Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Foto ir paveikslėliai gerai nuotaikai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Foto ir paveikslėliai gerai nuotaikai

    Sukurkime foto ir paveikslėlių galeriją, į kurią būtų malonu užeiti kai esi piktas ar liūdnas - kad praskaidrintų nuotaiką Dėkime ne tik juokingas, bet ir nuoširdžias, mielas nuotraukas. Šitas iš šiandieninio delfi Click image for larger version

Name:	file11788535_vaikass.jpg
Views:	1
Size:	24,3 kB
ID:	1428420
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    #2
    Štampuoji temas be atokvėpio...

    Comment


      #3
      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
      Štampuoji temas be atokvėpio...
      O tai blogai ar gerai?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #4
        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        O tai blogai ar gerai?
        Blogai Gausi įspėjimą jei ir toliau kūrsi beprasmiškas neaktualias temas , kaip pvz " Man pradėjo niežėti nosį , kaip jūms .. ? "

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Blogai Gausi įspėjimą jei ir toliau kūrsi beprasmiškas neaktualias temas , kaip pvz " Man pradėjo niežėti nosį , kaip jūms .. ? "
          Nesąmonė - forumai ir skirti diskutuoti (man taip, o kaip tau?). Jei nereikia - trinkit lauk beje, ką tik sukūriau dar vieną, anot jūsų, bevertę temą... Bet ne specialiai... Iš nežinojimo, kad to daryti nevalia.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Suprask , kad temos turėtu bent kiek aktualios būti, o ne šiaip kas tau ant galvos užsitraukė tokia temą ir kuriu :/ galiausiai į ką tada būtu panašus forumas ? Gavai viena įspėjima , manau susilaikyk šiek tiek nuo naujų temų kurimo tiesiog pasiskaityk senasias ten gali savo nuomones išsakyti . Kitaip sakant apšilk truputi kojas

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              pasitraukiu iš šitos temos
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment

              Working...
              X