Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

UA. Projektai Ukrainoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    UA. Projektai Ukrainoje

    Sveiki!
    Noreciau pristatyti keleta projektu Ukrainos regionuose. Nuotraukos paimtos is naujos skyscrapercity.com sekcijos Urban Ukraine

    Dnipropetrovs'k (Dnipro, Sicheslav): Brama, around 30f, approved

    Purpose: administrative/residential
    Status: proposed
    Construction Dates
    Started: 2006 (?)
    Finished: 2008 (?)
    Floor Count: around 30







    Dnipro: Slaviya, 89m, 22f, U/C

    Purpose: multifunctional
    Status: construction
    Construction Dates
    Started: 2005
    Finished: 01.07.2006
    Floor Count: 6-22
    Height: 89 metres




    Odesa: 1 Genuezska St, 25f, U/C

    Nujauciu negailestinga jusu ironija

    Purpose: Residential/Office
    Status: construction
    Construction Dates
    Started: 2004
    Finished: 2006
    Floor Count: 25
    Floors to Floor: 3.20 m





    Dnipro: Paradise, 123m, 5-7-21-28f, U/C
    "Twin towers of Dnipro"







    Odesa: White Sail, 20f, U/C

    Purpose: residential
    Status: construction
    Construction Dates
    Started: 2004
    Finished: 2005 (11 days left till completion!)
    Floor Count: 20
    Basement Floors: 1
    Floors to Floor: 3.00 m








    Dnipro: Residential complex, commercial complex, and entertainment complex.

    Contruction: 2004-2006









    Tai tiek siam kartui...

    #2
    Yra tikrai neblogų projektų, o yra ir tokių, kurių nelabai norėtųsi matyti išvystant pasaulį Beje, sveikinimai su naujosios sekcijos įkurtuvėmis
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Nujauciu negailestinga jusu ironija
      Tikrai tas neblogai atrodo.

      Comment


        #4
        Malonu matyti siuos projektus Ukrainoje, nors tai toli grazu nereiskia, kad man jie "prie sirdies". Tiesiog noreciau, kad si salis gretai atsistotu ant koju(nors Ukrainos siaip absoliuciai nepazistu).

        Comment


          #5
          Idomu kas Ukrainoj, kad ir Kieve, jau nekalbent apie DniproPetrovska finansuos tuos projektus tokius gigantiskus... Aisku neskaitant tu gyvenamuju kompleksu, kuriu apstu Maskvoj, ebt apie tuos fantastinius, tai ner ka sneket. O tas kur turejo but su ironija, bent jau makete visai nieko, neblogai demonstruoja prabanga, nors aisku ir kicinis pastatas.
          To pirmo pastatao tai is vis nesupratau... Kazkokia gal nevykusi kpija Paryziaus kubo ir dar kazko mixo...

          Comment


            #6
            Parašė kaunaz
            Idomu kas Ukrainoj, kad ir Kieve, jau nekalbent apie DniproPetrovska finansuos tuos projektus tokius gigantiskus...
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Yra tikrai neblogų projektų, o yra ir tokių, kurių nelabai norėtųsi matyti išvystant pasaulį Beje, sveikinimai su naujosios sekcijos įkurtuvėmis
              Dekui, Mantai! Tikrai ten Ukrainos forumieciu paskutiniu metu padaugejo, tai kad ta sekcija turi perspektyva, juo labiau, kad statyba Ukrainoje atsigauna, nors tobulumo paieskos dar uzsites

              Beje, del tos "bromos": man tai visai patinka, bent jau yra kazkoks polekis, kuris aiskiai kontrastuoja su tarybine bjaurastimi (tiesiog gerai pazistu ta miesta), be to - ji turetu puikiai atrodyti ivaziuojant i miesto centra tiltu per Dnipro upe (tilto ilgis apie 2 km.)

              Comment


                #8
                Parašė kaunaz
                Idomu kas Ukrainoj, kad ir Kieve, jau nekalbent apie DniproPetrovska finansuos tuos projektus tokius gigantiskus... Aisku neskaitant tu gyvenamuju kompleksu, kuriu apstu Maskvoj, ebt apie tuos fantastinius, tai ner ka sneket. O tas kur turejo but su ironija, bent jau makete visai nieko, neblogai demonstruoja prabanga, nors aisku ir kicinis pastatas.
                To pirmo pastatao tai is vis nesupratau... Kazkokia gal nevykusi kpija Paryziaus kubo ir dar kazko mixo...
                Kad pas juos yra nemažai milijardierių-magnatų, senais gerais laikais išsipirkusių ištisas pramonės sritis, o pramonė Ukrainoj išties galinga (bent jau buvo, dabar tai turbūt nelabai kas likę) ir šiaip turtingų žmonių, tai tikrai pinigų atsiras, gal ir nelabai švarių, bet atsiras.

                Comment


                  #9
                  Parašė farbrom
                  Kad pas juos yra nemažai milijardierių-magnatų... tikrai pinigų atsiras, gal ir nelabai švarių, bet atsiras.
                  Zinoma, juk svarus pinigai tik Baltarusiojoje, ar ne?

                  Comment


                    #10
                    Ačiū už temą.

