Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

asmens pozos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    asmens pozos

    Labadiena,
    gal zinote kokiu nuorodu kur galima gauti informacijos apie ivairias pozas kuriomis galima fotografuoti zomgu.??
    Buciau labai dekingas.

    #2
    Na, kiek žinau, čia gana aiškiai nurodytos geriausios pozos.

    Comment


      #3
      Sanomiz,cia geras
      Mano darbai deviantart'e

      Comment


        #4
        Fotografuoti galima visomis pozomis, nesuprantu klausimo.

        Comment


          #5
          Parašė riesutuksius Rodyti pranešimą
          Labadiena,
          gal zinote kokiu nuorodu kur galima gauti informacijos apie ivairias pozas kuriomis galima fotografuoti zomgu.??
          Buciau labai dekingas.
          Kyla natūralus klausimas. O kokiomis pozomis fotografuoti negalima?

          Comment


            #6
            Beprasmė tema. Reiktu ją ištrint mano nuomone .

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Nu mane nervina toki zmogeliai su kvailais klausimais,tik tersia foruma,kuris tikrai neskirtas tokiom nesamonem.Taigi geriau istrinkit sia tema,kad vaizdo negadintu.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                #8
                Jau galvojau, kad bus dar vienas šedevras seksualumo tema

                Comment


                  #9
                  Na nereikejo taip uzsipulti zmogaus. Jis uzdave labai protinga klausima. Portreto fotografavimas turi savo desnius kaip ir kiti fotografijos zanrai. Pozavimas fotosesijoms yra vienas is sudetingesniu dalyku, kurio mokomi modeliai.

                  As turiu atsisiuntes is interneto daug pvz. PDF formate su nuotrauku rinkiniais (po 50-100 viename) moteru, vyru, poru, vestuviniu ir kitokiu situaciju pozavima. Bet turiu pasakyti, kad ziuredamas i tokius sablonus nieko neismoksi.

                  Geriau yra paskaityti teorinius pozavimo desnius. Zinodamas juos, galesi pats sugalvoti kokioje pozoje koks zmogus atrodys efektyviausiai.

                  Jeigu skaitai angliskai, siulau paskaityti Zeltsman'o pozavimo aprasymus.
                  http://groups.msn.com/asktheoleproab...ezeltsman.msnw

                  Cia yra aprasyti klasikinio portreto desniai, bet juos galima sekmingai pritaikyti ir moderniems portretams.

                  S_P
                  S_P

                  Meninė fotografija
                  www.sp-foto.lt

                  Comment


                    #10
                    iskreipiat pagal savo "issilavinima" jo tikraiji klausima..... tema labai gera ir siulyciau eiti tolyn....

                    Comment

                    Working...
                    X