Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bike ir Tiuning Show Austrijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bike ir Tiuning Show Austrijoje

    Čia bus 2 renginiai vykę skirtingu metu, šitą baikerių susitikimą netyčia užtikau šiandien, deja tai daugiausiai vieno tipo Cruise ar kaip jie vadinasi, kurie man netaip patinka. Bet jie visa tiek labai įspūdingi ir labai masyvūs, prikimšti visokios aparatūros ar GPS, tai praktiškai automobilis ant 2 ratų Taigi šitos nuotraukos dedikuojamos vienai motociklų gerbėjai (klausimų turbūt niekam nekyla)





































    Ir mano taip mėgstamas retro motoroleris...

    #2
    Ir 2 dalis Tiuning Show, vykęs gal prieš keletą savaičių, pataikiau taip pat netyčia, gaila tik į pabaigą... Vyko viskas taip, kad visi važinėjo ratais aplink didelį ežerą, na perimetras gal 50km. O automobilių daugybė, deja nevisi verti dėmesio. Beto kaip supratau tai buvo daugiau VW markės automobilių Šou. Bes pasitaikė visko, deja nenufotografavau įspūdingiausių dalyvių, senos geltonos Lamborghini Countach ir senos geltonos Ferrari, važinėjo kartu atrodė geriau nei gerai...

    Visi sėdėjo palei tą kelią, su savo sulankstomomis kėdėmis ir stebėjo, kas alų gerė, kas ką kepė... Deja dauguma automobilių Vokiški, taigi nieko taip įspūdingo, kaip kažkurio forumiečio iš U S and A nuotraukose.













































































    Ir diedukas demonstravo užsilikusį egzempliorių...

    Comment


      #3
      Tiuningas tai šiap sau. O nuotraukos - geros
      beg, borrow and steal

      Comment


        #4
        Hunter:
        girdėjau gandą, kad pas Europiečius tuningas daugiausiai dedamas į mašinos vidų. T.y. interjeras ir aišku po kapotu. Ant variklio Būna anas blizga. Ne tai, kai Lietuvoj, koks civikas išpaišytas išblizgintas, o kai variklį bando užvesti, tai iš 5 kart užsiveda, ir tai barškėdamas

        Comment


          #5
          Na, bent jau man geriau būtų toks tiuningas nei Lietuvos transformeriai... Pavyzdžiui ta Audi su rudu priekiu puikiai atrodo
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            #6
            Tas rudas priekis odinis, čia turbūt nauja mada dengti medžiagom visokiom, neva tai koncepciniai modeliai ir yra ką slėpti, bet šitaip su ruda oda pirmą kart mačiau, na taip tiuningas švelnesnis nei mūsiškas, o dėl vidaus nežinau...

            Comment


              #7
              Man tai labiausiai patiko iš antros dalies ta juoda 7-oj foto ir golpas 20-oj foto. Juodoj tik pakeisčiau ratlankius ir spoilerį. O golpo irgi ratlankiai nepatinka, o vat tokiais dažais mačiau šimtinę audinę išdažytą Vilniuje, labai gerai atrodė.

              Dabar galvoju, pasitaupau perku pirmą golpą, užniaukiu langus, uždedu chromuotas faras, 17 colių ratlankius, aptraukiu priekį zomšu ir ant stiklo užsilipdau "pikts guolps turbo V16", na šiaip, dėl cinkelio

              Comment


                #8
                Hunte-r, ačiū už gražias nuotraukas. Užkrėtei mane su tais retro motoroleriukais ir aš tokio norio. Apsisprendžiau (kai užaugsiu) turėti ne aplinką teršainčią mašiną, bet manevringą ir patogų mopedėlį

                Comment

                Working...
                X