Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AE. Burj Khalifa dangoraižis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė minjey Rodyti pranešimą
    Šiek tiek "pabrowsines" radau parduodamus 1 miegamojo apartamentus šiame name, 20-ame (tik) aukšte už šiek tiek mažiau nei 2 mln. litų. Ir tai tik vieno miegamojo, tai turbūt iš viso 2 kambarių ir tik 20-ame aukšte. Kažin, su daline ar pilna apdaila?
    O tai kokios kainos pvz. 120 aukste turetu but?
    Mano darbai deviantart'e

    Comment


      /\ didėja proporcingai nulių skaičius kylant kiekvienu aukštu į viršų

      Comment


        Paskutiniai 20-30 aukstu turetu priklausyti seichams ir magnatams.

        Comment


          Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
          Paskutiniai 20-30 aukstu turetu priklausyti seichams ir magnatams.
          Man tai atrodo,kad Bill'ui Gates'ui
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            Parašė osiz Rodyti pranešimą
            Man tai atrodo,kad Bill'ui Gates'ui
            Irengtu ten CD sandeliuka, jo?

            Siaip butu idomu suzinoti kiek reiktu laiko kilti greitaeigiu liftu nuo pat apacios iki pacio pacio virsaus

            Comment


              Ziurint,koks to greitaeigio greitis.Zinant ji galima nesunkiai apskaiciuoti.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                Vilniaus TV bokšto liftas kyla 4 m/s greičiu. Laikykim, kad čia liftu pasikelt reikės į 700 metrų aukštį (nesu tikras kokiam aukštyje bus pastato stogas), tai iki pat viršaus tokiu liftu tektų kilti 175 sekundes (2 min 55 sec). Na, bet jei liftai bus skirti vienu metu vežti po 15 žmonių (čia tik prielaida), tai dar reikėtų turėti omenyje, kad kiekvienas iš jų gali norėti išlipti skirtingame aukšte
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                  Vilniaus TV bokšto liftas kyla 4 m/s greičiu. Laikykim, kad čia liftu pasikelt reikės į 700 metrų aukštį (nesu tikras kokiam aukštyje bus pastato stogas), tai iki pat viršaus tokiu liftu tektų kilti 175 sekundes (2 min 55 sec). Na, bet jei liftai bus skirti vienu metu vežti po 15 žmonių (čia tik prielaida), tai dar reikėtų turėti omenyje, kad kiekvienas iš jų gali norėti išlipti skirtingame aukšte
                  Manau, turėtų būti įgyvendinta sistema maždaug tokia:

                  Tarkim, pastatas 100-o aukštų. Tuomet iš viso įrengiami 10 liftų, iš kurių vienas kelia tik į 2-10 aukštus, kitas tik į 11-20 aukštus ir t.t. Taigi, atsiskaičiuoji į kurį aukštą tau reikia ir lipi į atitinkamą liftą. Manau, kažkaip taip būtų logiška.

                  Bet, kita vertus, kaip patekt, tarkim iš 76-o aukšto į kokį 32-a?

                  Nu įdomu visai.. Būtų puiku sužinot kaip iš tikrųjų įgyvendinami liftai tokiuose pastatuose.

                  Comment


                    Gal mano prielaida neteisinga, gal ten bus gerokai mažesni liftai (žinoma jų bus daug). Aš tokią prielaidą padariau remdamasis tuo, kad Vilniaus TV bokšto liftas vienu metu gali kelti 13 žmonių, bet ten juk ir aukštų gerokai mažiau (tik 18)
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                      Neveltui JAE dirba apie 15 proc. pasaulio kranu.
                      Man teko nugirst kad 25 proc.

                      Bet tai manau tik kuo toliau klausytojas tuo daugiau proc.

                      Iš to reiktu spresti kad ir tiek pat procentu pasaulio statybinkų yra, nes vien kranas be žmonių nekam tereikalingas.

                      O tai jau kaip ir fantastika.

