Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Projektai Maskvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz
    Paklausi eksporto prekė - kauniečiai architektai


    Vos nenukritau nuo kėdės perkaitęs šita... Nebent tada reiškia visą tą masinį neskoningą iš pigiausių medžiagų šlamštą, stato visi kiti tik ne kauniečiai, tada gal buūt...
    Tai tu turbūt visų straipsnių tik antraštes ir skaitai?

    Comment


      Nesijaudink, perskaiciau viska.

      Comment


        Vieno iš naujųjų Maksvos dangoraižių statomu IBC kvartale:

        322 metrai
        70 aukštų
        5 aukštai po žeme
        158 tukstančiai kv. m.

        modelio nuotrauka iš kaškokio žurnalo

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Kai pamatau tokius projektus tai vis bandau isvaizduot kaip Maskva atrodys po 10 metu. Manau, visiem aisku kad sis miestas bus labiau panasus i Pekina nei i Londona (ir nieko tame blogo). Bet kai koks maskvietis pabandys savo miesta pavadinti europietisku galima bus bakstelt pirstu ir graziai pasijuokti. Stambulas atrodys europietiskiau nei Maskva.
          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

          Comment


            Parašė keen
            Kai pamatau tokius projektus tai vis bandau isvaizduot kaip Maskva atrodys po 10 metu. Manau, visiem aisku kad sis miestas bus labiau panasus i Pekina nei i Londona (ir nieko tame blogo). Bet kai koks maskvietis pabandys savo miesta pavadinti europietisku galima bus bakstelt pirstu ir graziai pasijuokti. Stambulas atrodys europietiskiau nei Maskva.
            Siaip tas europietiskumas nera kazkoks konkretus dalykas, todel negali taip drasiai nubrezt riba kur jis pasibaigia, ar kur jo nera is vis. Siaip yra laikoma, kad Maskva yra centras tarp rytu ir vakaru kulturu, kur jos persimaino. Be to turint omeny dar kad tu kalbi apie tai kas bus po 10 m., tiksliau kas bus naujo pristatyta, tai is vis juk tie nauji dangoraiziai nera nei europietiski, nei dar kokie nors, todel apie miesto europietiskuma reiktu sprest is senosisos architekturos, o ne is moderniosios nes ji visur panasi.

            Comment


              Parašė kaunaz
              Siaip tas europietiskumas nera kazkoks konkretus dalykas, todel negali taip drasiai nubrezt riba kur jis pasibaigia, ar kur jo nera is vis. Siaip yra laikoma, kad Maskva yra centras tarp rytu ir vakaru kulturu, kur jos persimaino. Be to turint omeny dar kad tu kalbi apie tai kas bus po 10 m., tiksliau kas bus naujo pristatyta, tai is vis juk tie nauji dangoraiziai nera nei europietiski, nei dar kokie nors, todel apie miesto europietiskuma reiktu sprest is senosisos architekturos, o ne is moderniosios nes ji visur panasi.
              Tame ir esme, kad europietiskoje architekturoje yra kulturinis testinumas, tradicijos. Todel, manau, ji yra kokybiskesne. Tuo tarpu 'kicinese skraidanciose lekstese' jokio testinumo nera.
              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

              Comment


                Parašė keen
                Tame ir esme, kad europietiskoje architekturoje yra kulturinis testinumas, tradicijos. Todel, manau, ji yra kokybiskesne. Tuo tarpu 'kicinese skraidanciose lekstese' jokio testinumo nera.
                Pateik kicines skraidancios lekstes pavyzdi?

                Comment


                  Po 10 metu turesim dar wiena Niujorka...
                  Lithuanian Top 5 tallest buildings
                  1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                  2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                  3. Arfa 100 m. 29 f.
                  4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                  5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                  Comment



                    Tik nereikia "perskiesti"

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      Nuotraukos iš IBC maskvoje statybų aikštelės naujieji dingstantis pastatai visai neprastai atrodo. Kičo ir šlykčios architekturos aš neįžiuriu

                      Parašė Daniil N. iš SSC
















































                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        na, matosi babkiu tokiems statiniams nepagaileta ir nebus gailima.. gera pradziu puse darbo, ziuresim, kas bus toliau..)

                        Comment


                          Naujieji naujojo maskvos centro renderiai. Visas centras bent man atrodo košmariškai šlykščiai . Tikiuosi realybėje bus geresnis vaizdas :







                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Parašė John
                            ... tik nesuprantu, kodel vidury naujojo centro jie nusprende irengt raketu paleidimo aikstele
                            Tai priešraketinė sistema apsauganti sostinę nuo pro šali skraidančiu USA raketu

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Vieno ruso reakcijahttp://tinkle.miestai.net/images/editor/separator.gif
                              http://tinkle.miestai.net/images/editor/separator.gif SSC forume parodo daug ką :

                              Parašė Daniil N.
                              Ш-ш-ш-ш-шшштттоо это?....блять... Кто сие чудо спроектировал??

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Bendras vaizdas kraupus.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Realiai vaizdą gadina 3 pastatai: Maskvos savivaldybė, tas pastatas su kiausryme per vidurį (pirmam plane) ir aišku tas... stiklinis kaminas armatūrom apkarstytas, primemnantis musmirės kotą su tuo savo "sijonėliu".
                                  Įsivaizduokit, kad tų 3 nėra ir vaizdas daugmaž susitvarkys

                                  Bet kokiu atveju- tikiuosi už savaitėles pamatyti kaip tas rajonas realybėje atrodo. Manau bus gerokai pasikeitęs nuo paskutinio mano apsilankymo prieš 4 metus.
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    Comment


                                      Pakolkas didžioji statyvietė labai neprastai žiurisi aš visdar viliuosi, kad tai tik prastas renderis ir kad visas maskvos naujasis centras galiausiai gausis tikrai papuošiantis Rusijos sostinę. Nuotraukos iš statybvietės dabar:






                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Investuotojams pristatomas naujojo pastato (nežinau kaip jis vadinas) maketas. Pažiurėkite į tų trijų vyrų veidus


                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas
                                          Investuotojams pristatomas naujojo pastato (nežinau kaip jis vadinas) maketas. Pažiurėkite į tų trijų vyrų veidus

                                          Geras. Ačiū, Ežiuk, tie investuotojai taip atrodo mintyse sako sau: "kas čia per b...???" Nes jeigu patiktų jiems, tai būtų susižavėję ir nemąstydami. O gal apstulbo nuo pastato idėjos ir susimąstė netekę žado, kad pasaulis pagaliau pamatys stebuklą - daugiafunkcinį pastatą, sukurtą nukonkuruoti Eifelio bokštą, ir tuo pačiu išnaudoti bendrą erdvę. Ar tai ne stebuklas? Naujienų naujiena, modernumo viršūnė, idėja metė iššukį grožiui. O idėja paprasta: "Kas tai? Raketa? Bokštas? Ne, tai superbokštas-raketa-į-ateitį. Viduje dar bus įmontuota laiko mašina." Bet ką aš čia. Patys matot.
                                          :dumas:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X