Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Juostinė fotografija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turiu pats minolta 7000, bet nerandu tinkamų batareikų aš jam... Buvau amximines radęs su jom viskas buvo gerai, įdedi kokį duracell ir pradeda grybaut. Šiaip tai labai smagus daikčiukas, gaila, kad neina išfotografuot juostelės ir pasižiūrėt kokie rezultatai.

    Comment


      Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
      Turiu pats minolta 7000, bet nerandu tinkamų batareikų aš jam... Buvau amximines radęs su jom viskas buvo gerai, įdedi kokį duracell ir pradeda grybaut. Šiaip tai labai smagus daikčiukas, gaila, kad neina išfotografuot juostelės ir pasižiūrėt kokie rezultatai.
      Didelis ačiū už suteikta informacija.

      Comment


        Parašė rvr Rodyti pranešimą
        Sveiki šiandien besitrainiodamas po Strazburą Prancuzijoje aptikau tokią sendaikčių parduotuvėlę. Kurioje radau Minolta 7000 fotoaparatą. Tad noriu paklausti kaip manote ar apsimoką jį pirkti už 30 eurų. Laukiu atsakymų.
        Gal ir verta, bet tai priklauso nuo to, kokį objektyvą gausi kartu (jei iš viso gausi).


        Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
        Turiu pats minolta 7000, bet nerandu tinkamų batareikų aš jam... Buvau amximines radęs su jom viskas buvo gerai, įdedi kokį duracell ir pradeda grybaut. Šiaip tai labai smagus daikčiukas, gaila, kad neina išfotografuot juostelės ir pasižiūrėt kokie rezultatai.
        Paieškojau Google - jam tikriausiai reikia 2CR5 tipo baterijų. Turėtum rasti dideliuose supermarketuose arba foto parduotuvėse.

        Comment


          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
          Gal ir verta, bet tai priklauso nuo to, kokį objektyvą gausi kartu (jei iš viso gausi).




          Paieškojau Google - jam tikriausiai reikia 2CR5 tipo baterijų. Turėtum rasti dideliuose supermarketuose arba foto parduotuvėse.
          O kiek tarkim taip viską sustygavus, kainuotų juosta šiam fotoaparatui ir ir nuotraukų pagaminas?

          Comment


            Be to pas mane minolta su 50mm f1.7 objektyvu ) Ech, geros nuotraukos turėtų gautis.
            Vaidai - Ačiū labai!


            Paskutinis taisė EdvinasB; 2012.07.29, 13:10.

            Comment


              Parašė rvr Rodyti pranešimą
              O kiek tarkim taip viską sustygavus, kainuotų juosta šiam fotoaparatui ir ir nuotraukų pagaminas?
              Juostų kainos įvairios - pvz., Ilford juostos kainuoja apie 25 Lt, Fuji Superia, kiek atsimenu, apie 12 Lt.
              Kai paskutinį kartą juostą ryškinau Lietuvoje, mokėjau apie 10 Lt, bet tai buvo prieš 3 metus, taigi dabar, ko gero, kainos bus didesnės.

              Comment


                Šitas minolta 50mm/1,7 objektyvas kainuoja 250-300 litų. Pats tokį turiu. Tinka ant sony alpha fotikų.

                Comment


                  Gaila, kad netinka ant t3i.. Labai praverstų.

                  Comment


                    Gal kas žino kur (ir ar apskritai) parduodamos įmautės foto juostų laikymui?

                    Comment


                      fotoaparatas turi vidutinio formato, o 35mm nežinau, pačiam reikėtų
                      http://fotoaparatas.lt/3,3063,1:adox...7s_120_juostai
                      Paskutinis taisė [sp]; 2012.11.13, 21:41.
                      Reikia fotografo?

                      Comment

                      Working...
                      X