Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė xXx
    Stai ir suzinojai mano paslapti Tik niekam nesakyk
    Dar tiesa, kartais su mikriukais pasivazineju, bet cia labai retai buna, ciut ne gimtadienio proga
    Vienok linksmuolis tu, xXx Tik nesuprantu ko toks piktas ir priekabus tuomet. Šiaip linksmi žmonės nėra labai arogantiški. Bent jau tokių neteko sutikti

    Comment


      Parašė John
      Londono kulturu, tautybiu ir rasiu ivairove tikrai ne mazesne (ko gero net ir didesne bei idomesne) negu Niujorko.
      Del dangoraiziu esi visiskai teisus, jie atrodo labai ispudingai is toli, bet tai toli grazu ne svarbiausias dalykas mieste.
      Kažkaip aš irgi nieko ypatingo tame Niujorke nepastebėjau. Nors 3 dienos gal ir nepakankamas periodas.

      Comment


        Parašė Sula
        Kažkaip aš irgi nieko ypatingo tame Niujorke nepastebėjau. Nors 3 dienos gal ir nepakankamas periodas.
        Niujorke reikia ne tik stebėti bet ir jausti - DIDELIO MIESTO ALSAVIMĄ

        Comment


          Na čia priklauso, kuriuo metu Niujorke esi. Pirmą kart į Niujorką atvykau penktadienio vakare, kuomet gatvėse plūdo žmonės bei pro šalį lėkė daug taksi. Turbūt tuomet pirmą kartą ir pajutau, kas yra tikro didmiesčio pojūtis. Kitavertus, antrą kartą lankiausi sekmadienio ryte ir Manhetenas buvo labai ištuštėjęs, kas jau nedavė to didžiojo pojūčio ir atrodė tik eilinis miestas su dideliais pastatais
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Dar kelios nuotraukos.












            @themonk: ieskau talpyklos, kuri mazintu automatiskai, o vienas is pateikiamu formatu butu 800x600. Reikia tokio varianto, kad nuotraukas i serveri galeciau ikelti tiesiai is fotiko bet kokioj intrerneto kavineje, kur paprastai nebuna jokiu grafikos apdorojimo programu. Kol kas, paieskos nesekmingos .

            Comment


              Nerealios nuotraukos,
              Kaip smagu, kad po savaitės ten važiuosiu

              Comment


                Sveikas atvykęs, moo. Ir ką gi žadi Londone veikt?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantaz
                  Sveikas atvykęs, moo. Ir ką gi žadi Londone veikt?
                  Ačiū už sutikimą
                  Kelionė kaip ir turistinė, tik ne su agentūra, o pas vieną giminaitį važiuosim, tai tikiuosi daugiau pamatyt, o ne tik bėgte pro miestą pralėkt

                  Comment


                    Kalbant apie New Yorko ir Londono paliginimą tai man į akys krenta, kad New Yorkas labai nesutvarkytas miestas, šiukšlės mėtosi tiesiai ant gatviu, šaligatvių pačiame miesto centre. Taigi norėčiau paklausti Londoniečiu kaip su tokia problema Londone centrinėje dalyje ?

                    pvz nuotrauka, pažiurėkite į gatvę:


                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment




                      Ačiū, kaškaip galvodamau, kad Londonas, Paryžius (bent centrai) švariai sutvarkyti ir atvirkščiai amerikos miestuose

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Fantastiškas miestas
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          niurus miestas. pamates sitas nuotraukas dar karta tuo isitikinau. vienintelis teigiamas dalykas - daugybe kulturu. na dar gal metro sistema. bet cia tik mano asmenine nuomone...

                          Comment


                            Super miestas!John, ačiū, kad ir žmonių gatvėse prigriebei
                            אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                            אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                            Comment


                              Nežinau, kaip atrodo realiai, bet nuotraukuose Swiss Re man nepatinka.

                              Comment


                                Is tiesu nerealus miestas, myliu ji... Aciu uz nuotraukas
                                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                Comment


                                  John, Londone esu buves. Nezavi manes ta ju architektura ir tiek. Salti betoniniai 5-6 aukstu namai, jokios zalumos. Niuru. Aisku, gatves gyvenimas, skirtingos kulturos, parkai yra tikrai ispudingi, taciau pats centras man negrazus. Apie Temze isvis tyliu.. kazkokia srutu upe. Visgi planuoju darkart apsilankyti ziema. Gal pakeis mano nuomone

                                  Comment


                                    Super foto . Labai keista matyti, kai automobiliai rieda kita gatves puse

                                    Beje John gal gali postinti šio dangoraižio statybų eigą. Būtų labai įdomu stebėti kaip jis auga. Nors po vieną fotosesiją per mėnesį.... ?

                                    Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                    Comment


                                      Parašė caaprius
                                      niurus miestas. pamates sitas nuotraukas dar karta tuo isitikinau. vienintelis teigiamas dalykas - daugybe kulturu. na dar gal metro sistema. bet cia tik mano asmenine nuomone...
                                      Deja taip
                                      Siaip, man nepatinka tas pilkumas miesto, tas 5 auksto muro statiniai, taip niurybe dvokia nuo ju.

                                      Comment


                                        Del to pilkumo tai jau anksciau pastebejau ir komentavau, bet Londonas vistiek ispudingas miestas. Aciu uz nuotraukas.

                                        Comment


                                          puikios nuotraukos, isskyrus, svaime suprantama , orus... Siaip ar taip man Londonas patinka vis labiau ir labiau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X