Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SSC Fotografas - Braesikalla

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    SSC Fotografas - Braesikalla

    You can post my pictures in another lithuanian forum, if you want. I would like you to include my email address braesikalla@web.de in that post, just in case there are any questions about the images.

    Take,
    Braesikalla!

    Nežinau kaip kitiems atrodo, bet man asmeniškai atrodo, kad geriausio fotografo SSC forumo nuotraukų konkurse apdovanojimas turėtu atitekti vartotojui Braesikalla (tiesa jis tokios šlovės susilaukė tapęs 2005 metų SSC nuotraukų konkurso geriausių fotografu ) . Trumpai sakant norėjau ir jums parodyti šio/šios (?) vartotojo nuotraukas . Jos visos darytos Niujorko mieste. Man nerealiai gražu kaip jums nežinau. Išsakykite savo nuomone :









































    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.06.03, 08:28.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Kažkaip neįžvelgiu kažkokio genialumo jo darbuose, nors yra neblogų pavyzdžių. Visgi "darbo aplinka" yra gan palanki, kampų Niujorke tikrai netrūksta
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Mano įsitikinimu geras fotoaparatas ir pasaulinio lygio didmiestis iš taves gali padaryti "genijų" urbanistinės fotografijos srityje

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Nerealiai grazu. Tikrai geri jo darbai
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas
          Mano įsitikinimu geras fotoaparatas ir pasaulinio lygio didmiestis iš taves gali padaryti "genijų" urbanistinės fotografijos srityje
          Manau taikliai pasakyta.
          Geras foto aparatas ir New York'as!

          Comment


            #6
            Kaip daugelis minejo, NY is tikro yra ka fotkint Tikrai grazios nuotraukos. Aisku kai kur galima butu ir pasikabinet, taciau bendras vaizdas gera isbudi palieka
            O su kokiu fotiku cia pyskinta idomu??

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas
              Nežinau kaip kitiems atrodo, bet man asmeniškai atrodo, kad geriausio fotografo SSC forumo nuotraukų konkurse apdovanojimas turėtu atitekti vartotojui Braesikalla (tiesa jis tokios šlovės susilaukė tapęs 2005 metų SSC nuotraukų konkurso geriausių fotografu ) . Trumpai sakant norėjau ir jums parodyti šio/šios (?) vartotojo nuotraukas . Jos visos darytos Niujorko mieste. Man nerealiai gražu kaip jums nežinau. Išsakykite savo nuomone :
              Nezinau kaip tau atrodo, bet mano nuomone SSC temas vertetu diskutuoti ten kur jos ir yra t.y. SSC forume, o ne cia. Nes visu pirma, tai kaip apkalbos zmogui uz akiu, kas nera gerai ir grazu.
              Kita, kazin ar gavai leidima-sutikima rodyti-perkelineti cia to autoriaus nuotraukas. Tai yra dar blogiau.


              p.s.
              O kas liecia pacias nuotraukas, tai jos geros, bet daugiau cia visa grazuma suzaide NY.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #8
                Dar neatsibodo?
                SamotEžiukas

                Comment


                  #9
                  Parašė samot
                  Nezinau kaip tau atrodo, bet mano nuomone SSC temas vertetu diskutuoti ten kur jos ir yra t.y. SSC forume, o ne cia. Nes visu pirma, tai kaip apkalbos zmogui uz akiu, kas nera gerai ir grazu.
                  Kita, kazin ar gavai leidima-sutikima rodyti-perkelineti cia to autoriaus nuotraukas. Tai yra dar blogiau.

                  p.s.
                  O kas liecia pacias nuotraukas, tai jos geros, bet daugiau cia visa grazuma suzaide NY.
                  Tai nėra SSC tema. Tiesiog jeigu žmogus rodo savo nuotraukas tame forume nes galbut nežino kito, tai kodėl mes apie šį žmogų ir jo darbus (ne pati SSC forumą) negalime padiskutuoti čia ? Beto šio žmogaus niekas NEAPKALBA :/ , o diskutuoja apie jo darbus. Nereikia kaip visada nusileisti iki asmeniškumų lygio. Beto daugelis šio forumo temų išeina iš forumo "rato" , bei aplamai iš lietuviškų temų supratimo. Tai pritaikius tavo nacionalistines pažiuras gaunasi, kad tokias temas irgi reiktu ištrinti ?

                  Tiesa, kad leidimo, sutikimo aš negavau, bet parašiau jam "PM'ą", kuriame nurodžiau, kad padariau šitą "blogą" darbą, tai yra sukuriau tema apie jo nuotraukas ir įkėliau kelis jo darbus. Atsakymo dar negavau. Pažadu pranešti iš kart kaip gausiu atsakyma iš aukščiau minėto žmogaus dėl šių nuotraukų talpinimo legališkumo. Jeigu nuotraukų autorius neleis palikti šias nuotraukas, pažadu jas pašalinti ir atsiprašyti nuotraukų autoriaus .

                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.05.31, 14:03.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      #11
                      Parašė Ežiukas
                      Tai nėra SSC tema. Tiesiog jeigu žmogus rodo savo nuotraukas tame forume nes galbut nežino kito, tai kodėl mes apie šį žmogų ir jo darbus (ne pati SSC forumą) negalime padiskutuoti čia ? Beto šio žmogaus niekas NEAPKALBA :/ , o diskutuoja apie jo darbus. Nereikia kaip visada nusileisti iki asmeniškumų lygio. Beto daugelis šio forumo temų išeina iš forumo "rato" , bei aplamai iš lietuviškų temų supratimo. Tai pritaikius tavo nacionalistines pažiuras gaunasi, kad tokias temas irgi reiktu ištrinti ?

