Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

New Lithuanian Restaurant near Chicago

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    New Lithuanian Restaurant near Chicago

    Labas...

    I thought the Lithuanian forumers would find this place interesting:

    http://www.dukeseateryanddeli.com/

    IMO, this is the first, almost completely authentic Lithuanian restaurant in Chicago. All of the furniture and fixtures were sent from Lithuania. All the waitresses are cute and everyone pretty much refrains from speaking English unless they have too. I love going here to practice mano Lietuviskai.

    The food is not the same as in Lietuva, but its frighteningly close. They have lots of old mociutes in the back, making the usual dishes. Most importantly, they have all sorts of Alus...I even saw Svyturys Baltijos and Draught for the first time outside of Lietuva. They were smart enough to even have a deli in the back that sells all Lithuanian imported products.

    #2
    Sveikas, Drambly, ir ačiū už įdomią informaciją O kaip maistas, ar toks pat geras, kaip ir Lietuvoje?

    ***

    Hi Dramblys and that you for interesting information And how about food, is it as good as in Lithuania?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Parašė Mantaz
      Sveikas, Drambly, ir ačiū už įdomią informaciją O kaip maistas, ar toks pat geras, kaip ir Lietuvoje?

      ***

      Hi Dramblys and that you for interesting information And how about food, is it as good as in Lithuania?
      Labas Mantai! Maistas yra puikas, bet maistas yra daug puikas Lietuvoje!

      Take a look at the prices....0.5 L Svyturys Ekstra is 13 Litas!

      Comment


        #4
        Parašė Dramblys
        Labas Mantai! Maistas yra puikas, bet maistas yra daug puikas Lietuvoje!

        Take a look at the prices....0.5 L Svyturys Ekstra is 13 Litas!
        Oh (only should be "... puikus, ... puikesnis").

        And 13 Lt doesn't look to much for a beer in the USA. We have ~5-6 Lt in Vilnius
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Oh (only should be "... puikus, ... puikesnis").

          And 13 Lt doesn't look to much for a beer in the USA. We have ~5-6 Lt in Vilnius

          Ok, let me try again,
          Maistas yra puikus, bet maistas yra daug puikesnis Lietuvoje!

          You see, I really need to practice.

          True, twice the price isn't really bad, considering distribution costs. The food is priced reasonably. The best thing that they serve is Saltibarciai and it is authentic.

          Comment


            #6
            Taip, dabar jau geriau And I hate šaltibarščiai
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Taip, dabar jau geriau And I hate šaltibarščiai
              Nepatinka šaltibarščiai? Ar tu Lietuvis?

              Comment


                #8
                Parašė Dramblys
                Nepatinka šaltibarščiai? Ar tu Lietuvis?
                Kuo tikriausias, tik labai išrankus maistui (šaltibarščiai, žuvis, svogūnai, mišrainė - tai ne man).
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Ta Kunigaiksciu uzeiga jau senai yra atsidariusi, nuo jos atsidarymo dar bent vienas naujas lietuviskas restoranas yra atsidares Teko ten milijona kartu megautis lietuviskais patiekalais, kurie tikrai yra labai gerai paruosti ir pigus!!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    Kuo tikriausias, tik labai išrankus maistui (šaltibarščiai, žuvis, svogūnai, mišrainė - tai ne man).
                    Man patinka viskas Lietuviu maistui....jeigu man nepatinka kiaules ausys, karka, liezuvis, ir ungurys!

                    Comment


                      #11
                      Parašė Mantaz
                      Kuo tikriausias, tik labai išrankus maistui (šaltibarščiai, žuvis, svogūnai, mišrainė - tai ne man).
                      Tada siūlau savo šeimos medyje pasikapstyti- tikram lietuviui šaltibarščiai, cepelinai ir balta mišrainė yra privalomas atributas
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        #12
                        Parašė Dramblys
                        Man patinka viskas Lietuviu maistui....jeigu man nepatinka kiaules ausys, karka, liezuvis, ir ungurys!
                        "Man patinka visas Lietuvos maistas... tik (??) man nepatinka kiaulės ausys, karka, liežuvis ir ungurys! "

                        Nepatinka kiaulės ausys? Labai skanu su alumi!
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Jei kalbėt apie tradicinę virtuvę, tai aš nelabai sutariu su vėdarais... aišku galiu juos valgyt, bet stengiuosi išvengti esant progai
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #14
                            Parašė vytauc
                            Tada siūlau savo šeimos medyje pasikapstyti- tikram lietuviui šaltibarščiai, cepelinai ir balta mišrainė yra privalomas atributas
                            Beveik visi mano protėviai iš vienos apylinkės O šiaip mano šeima pakankamai ėdri, tik va man nenuskilo
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Parašė Mantaz
                              Beveik visi mano protėviai iš vienos apylinkės O šiaip mano šeima pakankamai ėdri, tik va man nenuskilo
                              Na gal ir nieko- ekonomiškas esi, šeimos ūkiui mažesnė našta...
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #16
                                Nepatinka kiaulės ausys? Labai skanu su alumi![/QUOTE]

                                I'll stick to kepta duona su alumi.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Dramblys
                                  I'll stick to kepta duona su alumi.
                                  Taip, kepta duona taip pat labai skani
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Dramblys
                                    Nepatinka šaltibarščiai? Ar tu Lietuvis?
                                    But of course Mantaz is Lietuvis!

                                    Dramblys, that's exciting culinary news for you, and it gives you a nice foretaste of what awaits you when you come for your visit to Lietuva in September.
                                    Originally Posted by

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Whose Homepage
                                      But of course Mantaz is Lietuvis!

                                      Dramblys, that's exciting culinary news for you, and it gives you a nice foretaste of what awaits you when you come for your visit to Lietuva in September.
                                      Oh for sure Mantai is 100% Lietuvis...just a non fish, onion, or cold beet soup eating one.

                                      Hi WH! How has your summer been? Ah yes, this place makes living so far away from Lithuania tolerable. They go as far as to serve Lithuanian ketchup on the table. For the hour or two you're in there, your mind actually starts thinking you're in a Uziega tucked away in a corner of Vilnius somewhere.

                                      So...are any Baltic travels in your future???

                                      Comment


                                        #20
                                        Heh nice to see such places outside Lithuania

                                        Comment

                                        Working...
                                        X