Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Kopos, dvelkiančios ramybe"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Kopos, dvelkiančios ramybe"



    Nors jau buvo publikuota šita nuotrauka forume, bet vistiek, manau, tinka šiai temai.
    24
    10
    16,67%
    4
    9
    8,33%
    2
    8
    12,50%
    3
    7
    20,83%
    5
    6
    25,00%
    6
    5
    16,67%
    4
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    kad čia kopos, dvelkiančios rūku sorry, nelabai man tinka toks derinys.. be to stulpai smėly.. nematau ramybės

    Comment


      #3
      Ties stulpai tikrai nepuošia mūsų kopų

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Tada visur galima rasti ramybę
        Ne viskas auksas kas auksu blizga

        Comment


          #5
          Parašė siena
          Tada visur galima rasti ramybę
          Čia tikriausiai jau priklauso nuo pateikimo ir nuo bendros vartotojų nuomonės

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Nepakanka pavadinime pavartoti temos pavadinima, kad nuotrauka skleistu ta ramybe. Jau keletas pavyzdziu tokiu pirmajame konkurse. Fotografija - sustabdytas momentas, jau savaime jis 'ramesnis' nei betkoks vaizdas. Kazkas turi buti giliau, spinduliuoti ta ramybe. Man rodos konkurse busiu blogiukas, kur visiems balus numusa Nuotraukoje ideja svarbiausia, emocijos (zinoma ne visada), paslepta mintis. Jei duota konkurso tema, nereiketu pavadinimo naudoti kaip nuorodos (sorry pats panasiai padariau su trumpu aprasymu ), vertintojas pats turetu atkapstyti.

            Comment


              #7
              Ar būtina dabar pavadinime naudot žodį "Ramybė"? O ir stulpai "nesipaišo" į kontekstą. 6
              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

              Comment


                #8
                Žiūrint į šią nuotrauką kyla pojūčiai - šalta, drėgna, nejauku. Visai negaliu atmesti vėjo pojūčio, taigi, su ramybe man tai visai nesiriša... Kažkokia depresija, o ne ramybė. 6/10.

                Comment


                  #9
                  Nuotrauka, man pasirode atspinginti ramybe. Gal kiek pateikimas, ne tokio kokio noreciau, bet yra kaip yra


                  Parašė minjey
                  Žiūrint į šią nuotrauką kyla pojūčiai - šalta, drėgna, nejauku. Visai negaliu atmesti vėjo pojūčio, taigi, su ramybe man tai visai nesiriša... Kažkokia depresija, o ne ramybė. 6/10.
                  Kad dregna, tai sutinku. Prie juros tikrai tai normalu ir dazna. Bet kad vejas ir rukas (migla), tai kazin ar taip buna

                  O siaip bendrai, ramybe mes kiekvienas galime suprasti labai skirtingai, kiekvienas individas turi savo ramybe. Kaip ir daznai matytas vaizdas filmuose, sedi bicas ant daugiaukscio stogo krasto, nuleides kojas zemyn ir gurksnoja coca cala (alu ar dar kazka). Vaizdas ramus, bicas taip pat atsipalaidaves. Bet ne visi ziurovai pasijaucia ramiai, ypac pastatydami save i to bico vieta. Vieni tiesiog paniskai bijo apskritai aukscio, o ka jau kalbeti jei dar jiems atsisesti ant stogo krasto ir nuleisti zemyn kojas?
                  Daug situaciju galima pamineti, ir tokiu kaip tiesiog paprastas, siltas ir tyliai ramus kambarys, vienems pasirodys ramu ir miela, o kazkam is ziurovu nebus ramu, nes jie tiesiog bijo uzdaru erdviu, jiems tai bus nerimas o ne ramybe...

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    10/10 Ta migla daug ka dave

                    Comment

                    Working...
                    X