                    Pirmas ir paskutinis projektai labai neblogi, visi kiti - šlykštūs. Bet kokiu atveju - gerai, kad Ukraina atsigauna.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #11
                      Odesa: White Sail labai jau primena mūsišką "žaliajį Vilnietį"

                      Comment


                        #12
                        Parašė kaunaz
                        Taip, fabrom, tokiu kaip Abramovicius yra ne tik Rusijoj ne vienas, bet ir Ukrainoj ir kitur, bet tik retas is ju tuos pinigus bent kiek toliau i sali investuoja, nuo savo tieisiginiu pajamu saltinio, nes kaip zinai dauguma tu milijardieriu ypatingai sykstus.
                        Gal gali pateikti savo info šaltinius, nes kol kas neįžvelgiu jokios logikos tavo teiginiuose.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Parašė kaunaz
                          Apie ka tu cia? Kokius saltinius? As is pradziu pasakiau, kad nezinau ar atsiras kas finansuotu tuos projektus, bet kad yra Ukrainoj superturtuoliu neneigiau. Kas tau netaip?
                          Tie projektai jau turi finansavimą, tad man ir sunku suprasti, apie ką tu čia.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Dar viena naujiena

                            Dnipro Stadium U/C

                            A new stadium with a capacity for 31,000 spectators. Construction started in 2005, planned for completion in 2007.




                            Comment


                              #15
                              Parašė kaunaz
                              Tia sunku iskart paaiskint. Tai taip ir sakyk, o ne cia slepynes zaisk. Ne kiekvienas sugeba telepatiskai suzinot ir perimt kito zmogaus infiormacija, gal pasidalink info.
                              Tiesiog vadovaukis sveiku protu.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Labiausiai naujojoje rusiškoje (ukrainietiškoje) architektūroje man neimponuoja du dalykai:

                                1. Sovietinio stiliaus gigantizmas: pvz:



                                Kokio velnio jiem reikia tokio didelio tūrio pastatų?

                                2. Kičiniai elementai, pvz. bokšteliai.
                                Pvz.:




                                ir tt.

                                Ar jie ruošiasi karui, kad turi ant kiekvieno namo piktybiškai uždėti bent po vieną, klaikų gynybinį bokštelį?
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė blitz
                                  Labiausiai naujojoje rusiškoje (ukrainietiškoje) architektūroje man neimponuoja du dalykai:

                                  Na, pirmiausiai, atskirkime Ukraina nuo Rusijos...
                                  Bent jau is lietuviu to noretusi tiketis
                                  O del viso kito visiskai sutinku, nors pvz. polinki i gigantomanija gal butu galima pateisinti tiesiog kitokia erdves struktura ir galia...
                                  O siaip, visa ta nesamone yra kazkokios neaiskios pasakos kurimas (arba pseudotradiciju atkurimas - cia jau kaip kam patinka)...
                                  Manyciau, kad pagrindine priezastis - dirbtinis menininku (siuo atveju - architektu) prisirisimas prie bizantiskos kulturos ir, apskritai, noras suderinti Rytus ir Vakarus, tarsi is tos samplaikos gims kazkas naujo, originalaus

                                  Bet Ukraina, manau, turi sansu "persirgti" sia liga...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė blitz
                                    Labiausiai naujojoje rusiškoje (ukrainietiškoje) architektūroje man neimponuoja du dalykai:

                                    1. Sovietinio stiliaus gigantizmas: pvz:

                                    Kokio velnio jiem reikia tokio didelio tūrio pastatų?

                                    2. Kičiniai elementai, pvz. bokšteliai.
                                    Pvz.:
                                    ir tt.

                                    Ar jie ruošiasi karui, kad turi ant kiekvieno namo piktybiškai uždėti bent po vieną, klaikų gynybinį bokštelį?
                                    Na drysčiau tau paprieštarauti. Dideli pastatai nes didelė šalis, didelis miestas. Tai Vilniuje maži pastatukai stovi, beja kurie man labai patinka sukuriantys jaukų mažo gražaus miesto vaizdą. Kas dėl tų bokštelių nors jie ir kičiniai tačiau pažymi būtent to krašto išskirtinumą ir tai mano požiūriu yra tiesiog puiku. Ir mums reikėtų turėti ką nors savo ir savito, o ne kopijuoti kitų šalių pastatus kaip dabar yra. Kad ir pvz. Europos bokštas ar forum palace.

                                    Comment


                                      #19
                                      Joo, dangoraižis su kraiginiu stogu
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Manau, tai ka Ukraina ir Rusija daro su savo miestais yra baisu. Tai visiskai atspindi visuomenes busena. Labai truksta sveiko proto, tvarkos, stiliaus, tradiciju.

                                        Parašė Llinass
                                        Kas dėl tų bokštelių nors jie ir kičiniai tačiau pažymi būtent to krašto išskirtinumą ir tai mano požiūriu yra tiesiog puiku. Ir mums reikėtų turėti ką nors savo ir savito, o ne kopijuoti kitų šalių pastatus kaip dabar yra. Kad ir pvz. Europos bokštas ar forum palace.
                                        O drabuzius irgi reiktu nesioti tautinius - klumpes ir 3ispalves juostas. Dzinsai, megstiniai ir svarkai yra kitu saliu kopijavimas pagal tavo logika?
                                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X