Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

OT: Vertinimo sistema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    OT: Vertinimo sistema

    Perziurejus vertinimus tiek fotografiju, tiek pastatu, pastebiu tokie dalyka, vertinti gan greiti, bet kazka pasakyti apie tai, kaip ir daznai pamirsta. O tai deja ne kas manau. Vien del to, kad sausas skaiciukas nieko nepasako, kas patiko ar kas nepatiko, kokios klaidos tiek fotografijoje ir t.t. Ypac tai aktualu fotografijuose, butent is klaidu ir pastabu galime tobuleti, o ne sausu, buku skaiciuku.....

    Manau reiketu iversti taisykle, jei dalyvis vertina nuotrauka 8 ir daugiau, komentaras nera butinas, tik pageidaujamas.
    O jei nuotrauka vertinama zemiau 8, vertinimas be komentaro, vertas nulio ,tai yra toks komentaras turetu buti pasalintas, del neaiskiu vertintojo poziuriu.

    Kaip manot?

    #2
    manau, kad kiekvienas save gerbiantis vertintojas, taip ir turetu daryti.. tai yra jei vertina prasciau turetu nurodyti kas, jo nuomone, yra blogai ir kodel vertinimas butent toks o ne kitoks.

    Comment


      #3
      o tai jeigu vertins zemu balu ir tavo manimu nesugebes pagrist kodel jis tai padare kas tada bus kokios nors represijos ? o jei nea tai tada koks skirtumas nes kiekvienas zmogus gales pagrist savo vertinima bet kuriuo atveju , o jei tik delto kad tobuleti pagal komentarus tai kas nori tas ir pasisako kiti kartais bendrai nuomonei pritaria

      tegu administratoriai sprendzia del sitokiu taisykliu

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Na as nesu nei fotografas, nei ismanau ka ir jei pvz paziuriu i nuotrauka ir ji man nepatinka tai as pagalvoju kiek daviau kitoms ir pagal jas vertinu. Jog nesutaptu grazi nuotrauka su pora trukumu su man nepatinkancia nors ten spalvos ar ryskumas perfect. O ko vertas komentaras: "aij man ji nlb patinka", tad ir nerasau.

        Comment


          #5
          Dar konkurso proadžioje buvo bandyta kažką panašaus daryti, bet kilo protestų, tad atsisakėme...

          Iš esmės sutinku su šia idėja, bet jei tam prieštarautų kiti nariai, nematau, kad tai būtina

          Comment


            #6
            Parašė specz
            Na as nesu nei fotografas, nei ismanau ka ir jei pvz paziuriu i nuotrauka ir ji man nepatinka tai as pagalvoju kiek daviau kitoms ir pagal jas vertinu. Jog nesutaptu grazi nuotrauka su pora trukumu su man nepatinkancia nors ten spalvos ar ryskumas perfect. O ko vertas komentaras: "aij man ji nlb patinka", tad ir nerasau.
            Tavo pastabos, kaip ir ziurovo yra vertingos, nes pastebi tai ka vienas ar kitas fotografas nepastebi, o tai yra naudinga zinoti is tikro, ypac jei tai kazkokios klaidos

            Comment


              #7
              Parašė Vaidas
              Dar konkurso proadžioje buvo bandyta kažką panašaus daryti, bet kilo protestų, tad atsisakėme...

              Iš esmės sutinku su šia idėja, bet jei tam prieštarautų kiti nariai, nematau, kad tai būtina
              Siaip kodel, bet tikrai nera sunku pasakyti, kas nepatinka, kodel vertinama vienaip ar kitaip, gi to cia ir ateiname, diskutuoti, spresti, tobulieti.

              Comment


                #8
                na tiesa sakant, priklauso nuo vertintojo reiklumo, paziurekit kad ir i jozika

                o siaip del skonio nesigyncijama, bet jei jau kas nors duoda nepelnytai maza bala - trinti.


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #9
                  o jei jis duoda maza bala pagristai , irgi trinti ?

                  kas nustatis pelnytai ar nea ?

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    siaip man tai vienodai, kaip kas nori, taip tegul ir daro

                    Comment


                      #11
                      Parašė jozikas
                      o jei jis duoda maza bala pagristai , irgi trinti ?

                      kas nustatis pelnytai ar nea ?
                      Jei vertinotojas savo apsisprendimą pagrindžia, tuomet trinti nėra prasmės
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        o ka daryti, jei kas nors paraso nepagristai aukstus balus, ir to detaliai nepaaiskina?

                        Comment


                          #13
                          Parašė ANDRIUS
                          o ka daryti, jei kas nors paraso nepagristai aukstus balus, ir to detaliai nepaaiskina?
                          Manau viskas priklauso nuo to, kaip nuotrauką vertino kiti žmonės. Jei balai per aukšti ir nepagrįsti, tuomet aišku, jog bus imtasi priemonių
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Bet kokiu atveju jei kas vertina nuosirdziai, manau sioje vietoje keblumu neturetu buti, parasyti pora zodziu, ka mato ir jaucia nuotraukoje

                            Comment

                            Working...
                            X