Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    del tu tradiciju ir "Rover" bankrutavo

    Comment


      Na, kad Rover bankrutavo dėl tradicijų, tai nežinojau, bet tie kranai tai tikrai užknisa. Aukoti progresą dėl tradicijų manau yra kvaila.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        Sveiki forumieciai! Cia mano pirmas pranesimas.. Londonas vistiktai yra pasakiskas miestas. Labai nuliudau isgirdes kad jie planuoja atsisakyti dviauksciu autobusu. Ar tai is tikruju tiesa?

        Comment


          Taip, deja tai tiesa
          Beje
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            Aciu Blitzai. O tie naujieji dviauksciai autobusai (nors jie man maziau patinka) irgi dings is gatviu, nes as maniau kad tiesiog tuos senuosius nurasys?

            Comment


              O, turime žmogų iš San Francisco, teko pabūti, nuostabus miestas, tad atsiųsk sykis nuo sykio nuotraukų iš šio miesto Šiaip, sveikas atvykęs

              John> Dėkui už nuotraukas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                @Varlamas: nesu 100% tikras, bet kiek girdėjau, visus dviaukščius autobusus paliks tol kol jie bus tinkami, papraščiausiai nebeužsakinės naujų.... Visa tai greičiausiai yra todėl, kad dviaukščiai nėra gaminami masiškai (kaip pvz. naujiej Citaro, kurių gatvėse vis daugėja) todėl jų kaina yra gerokai didesnė
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  blitz manau klysti, pamenu kai Livingstone pirma kart isrinko buvo ivairios kalbos apie Londono transporta nuo ryto iki vakaro ir as skaiciau straipsni kuris labai teisingai argumentavo kad Londonui atsisakyti dviauksciu neiseina. Pagalvok apie Londono gatves, ant kai kuriu marsrutu ilgieji autobusai nepanaudojami del gatviu siaurumo, o ekonomiskai dviauksciu gamyba labai pasiteisina nes akivaizdziai padvigubina talpa. Kas pradings ir jau sparciai dingsta tai dviauksciai atvirais uzpakaliais del saugumo priezasciu, maciau autobusu parkai juos per aukcijonus ispardavinejo. Kalbant apie pastatus (nezinau nieko apie architektura) man merija labai patinka. Pridursiu kad Londonas svetimomis akimis daug grazesnis, geras nuotrauku rinkinukas John.
                  Uoste laivas saugus
                  bet ne tam mes statom laivus

                  Comment


                    Rodos tu teisus, vistik Alexander & Dennis nebegresia žlugimas, kaip prieš metus...

                    Naujas straipsnis:

                    Stagecoach Buys Big...Again
                    http://www.tnn.co.uk/psv/plonearticl...-25.0172018002

                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Mantai >> Aciu. Esu gan prastas fotografas ir nuotraukas labai retai pyskinu. Gal galeciau sudeti foto kurios manau atspindi maziau matytas SF vietas (pvz. ne tik Golden Gate tilta) surinkes jas is interneto? Kokia yra etika dedant fotografijas kurios ne tavo darytos - jeigu tai is vis leidziama?

                      Comment


                        @Varlamas:
                        del nuotrauku dejimo i forumus, tai vargu ar yra kokiu apribojimu, tiesiog nurodyk nuotraukos saltini/autoriu, jei jis to reikalauja, ir viskas

                        O is John'o laukiam daugiau nuotrauku

                        Comment


                          Gana gražus miestas tas Londonas. Ir tie priemiesčių kvartalai gerai žiūrisi tik tikiuosi ten nera stendu "private area", "piktassuo"...

                          Comment


                            / kokia dar mieste lape, Johnai... Daryk isvadas

                            @farbrom: o kas cia tokio blogo uzrase "private area" ? Prie mano pastato taip pat yra toks uzrasas, nes pas mus vejos plotas ir siaip visas kiemas nera aptverti jokia tvora(ir lengvai prieinami is gatves), tad "privati zona" yra reikalingas uzrasas, kad visokie grazuoliai ir grazuoles nepradetu vedzioti sunu po musu graziaja veja ar pan.

                            Comment


                              Na pvz. daug kur Lietuvoj prie ežerų ar Vilniuje, vietose, kur atsiveria puikios miesto panoramos, puikuojasi tokie užrašai, tad jie man ne prie širdies. O tie "piktasšuo" man taipogi neimponuoja. Ypač man patinka kai eini Žvėrynu ir staiga girdi smūgį į tvorą ir velnišką lojimą. Vaikščiojimas po tokias vietas tikrai nekelia jokio malonumo, nors atmosfera tokiose vietose būna gana jauki ir architektūra žmogiško mąstelio.

                              Comment


                                Galbūt ir erzina, bet reikia gerbti žmonių privatumą. Juk prie ežerų dažnai atvažiuojama pagerti ir pašiukšlinti, tad dėl tokių žmonių ir kabinamos lentelės
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Ežerai užtveriami tvoromis, tad paprasti žmonės negali prie jų prieiti ir ką jiems daryt jei jie tarkim neturi pinigų ar laiko nuvažiuot prie jūros?

                                  Comment


                                    Tikrai nėra taip, kad visi ežerai užtveriami, nebent vietomis. O prie jūros net nereikia važiuoti, užtenka prie Molėtų nulėkt ir ten retai kur tvoras pamatysi

                                    Tiesa, prie Vilniaus ir tų ežerų nėra daug
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Žinoma, kuo toliau nuo sostinės, tuo tokių nemalonių stendų mažiau, tačiau sostinės prieigose jų gausu. Arba dar geriau- privatus miškas.

                                      Comment


                                        Gerbiu privačią nuosavybę, žmonių privatumą, tačiau kai kurie dalykai mažų mažiausiai erzina ar sukelia pasipiktinimą.

                                        Comment


                                          farbom, 1metras nuo ezero, t.y. visa pakrante priklauso valstybej, nebent kazkas ir pati ezera yra isinuomave, bet tuo atveju jis gali tik uzdrausti jame zvejoti, bet ne maudytis, ar seip sedeti prie kranto ;] O tiem kurie neturi pinigu prie juros nulekt, pilna prie ezeru stovyklu visokiu, kur naktis 5lt kainuoja

                                          Comment

                                          Working...
                                          X