Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Norvegija, Glittertind

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Norvegija, Glittertind

    Nuotrauka, mažiau nei prieš dvi savaites daryta kopiant į antrą pagal aukštį Skandinavijos viršukalnę Glittertind (2452 m.).


    #2
    Parašė Aug1z
    Nuotrauka, mažiau nei prieš dvi savaites daryta kopiant į antrą pagal aukštį Skandinavijos viršukalnę Glittertind (2452 m.).

    Neblogai atrodo, turbut labai aukstai cia, kad tiek pilna sniego. Juk vasara ir Norvegijoj buna... Teoriskai
    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

    Comment


      #3
      Parašė Berliner
      Neblogai atrodo, turbut labai aukstai cia, kad tiek pilna sniego. Juk vasara ir Norvegijoj buna... Teoriskai
      Na čia aukštis virš 2 km.

      Kas dėl vasaros, tai kalnuose naudojau pūkinę striukę, dienos temperatūra ~+4, o nakties nebuvo, buvo baltosios naktys O ir vėjas verčiantis iš kojų

      Comment


        #4
        Parašė Aug1z
        Na čia aukštis virš 2 km.

        Kas dėl vasaros, tai kalnuose naudojau pūkinę striukę, dienos temperatūra ~+4, o nakties nebuvo, buvo baltosios naktys O ir vėjas verčiantis iš kojų
        O, kolega, nebuvote užsilipęs ant aukščiausio kalno? Golhjopigen, ar kazkaip panasiai. Ten, užsilipus, vaizdelis labiau pribloškiantis: virs 2 km aukštyje, ant aukščiusio Norvegijos kalno, stovi KABAKAS

        Comment


          #5
          Parašė Aug1z
          Nuotrauka, mažiau nei prieš dvi savaites daryta kopiant į antrą pagal aukštį Skandinavijos viršukalnę Glittertind (2452 m.).

          Gal čia kažkur žuvo Vygatas Jukštas (Jotusheimeno (išvertus į lietuvių kalbą - Milžinų kraštas) nacionaliniame parke).

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            #6
            Parašė Giedra70
            Gal čia kažkur žuvo Vygatas Jukštas (Jotusheimeno (išvertus į lietuvių kalbą - Milžinų kraštas) nacionaliniame parke).
            Noreciau jus pataisyti: JOTUNHEIM'o nacionalinis parkas O auksciausia virsune, ant kurios stovi kabakas vadinasi Galdhøpiggen, ir jos aukštis 2,470 metrai; Glittertind - 2,465 metrai. O cia kabakas

            Comment


              #7
              Taip, buvau užlipęs ir ant Glittertindo ir ant Galdhoppigeno Galdhoppigeno "kabake", tokie menkniekiai kaip puodelis kavos, ar šokoladukas, išvertus kainą į lt, kainuoja apie 25 lt Viduje yra svečių knyga, kur pasirašo visi užlipę, ant sienos kabo kontaktai dėl Himalajų ekspedicijų Vėliau galėsiu įdėti nuotraukų nuo Galdhoppigeno viršūnės. Kas dėl žūties, tai jis buvo vienas iš mūsų

              Comment


                #8
                Parašė Aug1z
                Taip, buvau užlipęs ir ant Glittertindo ir ant Galdhoppigeno Galdhoppigeno "kabake", tokie menkniekiai kaip puodelis kavos, ar šokoladukas, išvertus kainą į lt, kainuoja apie 25 lt
                Ale taip pabrango? Kai aš buvau, tai mokėjau 10 Lt (tadu buvo 20 NOK). Pamenu, kad tai buvo viena kaina kavai/arbatai/sultiniui. Ale užtai aš turėjau lietuviško porterio (Utena tada dar gamino) ir kai aš jį gėriau, man nieks nieko nesakė. Gurkšnelis gimtinės skonio sėdint ant aukščausio Norvegijos kalno Laukiam daugiau nuotraukų

                Comment

                Working...
                X