Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Didmiestis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Didmiestis

    Siandien padariau keleta nuotraukeliu ir nusprendziau viena is ju ir forumo dalyviams parodyti. Kadangi nesu vykes fotografas, lauksiu patarimu, bei racionalios kritikos padesencios man tobuleti Stai mano pirmasis "sedevras"


    #2
    Šiek tiek tamsoka, šiek tiek kreivoka ir labai gedulingas rėmas
    - Zoom -

    Comment


      #3
      Norisi ryškumo, dėl rėmo tas pats.

      Comment


        #4
        Man atrodo per daug dangaus.

        Comment


          #5
          Dangoskyra kaip fotografijos objektas yra kiek nuvalkiota. Dėl kitos čia paminėtos kritikos taip pat sutinku
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Dekui visiems uz issakytas mintis ir pastabas!!! Del remo, tai gal ir nereikejo tokio storo ir juodo daryti, tikrai gedulingai atrodo Kai dabar pasiziuriu, to dangaus gal ir per daug, gal reikejo daugiau vandens?! Ir dar, Zoom, zinok, kad ten tik atrodo kreivokai, nes pakrante vingiuota Nelabai isivaizduoju, kaip tiesiau buvo galima uzfiksuoti Dar karta dekui visiems!!!

            Comment


              #7
              Dėl kreivumo - jo, tokiom sąlygom jį sunku pagaut. Nėra pagal ką orientuotis. O kad vis dėl to kreiva sprendžiu pagal kadro centre esantį pastatą. Tiesaus kadro viduryje esantis pastatas neturėtų griūti.
              - Zoom -

              Comment


                #8
                Parašė Zoom
                Dėl kreivumo - jo, tokiom sąlygom jį sunku pagaut. Nėra pagal ką orientuotis. O kad vis dėl to kreiva sprendžiu pagal kadro centre esantį pastatą. Tiesaus kadro viduryje esantis pastatas neturėtų griūti.
                With all due respect, Zoom, vis dar negaliu patiketi, kad nuotrauka yra kreivoka Kaip ir minejau anksciau, cia toks Cikagos reljefas, kuris ir klaidina aki. Is tos vietos, taip atrodo, kad pasvire!!! Kad ir kaip ten bebutu, dekui uz pastabas

                Comment


                  #9
                  Na čia optikos dėsniai tokie
                  Na ir akis mano priekabi šiuo klausimu. Va pamatavau - kažkur 1 laipsnis pagal laikrodžio rodyklę.
                  - Zoom -

                  Comment


                    #10
                    Parašė Zoom
                    Na čia optikos dėsniai tokie
                    Na ir akis mano priekabi šiuo klausimu. Va pamatavau - kažkur 1 laipsnis pagal laikrodžio rodyklę.
                    Matyt ranka sudrebejo Ir kokiu budu tu pamatavai???

                    Comment


                      #11
                      Kad tas pastatas nelabai pakrypes, vos truputuka. Atrodo, kad pakrypes, bet pamatavus, tai to pakrypimo nera (beveik nera)
                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                      Comment


                        #12
                        Parašė topstarcanada
                        Kad tas pastatas nelabai pakrypes, vos truputuka. Atrodo, kad pakrypes, bet pamatavus, tai to pakrypimo nera (beveik nera)
                        Kai atvaziuosi i Cikaga, nueik prie akvariumo laiptu, isitikinsi, kad skyline taip atrodo As asmeniskai irgi nematau to pakrypimo

                        Comment


                          #13
                          Parašė Didmiestis
                          Matyt ranka sudrebejo Ir kokiu budu tu pamatavai???
                          Su irfanu nusipiešiau stačiakampį - žiūriu, kad pastato sienos kiek pakrypę jo atžvilgiu. Pasukau iš akies 1 laipsnį, žiūriu - jau sutampa

                          Šiaip gal ir nieko rimto, ypač jei spausdintum. Tačiau kompe, kur apstu stačiakampių toks nukrypimas bent jau man erzinančiai krinta į akis. Jei būtų daugiau pakrypę (tipo specialiai nuversta) - taip nekristų.

                          Kaip jau minėjau - čia aš tam perdėtai jautrus. Kitiems gal ir OK viskas

                          Iš savo praktikos žinau, kad turint reikalų su pakrantėmis dažnai būna sunku rast atskaitos tašką horizontalumui. Todėl dažnai paskui kompe dar tiesinu.
                          - Zoom -

                          Comment

                          Working...
                          X