Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Holocaust in Lithuania

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė tadux
    Aš irgi žinau šia dainušką beje man močiutė pasakojo, kad žydai macus kepa iš vaikų kraujo Ji žinojo visa technologiją: i bačką prikala vinių smaigaliais i vidinę pusę, tada ten ideda vaika ir ridena pakankamai kraupus pasakojimas... Nezinau ar ji tuom tikejo ar tik naudojo vaikam gazdint
    Viduramziais (pagrinde) zydai tikrai naudojo vaiku krauja kepimui - su peiliais subadydavo kuna ir nuleisdavo krauja i kazkoki specialu inda.(Esu daug knygu (istoriniu ne fiction) perskaites apie visokius tokius dalykus - aukojimai raganu medziokles etc.).Bet tas reikalas su backom tai tik davatku sapaliojimai ir tiek

    Comment


      #82
      Parašė tadux
      Aš irgi žinau šia dainušką beje man močiutė pasakojo, kad žydai macus kepa iš vaikų kraujo Ji žinojo visa technologiją: i bačką prikala vinių smaigaliais i vidinę pusę, tada ten ideda vaika ir ridena pakankamai kraupus pasakojimas... Nezinau ar ji tuom tikejo ar tik naudojo vaikam gazdint
      that's the spirit
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        #83
        Parašė El_Greco
        Viduramziais (pagrinde) zydai tikrai naudojo vaiku krauja kepimui
        O kokia tame logika? Šiaip jau žydams (skirtingai nei mums) kraują vartoti griežčiausiai draudžia tikėjimas.
        O "daugybę knygų skaičiau" ir yra iš mitų serijos...

        Comment


          #84
          Istoriniai dokumentai mitai turbut?Musulmonams tikejimas irgi draudzia zudyt.
          Paskutinis taisė El_Greco; 2006.07.03, 19:42.

          Comment


            #85
            Parašė El_Greco
            Istoriniai dokumentai mitai turbut?
            Kokie? Dokumentus reikia vertinti kritiškai. Ir dokumentų yra įvairių.
            Aš ir klausiau jūsų, kiek yra iškelta bylų prieš žydų "ritualinius nusikaltimus" bent jau nepriklausomoj Lietuvoj??
            Taip yra nemažai inkvizicijos išgautų "įrodymų", kai žydai prisipažino nužudę vaikus. Šv. Simonas yra viena iš tokių numanomų aukų, tačiau jis išbrauktas pačios Romos bažnyčios.
            Net karalius Augustas II yra išleidęs įsaką (rimtas dokumentas!) apie tokius žydų "nusikaltimus", nemažai pasitarnavusį tolesniai psichozei Lenkijoj ir LDK, toliau persidavusiai Rusijos Imperijai.
            Savaime, aišku, paneigti tokius gandus nebuvo kam...
            Bet jau XVIII-XIXa. V.Europoje kritiškiau pažvelgta į tas istorijas. Net jeigu kokie sionistai-sektantai ir iš ties vykdė nusikaltimus, jų mąstai mizeriniai. Tų pačių žydų žuvo gerokai daugiau inkvizicijos ir pogromų metu.

            Comment


              #86
              Parašė El_Greco
              Istoriniai dokumentai mitai turbut?Musulmonams tikejimas irgi draudzia zudyt.
              Ehem... Galiu tau Korane ir kituose islamo raštuose parodyti vietas kur juodu ant balto parašyta kaip ką ir už ką reikia žudyti
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #87
                ^ Kiekviena tauta ta korana savaip issivercia

                Comment

                Working...
                X