Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mestelkit kokiu foto is SW Londono (Fullham, Chelsea, Kensington ir pan) jei turit kas

    Comment


      Kelios foto iš tų kraštų, nieko gero nes prieš futbola ne iki fotkinimo buvo o ir lyt žiauriai pradėjo



      Katik pastebėjau kad šitoj foto pagavau easybus "mikrūškę" į kažkurį Londono oro uostą, įtariu Gatviką, prie temos kaip kažkas bėdavojos kad mikrūškės iš Kauno oro uosto "ne lygis"









      Kas link Emiratų stadiono, idomiai pasirodė kad sutvarkyta tik iki jo ribos, o po to iš karto bruzgynai, griuvėsiai.
      Va matosi buvo administracinis pastatas su sandėliu ar pan šalia, sandėlys trukdė, nugriovė, o pastatas apleistas liko, net skardos gabalų nuo sandėlio stogo likučių nenuėmė









      Paskutinis taisė zanaz; 2009.11.24, 04:15.
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Dekui, zanaz, uz foto is mano minetu vietu

        Comment


          Nerealios Londono foto. Dedu linką:

          http://www.boston.com/bigpicture/200...bove_at_n.html

          Comment


            Dar keletas foto.
            Kaip atrodys šis statomas (rekonstruojamas?) pastatas, kai bus baigtas? Mačiau ant tvoros puslapį, bet nepamenu jo dbr.. Gal kas padėtų?





            Matomas jis iš toli...



            O šis naujai statomas pastatas man "kažkur matytas"...

            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              O šis naujai statomas pastatas man "kažkur matytas"...

              Atvaizdas
              Gal cia:

              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Nais Tikrai, kad panašumų turi. Bet man atrodo, labai panašia spalvine gama pasižymi vienas pastatas Vilniuje tik, neatrenku kuris....
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                  Dar keletas foto.
                  Kaip atrodys šis statomas (rekonstruojamas?) pastatas, kai bus baigtas? Mačiau ant tvoros puslapį, bet nepamenu jo dbr.. Gal kas padėtų?
                  ....
                  Gerbiamasai ->

                  http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=8626

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Dėl spalvinės gamos, panašus į Vilniaus miesto savivaldybės pastatą.
                    Proud to be lithuanian.

                    Comment


                      Nežinau ar į temą aš čia ir gal jau tas dalykas kur buvo pavaizduotas, bet gal kas turit nuotraukų iš New Gate apylinkių ar tų vietų, kur stovėjo kalėjimas. Jiegu jau tai kur yra būtų gerai, kad pasakytumėt.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                        Nežinau ar į temą aš čia ir gal jau tas dalykas kur buvo pavaizduotas, bet gal kas turit nuotraukų iš New Gate apylinkių ar tų vietų, kur stovėjo kalėjimas. Jiegu jau tai kur yra būtų gerai, kad pasakytumėt.
                        "Jiegu jau tai kur yra būtų gerai, kad pasakytumėt. ". Gal galėtum išversti į suprantamą sakynį ?

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Normalus klausimas. Raelis klausia, ar nėra kur nors forumo platybėse New Gate nuotraukų...

                          Comment


                            Atsakymas: Nėra.

                            P.S: O kodėl būtent šios vietos nuotraukų reikia ?

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Ai, tiesiog prireikė, nes dabar tom vietom domiuosi.... Idomu pasižiūrėt kas buvusio didžiausio kalėjimo vietoje dabar stovi ir koks apylinkių stovis. Apskritai mane senasis Londonas, senieji jo kvartalai labai traukia, tik, kad labai mažai atvaizdų kur galima rast...
                              Paskutinis taisė Raelis; 2009.12.29, 17:45.
                              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                              Comment


                                Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                Ai, tiesiog prireikė, nes dabar tom vietom domiuosi.... Idomu pasižiūrėt kas buvusio didžiausio kalėjimo vietoje dabar stovi ir koks apylinkių stovis. Apskritai mane senasis Londonas, senieji jo kvartalai labai traukia, tik, kad labai mažai atvaizdų kur galima rast...
                                Tai, kad nelabai ir liko kvartalų, kuriuos galima būtu pavadinti senaisiais Londono kvartalais. Bent jau cityje ir docklanduose daug prie to prisidėjo vokiečių antro pasaulinio karo bombardavimai.

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Tai vat, bet ta prasme netgi mažai yra fotografijų išlikę iš tų iki karinių laikų. Kiek žinau, didžiausias fotorinkinys iki XX a. prad. yra iš Paryžiaus ( kai buvo fotkinta iki Hausmano projektų), o vat tokių rinkinių apie Londoną nėra, tai man čia taip dabar pasidarė įdomu, kodėl to nėra.
                                  ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                  - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                  Comment


                                    Gal shiek tiek ne i tema. Norechiau padisputuot i tema kas atsitiko su uk architektura ir bustu mazhdaug po 1 pasaulynio karu. Kodel namai pradedant nuo 1920 metu statybos yra labai mazhi, primityvus ir blogos kokybes, palyginus su Viktorijos laikais. Nekaip negaliu ishgaut shios informacijos ish anglu

                                    Comment


                                      Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
                                      Gal shiek tiek ne i tema. Norechiau padisputuot i tema kas atsitiko su uk architektura ir bustu mazhdaug po 1 pasaulynio karu. Kodel namai pradedant nuo 1920 metu statybos yra labai mazhi, primityvus ir blogos kokybes, palyginus su Viktorijos laikais. Nekaip negaliu ishgaut shios informacijos ish anglu
                                      Aš tai galvoju, kad čia dėl krizės viskas. Viktorijos laikais krizės tik ,,virtualios" buvo, o po karo buvo krizės realios...
                                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                      Comment


                                        Buvo įdomu pasivaikščioti.

                                        IT. Sicilija
                                        PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                        LT. Kaunas 2009.01.04

                                        Comment


                                          Battersea elektrinė man visada asocijuojasi su Pink Floyd
                                          ______________
                                          The Division Bell

                                          Comment

                                          Working...
                                          X