir paaiškinau
                                Ačiū už kalbos pamokėles,bet... Aš suprantu, kad nėr tokios reikšmės, bet mano aplinkoj toks žodžių žaismas vartojamas ir nemaniau, kad niekas nesupras .. Na gerai, baigiam, nes kaip matau nei aš, nei tu nenusileisim

                                Comment


                                  #17
                                  Vulgaroka... Bent jau man.
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                    Vulgaroka... Bent jau man.
                                    Enigma teisus: būtų išvengta vulgarumo, jei ši mergina būtų nufotografuota be iškišto liežuvio. Tada būtų ir gana dorovinga nuotrauka (iki visai normalaus vaizdo, dar išlupčiau auskarą iš lūpos), ir Amiko (beje taip ir nesuprantau, kas ta(s) Amiko galų gale:vyras ar moteris), tada nekliūtų su žodžio "liežuvautoja" prasmėmis, nes to bjauraus liežuvio tiesiog nebūtų.

                                    Comment


                                      #19
                                      Gerbiamieji forumiečiai. Forumo dalyvis esu jau antrus metus ir turėčiau jau būti žinomas. Man keista, kad kai kurie irgi čia esantys apie metus nemoka naudotis forumo funkcijomis. Suprantu, kad mano slapyvardis yra ne lietuviškas, o esperantiškas žodis ir pagal jį daugumai sunku suprasti to žodžio giminę (galima suprasti pagal galūnę), nes nemoka esperanto kalbos. Tam juk yra forumo funkcija - galima "įlįst" į to forumo nario viešą aprašą (kairiu pelės klavišu spausti ant slapyvardžio ir pasirinkti "žiūrėti viešą aprašą"), paspausti "apie mane" ir ten bus aiškiai nurodyta asmens lytis Jei kas nemokės ar tingės nueiti ir išsiaiškinti - viešai skelbiu, kad esu vyriškos lyties atstovas ir artimiausiu metu neplanuoju keisti lytį, kaip keletas forumo narių jau tai padarė

                                      Ačiū, kad išklausėt ir nepykstat, kad esu vaikinas, o ne mergina

                                      Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                      Vulgaroka... Bent jau man.
                                      Jei pastebėjai, kas buvo vulgaru prieš 30 metų, dabar - nebe. Sprendžiu, kad tamsta arba seno kirpimo, arba seno gimimo Be to, čia fotografija - meno rūšis. O mene daug kas leidžiama - nuo kraujo, nuogo kūno, suvaidinto smurto, iki pačių gražiausių ir nevulgariausių, kultūringiausių ir visokeriopai priimtiniausių dalykų

                                      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                      Enigma teisus: būtų išvengta vulgarumo, jei ši mergina būtų nufotografuota be iškišto liežuvio. Tada būtų ir gana dorovinga nuotrauka (iki visai normalaus vaizdo, dar išlupčiau auskarą iš lūpos)
                                      Manau taip pasielgus, nuotrauka liktų paprasta eilinė fotografija be jokio išskirtinumo. Aš būtent gerai įvertinau dėl neįprastos veido išraiškos, žvilgsnio ir apšvietimo. O auskaras šiek tiek pasako apie asmenybę. Atrodytų vulgariai, jei švelnių bruožų, kukli panelė liežuvių imituotų ar vaizduotų tam tikrus meilės ar mylėjimosi veiksmus
                                      Paskutinis taisė Ametistas; 2008.12.05, 01:01.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        #20
                                        Nemiela žiūrėt.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X