Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukos, darytos telefonu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuotraukos, darytos telefonu

    Manau nuotraukos su mobiliaku - savotiskas XXI amziaus naujas menas!
    1
    Teigiamai vertinu, gali dalyvaut
    20,00%
    28
    Neigiamai vertinu, negali dalyvaut
    11,00%
    16
    Tik pats fototografas gali spresti ar dalyvaut
    28,00%
    38
    Jei nuotrauka grazi, gali dalyvaut
    39,00%
    53
    ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

    #2
    O kur pacios nuotraukos? Jei neleidzia tiesiogiai linkinti i foto tai bent linka imesk puslapio..

    Comment


      #3
      Tegu sprendžia pats autorius. Jei nuotrauka gera- koks skirtumas kuo ji daryta?
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #4
        Pasirinkau paskutinį punktą , bet toks atvėjis labai retas, bent man taip atrodo

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas
          Pasirinkau paskutinį punktą , bet toks atvėjis labai retas, bent man taip atrodo
          Labai retas bet pasitaiko. Pasidariau nuotraukas iš vienos kelionės. Maždaug 20 su fotoaparatu buvo daryta ir vieną pabandymui iš mobilaus pasidariau tai spėk kokia geriausiai atrodė

          Comment


            #6
            Tai kad po metų kitų jau bus sunku ar išvis neįmanoma atskirti, ar nuotrauka daryta su mobiliaku, ar kišeniniu fotiku. Sony-Ericsson jau daugiau kaip metai gamina k750i, kurio nuotraukų kokybė esant geram apšvietimui - beveik be priekaištų.
            Šią vasarą SE išleis k790 ir k800 modelius su 3.2 MP kamerom ir "Cyber-Shot" brandingu. Šių telefonų nuotraukos jau tikrai prilygs nebrangiems fotoaparatams.
            Nėra jokių kliūčių tokioms nuotraukoms dalyvauti konkurse

            Comment


              #7
              O aš sakiau - ne, nuotraukoms darytoms mobylke. Visų pirma tų nekokybiškų ir mažų nuotraukyčių tikrai nemėgstu. Sutikčiau tik tokiu atvėju jei nesimatytu, kad jos darytos mobylke, nes jau yra 2MP ir daugiau turinčių rageliu, o tos su visokiom pirmom noškėm ir cx'ais darytos, kur vangiai nuotraukoj namą nuo gatvės atskirsi tiktai ne...

              Comment


                #8
                nebūtinai konkurse, greitu laiku įdėsiu mobiliaku darytų nuotraukų savo oj vaizdelių pamatysit

                Comment


                  #9
                  Lauksim Batista. beje as balsavau uz paskutini varianta, bet siaip nieko pries mobiliaku darytas nuotraukas
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    #10
                    Parašė pauliaK
                    O aš sakiau - ne, nuotraukoms darytoms mobylke. Visų pirma tų nekokybiškų ir mažų nuotraukyčių tikrai nemėgstu. Sutikčiau tik tokiu atvėju jei nesimatytu, kad jos darytos mobylke, nes jau yra 2MP ir daugiau turinčių rageliu, o tos su visokiom pirmom noškėm ir cx'ais darytos, kur vangiai nuotraukoj namą nuo gatvės atskirsi tiktai ne...
                    Mano sharp 1MP. Dieną esant geram apšvietimui gaunasi puikios nuotraukos. Įmesiu keletą vaizdų rytoj.

                    Comment


                      #11
                      Vieną atradau iš savo mobylkės, paskui įdėsiu daugiau ir geresnių.

                      Comment


                        #12
                        Visai neblogai atrodo. Koki naudoji mobilu ?
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          #13
                          Sia nuotrauka jau buvau idejes prie "tiesiog nuotrauku", bet dar karta idedu cia, nes galbut nevisi mate. Daryta su SE W800i

                          Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                          Comment


                            #14
                            Dar keletas mano telefoninių nuotraukų iš Londono:






                            Comment


                              #15
                              Parašė topstarcanada
                              Visai neblogai atrodo. Koki naudoji mobilu ?
                              Sharp Gx-30
                              Paskutinis taisė deep'as; 2006.04.26, 11:22.

                              Comment


                                #16
                                Kaip su mobiliu padarytos, tai turiu pagirt nuotrauku kokybe ir pati fotografa Po kokiu 2 metu isvis neatskirsim su kuo darytos nuotraukos...
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  #17
                                  http://www.engadget.com/2006/03/09/l...l-cameraphone/

                                  be komentaru

                                  Comment


                                    #18
                                    Nu tikrai be komentaru
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      #19
                                      hmmm o jeigu pas mane miesto nuotraukų nėra telefoninių..tai gal vis tiek bent kelias idėt?

                                      Comment


                                        #20
                                        Fotografijos skiltis ir yra skirta labiau ne miesto nuotraukoms Taigi, jei turi gražių, žinoma dėk - nesvarbu, kas ten nufotografuota

                                        Comment

                                        Working...
                                        X