                      Tiesa, kad leidimo, sutikimo aš negavau, bet parašiau jam "PM'ą", kuriame nurodžiau, kad padariau šitą "blogą" darbą, tai yra sukuriau tema apie jo nuotraukas ir įkėliau kelis jo darbus. Atsakymo dar negavau. Pažadu pranešti iš kart kaip gausiu atsakyma iš aukščiau minėto žmogaus dėl šių nuotraukų talpinimo legališkumo. Jeigu nuotraukų autorius neleis palikti šias nuotraukas, pažadu jas pašalinti ir atsiprašyti nuotraukų autoriaus .

                      Cia jei atmintis tokia trumpa Jozai, teks priminti cituojant dar karta tavo pirma zinute:
                      man asmeniškai atrodo, kad geriausio fotografo SSC forumo nuotraukų konkurse apdovanojimas turėtu atitekti vartotojui Braesikalla (tiesa jis tokios šlovės susilaukė tapęs 2005 metų SSC nuotraukų konkurso geriausių fotografu )

                      Tad kazkaip keista, lyg pamirsai kaip pradejai sia tema.

                      Apie to dalyvio darbus dera diskutuoti ten, kur jis jas patalpino ir kur laukia komentaru, o ne kazkur kitur, kur sugalvojo apie juos padiskutuoti Jozas.
                      As buciau pries, kad kazkoks liurbis patalpintu mano darbus man nezinomame forume ir ten juos aptarinetu.
                      O apie nacionalistines bedas, cia is vis bereikalo uzgiedojai, nes jos visai ne i tema. O kad pirmiau talpini o veliau prasai leidimo, cia tai jau faktas ir esi prigautas, bet nieko nuostabaus, dabar LT tai gan populiaru, pirmiau statau nama kur patinka, o veliau moku baudas ir legalizuoju. Bet kaip bus priversti tuos "nelegalus" nugriauti, kaip ir tu gausi per nagus rimciau, kita karta labiau galva galvosi ka darai.
                      Paskutinis taisė samot; 2006.05.31, 16:40.

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #12
                        Parašė Llinass
                        Dar neatsibodo?
                        SamotEžiukas
                        Nea, neatsibodo. Tiesiog kazkas turi raminti issiautejusi Joza siame forume. Kur prikisa savo nagus, ten ir padaro kokia nors nesamone.
                        Tad ir keliauja pastoviai kritika jo adresu.

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Nuotraukos tai tikrai nerealios, kita vertus kai tokias vietas fotografuojant... Bet šįkart ir vaizdai ir fotografavimo kokybė 10 balų.

                          Comment


                            #14
                            Man asmeniškai "staff" nuotraukos didesnį įspūdį paliko. Bet šios irgi puikios!

                            Comment


                              #15
                              Parašė sanomiz
                              Man asmeniškai "staff" nuotraukos didesnį įspūdį paliko. Bet šios irgi puikios!
                              Visiškai sutinku Staff serija iš Azijos, taip pat Londono nuotraukos tikrai nerealios!

                              Daugelis Braesikalla nuotraukų taip pat labai įspūdingos, tačiau kai kurie kadrai per daug chaotiški. (Nors jose galbūt ir norėtas pavaizduoti chaosas, man į jas žiūrėti nėra labai malonu - akys ieško pagrindinio objekto, tačiau jo niekaip neranda... ) Tuose piko valandos kadruose galbūt norėtųsi kažkokių išsiskirančių akcentų, pavyzdžiui tokių, kaip geltoni taksai Stop & Go nuotraukoje

                              Taisyta> Beje, kalbant apie SSC ir fotografiją, likau baisiai nusivylęs tenykščiu nuotraukų konkursu... Panašu, kad absoliuti dauguma jo balsuotojų tai daro tik tam, kad galėtų atsakyti "8/10" ir taip padidinti savo pranešimų skaičių... Tikėjausi konkurse gauti kokios nors kritikos, patarimų, tačiau be suknistų vertinimų (juk aš juos ir taip matau viršuje ) ir poros "Not very interesting" ar "Very nice" nieko daugiau apie savo nuotraukas neperskaičiau... Prakeikti spameriai...
                              Paskutinis taisė Vaidas; 2006.05.31, 17:24.

                              Comment


                                #16
                                Tas braesikalla fotografas nekoks bet photoshopperis tai ohohoho.SSC geriausi fotografai yra - Medo,Cyril,JP,Gotenks,SoulBrotha.
                                @Vaidas - apie SSC vertintojus sutinku.Ypac mane veikia fish ir inlandswagen.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė El_Greco
                                  Tas braesikalla fotografas nekoks bet photoshopperis tai ohohoho
                                  Visiškai sutinku. Be puikaus prisilietimo kompiuteriu, natūraliai šios nuotraukos nebūtų labai ypatingos.

                                  Comment


                                    #18
                                    Man gražu, mėgstu NYC bet man įspūdingesnės buvo kažkieno iš SSC darytos su CANNON EOS kur 16Mpx ten tai ryškumas nerealus...

                                    Comment


                                      #19
                                      ^ Swivel.Bet ten buvo ne jo nuotraukos o kazkokio kito fotografo (ne is SSC).

                                      Comment


                                        #20
                                        Nuotraukos (daumuma) puikios. Akivaizdu, kad autorius moka valdyti ne tik fotoaparatą, bet ir nuotraukų redagavimo programą. Kelios nuotraukos atrodo blankiau, bet manau kad tai tik dėl didelio jų kiekio.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X