Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

HU. Budapeštas / Budapest

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    HU. Budapeštas / Budapest

    Nuotraukos is Budapesto, vieno is graziausiu Europos miestu. Kalbant apie "big city feeling" - pagal Europos 'standartus' jam jo irgi netruksta. Nuotraukos surankiotos is ivairiu puslapiu internete, todel jeigu ka del kokybes manes nekaltinkit.
























































































    #2
    Nuostabus miestas, deja dar neteko apsilankyt, tačiau tai padaryt būtina Man aptiko ta katedra su šalia raitelio skulptūra ir galima pastebėt, jog paupys yra Budapešto reprezentacinė zona

    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        hehe, ir vel ta zalia diskutuotina spalva ant visu stogu ir statulu..

        mano nuomone, tik tokie miestai su tokiu didziuliu palikimu tik ir verti pagarbos, o tokie tik dabar susikure, kaip kad frankfurtas - siu dienu zaisliukas, kur visi tie blizguciai pasidarys beverciai, keisis "mados", o tai kas amzina (klasika), islieka..stai del ko reikia saugot kiekvienam miestui savo senamiecius, neleisti i juos isimesti "blizguciams".


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #5
          @alonso: Tau nepatinka ta zalia stogu ir skulpturu spalva? Man tai atvirksciai labai patinka, tik kazkada maciau Helsinkio lygtais kazkokia katedra ar baznycia is raudonu plytu, bet su zaliu stogu - toks derinys man nelabai patiko. Priklauso nuo to kur panaudota ta zalia spalva.

          Comment


            #6
            nerealiai grazus miestas... man truksta zodziu apsakyti savo susizavejima... Noretusi man ir vel si miesta aplankyt...

            Comment


              #7
              edd, as turejau galvoj "diskutuotina", kadangi cia gan ilgai kalbejom apie tai, is kur ji atsiranda


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #8
                Nuostabus miestas, bet tiesa sekant sia vasara pravaziavau per visa miesta tai nieko ispudingo nemaciau tik viena stadiona kazkoki nerealu Bet ka ten pamatysi is masinos, kaip ir paryziui bei visur kitur nieko nemaciau O seip labai didelis miestas.

                Comment


                  #9
                  budapest



                  Siaip architekturos nedaug, cia labiau socialine fotografija, zmogelis po sunkiu naujuju sventimo ilsisi ant silto oro bangos
                  פוניקולאַר

                  Comment


                    #10
                    Pries kelis metus teko ten pabuvoti. Fantastiskas miestas. Noretusi vel aplankyti.

                    Comment


                      #11
                      Lenku forume uzmaciau nuotrauku is Budapesto traukiniu stoties tikrai ispudingas pastatas neblogai tokio stiliaus tureti kokiame lietuvos mieste . Nuotraukos:




















                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        The best pictures of Budapest I've ever seen, really glad I registered here

                        Comment


                          #13
                          Po poros savaiciu vaziuosiu i si miesta keliom dienom, taip kad pasistengsiu padaryti siek tiek nuotrauku

                          Comment


                            #14
                            grazu
                            http://ardarkrize.lt

                            Comment


                              #15
                              Budapeštas Nuostabus miestas. Lankiausi jame prieš metus. Tai tikrai įspūdingas ir nepakartojamas miestas. Tikrai jame būnant jaučiamas Big city feeling. Tai miestas į kurį negalima nesugrįžti..

                              Comment


                                #16
                                2008 metų vasarą man irgi teko apsilankyti šiame nuostabiame mieste.

                                Platusis Dunojus. Kairėje matosi Valdovų Rūmai







                                Valdovų Rūmai





                                Vienas iš daugelio Budapešto simbolių



                                Anapus Dunojaus Parlamento Rūmai



                                Iš arčiau

                                Comment


                                  #17
                                  Pernai lapkritį grįžtant iš Slovėnijos per Budapeštą nusprendėm pernakvot vieną naktį šitam nusotabiam mieste. Tai nebuvo pirmas kartas man Budapešte, bet visad gera į jį sugrįžti. Čia yra keletas vakarinio budapešto nuotraukų. Atsiprašau, bet deja įspūdinga kokybę nelabai jos pasižymi.












































                                  Comment


                                    #18
                                    Teko pabuvoti ir man Budapešte. Jeigu kas planuojate kadanors ten nuvykti, tai rekomenduoju vakare paplaukioti Dunojaus upe su laivu ir apžiurėti miestą iš jo

                                    Comment


                                      #19
                                      Nuostabus miestas, jeme buvau kelis kartus, bet vis noriu kasmet sugrįžt









                                      Paskutinis taisė Gaber; 2009.07.05, 16:55.
                                      Live and let live

                                      Comment


                                        #20
                                        Sveiki, liepos - rugpjūčio mėnesį atliksiu stažuotę Budapešte, didžiausioje statybos kompanijoje. Šiuo metu pagrindins statybos objektas Metro Line 4: http://en.wikipedia.org/wiki/Line_4_(Budapest_Metro)
                                        Būtų įdomu sulaukti užuominų, ką pamatyti, ką aplankyti. Labiau domina įdomesni statybos - inžinerijos projektai.
                                        Ačiū

                                        Comment

                                        Working...
                                        X