Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Polska

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Polska







    Jeżeli nic nie wiesz, to musisz we wszystko wierzyć!

    #2
    Thanks for the photos
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      As pastebejau dauguma lenku "iesko draugu" vokietijoje,bendri, abi valstybes atspindintys logotipai,parasai ir panasiai.
      Alternative

      Comment


        #4
        Poland is a very beautiful country
        Thanks for the photos. The host could be a bit faster though. It takes ages for them to load.
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #5
          @blitz
          negi tikrai taip manai, ka rasai?


          nice photos


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #6
            Aisku.
            Kodel manai, kad ne?
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #7
              na, neprisimenu, kada paskutini karta butum pavadines lenkija "grazia salimi"..


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #8
                Heh, visa laika taip galvojau. Niekad nesakiau, kad Lenkija - negrazi. Aisku problemu ten yra - prasti keliai (daug prastesni nei Lietuvoj, bent jau kiek man teko matyti), zmoniu poziuris i kai kuriuos dalykus (pvz. i tam tikru miestu istorija) ir tt., bet kad Lenkija yra architekturiskai grazi salis - abejoniu manau nekyla niekam! Lenkija turi daug miestu su fantastiskais senamiesciais, ten pilna graziu mazesniu miesteliu ir kaimeliu (ko labai truksta Lietuvoje) ir apskritai, bent jau miestu centru sutvarkymas ten yra netgi labai neblogas.
                Gal tu supainiojai mano pasisakymus apie Lenkija su mano pasisakymais apie Rusija? Nes butent Rusijoj as tikrai nematau nieko isskyrus du miestus, kurie ir tai neprilygsta groziu didesniem Lenkijos miestam, nekalbant jau apie mazesnius miestelius ir gyvenvietes.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #9
                  aciu uz foto, nors jos ir teparodo vos kelis Lenkijos namus

                  Comment


                    #10
                    Niekad nesakiau, kad Lenkija - negrazi. Aisku problemu ten yra - prasti keliai (daug prastesni nei Lietuvoj, bent jau kiek man teko matyti),

                    Prasti keliai-labai svelniai pasakyta. Ispudis toks,kad kiek keliu jiems nutiese rusai ,tiek jie ir teturi ir net tu nesuremontuoja.

                    Comment


                      #11
                      visiskai nesutinku su tavimi. Nepasakyciau, kad jie prastos kokybes, o apie nauju tiesima isvis patyleciau, nes pas juos tesiama gana daug ir labai geru.
                      :geria: Už Lietuvą!!

                      Comment


                        #12
                        Thank you, eraser. Lovely photos indeed!
                        Originally Posted by

                        Comment

                        Working...
                        X