Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarp Žemės ir Dangaus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tarp Žemės ir Dangaus

    Tarp Zemes ir Dangaus...

    28
    10
    28,57%
    8
    9
    25,00%
    7
    8
    14,29%
    4
    7
    17,86%
    5
    6
    3,57%
    1
    5
    7,14%
    2
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    3,57%
    1

    #2
    Neįprasta ir išskirė.

    Comment


      #3
      Parašė Nedas Rodyti pranešimą
      Neįprasta ir išskirė.
      Dekui!

      Comment


        #4
        Vienas didelis minusas - kur žemė ?

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Vienas didelis minusas - kur žemė ?
          Patikek zeme yra, nes as ant jos nusileidau Eziuk, as galvojau, kad tu turi lakia vaizduote!!!

          Comment


            #6
            Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
            Patikek zeme yra, nes as ant jos nusileidau Eziuk, as galvojau, kad tu turi lakia vaizduote!!!
            Aš ne apie tai ar ji egzistuoja ar ne Aš apie tai, kad nuotrauka būtu super jei joje matytusi žemė ar bent horizontas

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
              Aš ne apie tai ar ji egzistuoja ar ne Aš apie tai, kad nuotrauka būtu super jei joje matytusi žemė ar bent horizontas
              As gi supratau tave puikiai! Tiesiog seip pajuokavau ir tiek!

              Comment


                #8
                Isskirtine, taciau butu graziau buve, jei matytusi zeme. Tad ivertinimas atitinkamas. 9/10
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #9
                  Jei matyciau zeme tai tikrai butu 10 bet dabar tik 9 galiu duoti

                  Comment


                    #10
                    grazi ir lyriska fotke. gal tik nelabai i tema 'kontrastas", nors...
                    9.

                    Comment


                      #11
                      Kpntrastui tikrai ne.

                      Comment


                        #12
                        Yra kontrastas, bet nežymus. Jei matytus arimai ar kažkas tokio būtų 10. Dabar už mintį -
                        9

                        Comment


                          #13
                          Pavadinimas idealiai atitinka nuotrauką ir nuotrauka idealiai atitinka pavadinimą todėl dešimtinė iš manęs
                          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                          Comment


                            #14
                            Labai didelis dekui visiems uz atsiliepimus ir ivertinimus!

                            Comment


                              #15
                              Duodu 9, nes pavadinimas neatitinka vaizdo. Tarp žemės ir dangaus reikalauja žemės ir dangaus Jei jau tokia foto, tai reikėjo pavadint "Tarp rojaus ir žemės", būtų tiksliau Nes jei pavadini "Tarp žemės ir dangaus", kyla klausimas kur tada yra tas dangus.. Ak, jis ten, kur tu esi (iš kur fotografavai)... Na dėl pavadinimo... Ir gaila, kad nebuvo tuo metu kamuolinių debesų, jie atrodo tikrai labai įspūdingai, ypač 12 val. dienos
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment

                              Working...
                              X