Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As nesakiau, kad ta pilka spalva yra labai blogai, tiems pastatams ji tinka, bet kai as iprates prie daugiau spalvu man kiek monotoniskai atrode daugybe vienspalviu pastatu. Bet kaip minejau, tai nera kazkoks didelis minusas, nes man aplamai tie pastatai patinka.

    O del issidirbinejimo su spalvomis Vilniaus senamiestyje, nezinau, gal ir teisus as kazkaip perdaug neatkreipiau demesio. Nors siaip kiek man aplamai teko aplankyti senamiesciu - visi gan spalvoti, ypatingai Prahos (pries ja Vilniaus senamiescio pastatai yra bespalviai ).

    Comment


      Visa Piccadilly gatve atrodo nuostabiai, bet millenium tiltas... tragedija. Labai grazio foto John.

      Comment


        Parašė John
        No offence, alonso, bet kaip tai juokingai skamba tavo toks pasakymas
        Pilka spalva Londone atrodo puikiai. Ypac prisiminus kai kuriuos issidirbinejimus su spalvomis Vilniaus senamiestyje, kuomet senovinis pastatas nudazomas ryskiai rozine ar oranzine spalva
        Paryziaus geltoni fasadai atrodo "silciau", nors neesu tikras, kuri spalva man labiau patinka.
        atleisk, jei iskaudinau savo pasisakymais, taciau darau tokias isvadas is nuotrauku (ne tik tavo), video. del skonio, kaip taisykle, nesigyncijama


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          John, labai geros nuotraukos

          Comment


            Geros nuotraukos, John. Gal vėliau "papostinsiu" ir savo (jei netingėsiu apdorot).
            Reikės dažniau tokiu "nemokamų" kelionių pasidaryti... Gal kitą kartą pasiseks ir patį City pasiekti....
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              grazu. tik taip norisi architekturoj kiek nors spalvu, ne tik black/white


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                beje, kokia tiksli priezastis keisti Londono firmini veida - dviaukscius autobusus?
                ir kas laukia su ju juodaisiais taxi cab'ais?


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  Super tema. Dėkui
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Wow, grazu ir idomu ....Aciu uz nuotraukas

                    Comment


                      nakties metu miestas geriau atrodo del naktinio apsvietimo.
                      man tiesiog ta vyraujanti spalva (kaip kad Paryziuje - smelio) nepatinka ir nereikia cia jokio rafinuoto poziurio


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        turbut iki siol geriausias John'o fototuras is Londono. Zank ju véry mac! ir nekantriai laukiam 2-os dalies.

                        ps: Jonai, tai ir vel be bilieto varinejai?

                        Comment


                          mane tai stebina tos siauros, miniatiurines gatves paciame centre. Kaip jie issivercia . Nors atrodo viskas puikiai.
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            Labai dėkui už įspūdingą finalą Moor house tikrai neatrodo 84 m., bet kokiu tikslu toksai didelis kiekvieno aukšto aukštis, juk ten vistiek ofisai įsikūrę. Maniau, kad didesnio nei A klasės biurų aukšto standarto nelabai kas ir naudoja.
                            O tas 99 Bishopshate toweris labai geras pavyzdys, kaip turėtų žiūrėtis mūsiškis Registrų toweris (turiu omenyje aukštingumą).
                            Na o paskutinėse nuotraukose Lietuvoj nesutinkamas vaizdzelis, kuris tikriausiai atspindi tikrąją Londono dvasią - tikras rasių mišinys

                            Comment


                              kaip visada puikios foto, Jonai. Del City dangoraiziu, tai realiai nei vienas is ju manes labai jau nezavi. 30 St Mary Axe is pradziu man buvo netgi slykstokas, bet dabar baigiu apsiprasti, o Tower 42 taip pat baisokas. Kita vertus, man visada labai patiko Lloyds pastatas, tad musu skoniai del siu visu pastatu aiskiai nesutampa...

                              Comment


                                Parašė John
                                Kaip supratau, tai kazkokia "moderniojo meno" instaliacija (vertikaliai pastatyti surudije gelezies lakstai). Man atrodo, kad butu daugiau naudos sita objekta pridavus i metalo lauza
                                Nieko tu nesupranti apie mena.
                                Nors as tau pritariu. Man sita situacija primine, kai lygtais Vokietijoje kazkoks menininkas gatveje paliko savo darbus, o kazkas pagalvojo, kad tai siuksles ir juos ismete.

                                Gerai, kad Londone naudoja pastatams beveik vien stikla, be jokiu oranziniu ar zaliu pagrazinimu...

                                Comment


                                  thanks, Jonai Nuostabios photo, kazkaip kilo noras Londona aplankyti Gyvenimas priemesciouse atrodo toks sustinges - visiska judraus centro priesingybe. Sprendziant is to, ka parodei - susissiekimo infrastruktura gerai isvystita, todel is tokio ramaus parkelio turbut labai greitai norint gali atsidurti kazkur ten po tais Canary dangoriaziais. Beje, zmones kiek suprantu tokiuose suburbiniuose rajonuose atvyksta tik pernakvoti?
                                  O siaip labai mieli tie vaizdeliai su parkais, pavasaris matosi jau gerokai isisiubaves

                                  Comment


                                    Na tuomet jei nereiketu dirbti centre, tai is cia manau niekur nesinoretu lysti Aisku apmaudu del to jog kazkokio uzmiescio gatve judresne nei musu centrine, bet Gedimino prospektui sakyciau kaip tik ir truksta tokiu publika pritraukianciu objektu, kuriuos minejai.

                                    Comment


                                      labai grazios suburbijos, neabejotinai puikios vietos gyventi

                                      Comment


                                        Cia biski OT, bet John ar tau tenka susidurt su tokiu Britu stebuklu kaip 2 kranai (karstam ir lediniam vandeniui) vienoj kriauklej?? O viename is butu, kuriuose teko gyvent nebuvo net duso vonioj, tik tie du prakeikti kranai po kuriais viena koja nusiplikydevo, o kita nusaldavo..
                                        Kodel jie nenaudoja maisytuvu??

                                        Comment


                                          / Tradicijos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X