                      Comment


                        Va, ką radau šiek tiek pasiknisęs:

                        Otis is also responsible for elevators on the Burj Dubai project. It will include 54 Otis elevators (including 20 Gen2 elevators and deck) and eight escalators, the highest of which will reach 500m. The fastest elevator, a double-deck, will travel at 10m per second. That means passengers will travel up and down at almost 35km per hour, taking just 55 seconds to reach the top.

                        Pilnas straipsnis čia: http://www.itp.net/business/features...5480&category=

                        Tai va, nuo apačios iki viršaus bus galima pakilti per 55 sekundes.

                        Comment


                          Kaip supratau is viso bus 54 liftai,kuriu kiekvienas nuo apacios iki virsaus gales pakilti per 55s
                          Mano darbai deviantart'e

                          Comment


                            Parašė osiz Rodyti pranešimą
                            Kaip supratau is viso bus 54 liftai,kuriu kiekvienas nuo apacios iki virsaus gales pakilti per 55s
                            Na, aš šiek tiek kitaip supratau, kitam straipsnyje buvo parašyta, kad iki pat viršaus kels tik 2 tie greičiausi double-deck liftai.

                            Va:

                            ...and two double-deck units, which will service Burj’s observation deck. The double-deck elevators, capable of accommodating 23 persons on each deck, will have the world’s highest rise and longest travel distance, and be among the world’s fastest at 10 meters per second (more than 20 mph).

                            Visas straipsnis čia: http://www.otis.com/news/newsdetail/...4_RES1,00.html

                            Comment


                              Manau būtų patogiausia daryti kaip WTC ir daugelyje dangoraižių, Pagrindiniai didieji liftai kelia po labai daug žmonių į kažkurios aukštus, o iš jų jau mažesni fiftai paskirsto po likusius aukštus, pasiteisnęs modelis...

                              Comment


                                Dar nė pusės nepastatyta, o jūs jau apie liftus 800 m. aukščio pastate visos su liftais susijusios problemos apgalvotos ir išspręstos, būkit tikri

                                Comment


                                  Parašė minjey Rodyti pranešimą
                                  Na, aš šiek tiek kitaip supratau, kitam straipsnyje buvo parašyta, kad iki pat viršaus kels tik 2 tie greičiausi double-deck liftai.

                                  Va:

                                  ...and two double-deck units, which will service Burj’s observation deck. The double-deck elevators, capable of accommodating 23 persons on each deck, will have the world’s highest rise and longest travel distance, and be among the world’s fastest at 10 meters per second (more than 20 mph).

                                  Visas straipsnis čia: http://www.otis.com/news/newsdetail/...4_RES1,00.html
                                  Truputi netaip perskaiciau,bet neesme.Vistiek greitis tu dvieju liftu yra nerealus.
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    Tikiuosi nesupyksite, kad prie vieno wonderio idesiu nuorada i daugiau tokiu Gan neblogu slide show jie ten turi.

                                    http://www.businessweek.com/slideshows/ss_wow.htm

                                    Nereali salis. Nr1, kuria noresiu pamatyti po penkiu metu

                                    Comment


                                      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                      Dar nė pusės nepastatyta, o jūs jau apie liftus 800 m. aukščio pastate visos su liftais susijusios problemos apgalvotos ir išspręstos, būkit tikri
                                      Tai mes ir neabejojam, kad viskas ten apgalvota iki menkiausių smulkmenų, tiesiog mums įdomios tos smulkmenos

                                      Comment


                                        Lapkricio 29d.
                                        Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                        1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                        2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                        3. Arfa 100 m. 29 f.
                                        4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                        5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                        Comment


                                          Taip sutinku, nes radau kur tikrai panašiau kad 2006.12.03



                                          o čia jau tiek lyg ir pastatyta


                                          Dubai 1950 metais
                                          Paskutinis taisė Vidma; 2006.12.06, 18:45.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X