Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tikrai neprastos nuotraukos bei nerealiai grazus bei idomus pastatai , kaip visada LAUKIU DAR ...

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      grazios foto Jonai, grazus pastatai taip pat(nors jau ir iki skausmo matyti)

      Comment


        lauksim lauksim

        Comment


          Grazios nuotraukos. Pirmoj nuotraukoj tie pastatai kazkokie labai netipiniai Londonui. Panasiu pastatu vizualizacijas maciau Rusijos Maskvai ar tai Peterburgui. Is dalies tie pastatai man kazkuo primena turku ar kitu azijieciu architektura. O siaip nuotraukose grazus seni pastatai, tik gal jiems kiek spalvu truksta. Tas naujas Cardinal Place pastatas atrodo labai gerai. Aciu uz nuotraukas.

          Comment


            Viskas labai grazu, tik perdaug tos pilkos spalvos sakyciau, nors tai nera didelis minusas, nes pastatai grazus.

            "Idomu, kada tokie laivai plaukios Vilniuje Nerimi?" - nejuokauk, tas laivas neissisuktu eiliniame Neries vingyje. Neris labai nusedus, cia lygtais del to, kad kazkada kazkokia upe, kuri itekejo i Neri pasuko kazkur kitur (bent jau kazka pan. girdejau). Turiu sena nuotrauka, kur Neris daug geriau nei dabar atrodo.

            Beje, tikiuosi, kad kita karta kai tu vaziuosi autobusu, kasnors sugalvos patikrinti bilietus.

            Comment


              John, labai ačiū už foto ;] Matyti vaizeliai ech...
              Beja, man tas Šiuolaikinio meno centro pastatas (buvusi elektrinė kiek suprantu) patiko ;] Ypač vidus. Bet kaip sakant kiekvieno skonis skirtingas

              Comment


                smagu buvo prisiminti, ka ir pats sia vasara gyvai maciau net ir burger king'e tam stoty uzkandziavau

                Comment


                  @John: As turiu omeny, kad pastatu daug labai pilkos spalvos, o ne kad tavo nuotraukos yra bespalves. Pvz.:

                  Comment


                    @John
                    Ten kur tavo foto yra vidaus to meno centro;] Tai ten buvusi turbinų salė :>

                    O del meno tenai tai taip - turi būti ypač meniškos sielos kad suprastum kas ten ką norėjo parodyti. Mačiau mažą šviečiančią rozetę ant sienos kurią rodė projektorius... į ją japonų grupelė žiūrėjo gal dešimt minučių Na bet tai yra menas... šiuolaikinis menas

                    Comment


                      grrr...


                      lygiai tas pats, jei ir sita uzsidetu


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        kalbant apie mena, tai Bergen Kunstmuseum modernaus meno salese daznai tenka apsilankyti. viena is instaliaciju - visa laika ekrane kartojamas boingo treskimasis i zeme, kita - ilendi i apkasus ir ziuri kaip ekrane atsitiktine tvarka isrinkti priesininkai (nuo senoves egiptieciu ir piratu iki II pasaulinio karo vokieciu ar starwars) kovoja tarpusavy (sukurta ant ghost reacon zaidimo platformos jei neklystu), trecioj kalasnikovo surinkimo instrukcija ant lapo popieriaus, ketvirtoj - nuoga mergina, pasiemus spygliuota viela susilankscius i gimnastikos lanka, suka aplink save ir matosi, kaip spygliai tiesiog plesia oda su mesom. tad, John, ten, kur dvi moterys viena kita uz plauku tampo - ne pats prasciausias variantas
                        as prisidedu prie tu, kurie tokio meno irgi nelabai supranta


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          Hem, pasitaikius progai norėčiau būtinai aplankyt šį miestą, bet kol kas dar tai nešviečia

                          Šiaip dėkui už foto, puikiai padarytos, o dabar einu žiūrėt, kas antrojoje dalyje

                          Beje, šis pastatas man ypač patiko, be to tas "Parmalentas" [kas ir kas tai bebūtų ] irgi neblogai atrodo
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Labai geros foto ir vaizdeliai

                            Comment


                              Super nuotraukos! Ech, norėtųsi vėl ten nuvažiuot, ypač kai pradėjau taip domėtis urbanistika

                              Parašė Mantaz
                              <...> be to tas "Parmalentas" [kas ir kas tai bebūtų ] irgi neblogai atrodo

                              Comment


                                Ačiū už nuotraukas. Man patiko šitos gatvės perspektyva:

                                Comment


                                  kaip jau ir sakiau SSC - labai grazios nuotraukos. Ir pasikartosiu, kad man labiausiai patiko si:

                                  Comment


                                    Beje, del tos pilkos namu spalvos, tai ji paprastai man visai nieko atrodo. O ta spalva yra tik del tokios dominuojancios pilkos namams statyti naudotu akmenu spalvos. Pvz Paryziuje tarp akmeniniu fasadu absoliuciai dominuoja gelsva spalva, nes tokios spalvos akmenu klodai(kurie ir budavo naudojami statybai) dominuoja po Paryziaus zememis:




                                    Comment


                                      viena is priezasciu, delko man Paris labiau patinka nei Londonas - vyraujanti namu fasadu spalva. no offence, bet ta pilkoji Londono -


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment



                                        Tokiu paciam teko vazinet Visa autobuso "igula", iskaitanta ir juodaodi vairuotoja, puikiausiai rusiskai snekejo. Labai patogus daiktas - per trumpiausia laika galima daugiausia izimybiu apziuret. Stoja berods diaugiau nei prie 20 objektu, gali laisvai islipt ziurinet, o isedes i sekanti (jie kas valanda kursuoja, o bilieta perki visai dienai) - link kito vaziuot.

                                        Comment


                                          aciu uz photoekskursijas labai idomiai

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X