Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Graziai atrodo, is karto jauciasi tokia kita atmosfera
    Per kaledas i LT buvo gryze, giminiu is Londono, tai siek tiek prisiklausiau pasokojimu, o dabar dar ir siek tiek pamaciau nuotraukose siuos vaizdelius
    Aciu

    Comment


      #22
      o aciu John'ai! man patinka tokie "gyvenimiski" vaizdai. Taip pat man labai patinka tie britu raudonu plytu namai! Nors faktas, kad sis rajonas, kaip ir didele dalis visu Londono priemiesciu, atrodo gan provincialiai. Beje, cia kazkur netolimais nuo Kingston'o(i siaure?) turetu but Heathrow, ar ne? Ar lektuvai netrukdo miegot?
      Aciu uz puikias foto ir laukiu daugiau.

      Comment


        #23
        grazios vakarines nuotraukos

        Comment


          #24
          Tokios gatvės man patinka

          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            More nice pix of that cozy part of the world you now call home, Jonai! Doesn't look bad at night, either.

            Aciu!



            @tech: take a look at my signature. I don't understand a word of Lithuanian except for "aciu" & geras. So I simply didn't understand that John already mentioned that he lives in a Korea-heavy part of London.
            Originally Posted by

            Comment


              #26
              I know that you don't understand in Lithuanian, i just translated, that there lives many koreans

              Comment


                #27
                Jau seniai pastebejau, kad Londono priemiesciuose ir siaip atokesniuose rajonuose labai populiaru yra statyti (gal jau nebepopuliaru?) daugybe identinsku namuku. Kai kada tie identiski namukai buna sujungti i viena ilga nama. Siaip tai kazkas panasaus dabar statoma ir Lietuvos miestuose (Kaune ir Vilniuje), nors mano manymu idomiau butu, jei kiekvienas namas butu isskirtinis. Bet kokiu atveju as visai noreciau gyventi tokiose vietose, ypatingai jei yra geras susisiekimas su miesto centru.

                Comment


                  #28
                  Parašė Edd
                  Jau seniai pastebejau, kad Londono priemiesciuose ir siaip atokesniuose rajonuose labai populiaru yra statyti (gal jau nebepopuliaru?) daugybe identinsku namuku. Kai kada tie identiski namukai buna sujungti i viena ilga nama. Siaip tai kazkas panasaus dabar statoma ir Lietuvos miestuose (Kaune ir Vilniuje), nors mano manymu idomiau butu, jei kiekvienas namas butu isskirtinis. Bet kokiu atveju as visai noreciau gyventi tokiose vietose, ypatingai jei yra geras susisiekimas su miesto centru.
                  Jeigu viskas tvarkinga: tvorelė, pievelė, atstumas nuo gatvės. tai tuomet man jokio skirtumo kaip ir kokie namai sustatyti

                  Comment


                    #29
                    Parašė Edd
                    Jau seniai pastebejau, kad Londono priemiesciuose ir siaip atokesniuose rajonuose labai populiaru yra statyti (gal jau nebepopuliaru?) daugybe identinsku namuku. Kai kada tie identiski namukai buna sujungti i viena ilga nama. Siaip tai kazkas panasaus dabar statoma ir Lietuvos miestuose (Kaune ir Vilniuje), nors mano manymu idomiau butu, jei kiekvienas namas butu isskirtinis. Bet kokiu atveju as visai noreciau gyventi tokiose vietose, ypatingai jei yra geras susisiekimas su miesto centru.
                    va va va spek, kokiam namuky gyvenu as? nedideli 2 aukstu namai, sujungti, visi panasaus stiliaus, bet kartu ir atrodo labai skirtingi.
                    tuoj, kai isigysiu fotika, pafotkinsiu truputeli, isties fantastiski vaizdeliai...


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #30
                      Myliu Angliska suburbija. Atrodo puikiai. Lietuvoj galetu daugiau statyti panasaus lygio namuku, vietoj tu "v 2.0 komibloku".
                      Ironiska, bet Britanijoje, saly kurioje gyventoju tankis yra ~5 kart didesnis, statomi suburbiniai namukai ir skatinamas "sprawlas", o Lietuvoje, kur zmoniu praktiskai nera, o vietos - pilna, statomi kuo aukstesni komiblokai ir skatinamas zmoniu grudimas vienas kitam ant galvu.
                      Nesuprantu tokio planavimo visiskai.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #31
                        Parašė blitz
                        Myliu Angliska suburbija. Atrodo puikiai. Lietuvoj galetu daugiau statyti panasaus lygio namuku, vietoj tu "v 2.0 komibloku".
                        Ironiska, bet Britanijoje, saly kurioje gyventoju tankis yra ~5 kart didesnis, statomi suburbiniai namukai ir skatinamas "sprawlas", o Lietuvoje, kur zmoniu praktiskai nera, o vietos - pilna, statomi kuo aukstesni komiblokai ir skatinamas zmoniu grudimas vienas kitam ant galvu.
                        Nesuprantu tokio planavimo visiskai.
                        Tai šiaip yra tam tikri regionai, kur statomi tik vienos šeimos tipo namai, o yra, kur statomi komiblokai, juk negali tik vieni ar kiti būt statomi. Pilna tų priemiesčio tipo gyvenviečių aplink Vilnių ir dar daugybė statomos, tik jie šiek tiek skiriasi nuo angliškojo tipo, kuriame nėra to privatumo. Kitavertus, miestų plėtimasis sukelia transporto problemų, tad dėl to pirmenybė teikiama aukštiems pastatams, o ne namukams, beje dar klausimas, kas Anglijoje yra paklausiau, o kas Lietuvoje
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          John ir Blitz kazkaip keistai pradejo kalbeti - taigi jus anksciau buvot pries "sprawla" ir saket, kad gerai jog komiblokus v2.0 stato. Kas atsitiko?

                          Beje, Blitz - aplink Vilniu ir Vilniaus ribose yra daug panasiu gyvenvieciu. Anksciau budavo, kad patys zmones statydavo savo nuosavus namus kazkokioj vietoj ir susiformuodavo siokia tokia gyvenviete. Tuo tarpu dabar ivairios imones nuperka didziulius zemes sklypus, suplanuoja ir stato visa rajona. Pvz. pastatytas/statomas Kalnenu gyvenamasis rajonas, kur namai labai panasus vieni i kitus. Eikos statoma/planuojama statyti gyvenviete:
                          http://www.eika.lt/admin/images/get.php?id=1365
                          http://www.eika.lt/admin/images/get.php?id=1359

                          Bet Vilniuje jos turi minusu - transporto problemos.

                          Comment


                            #33
                            Edd: as visa laika buvau uz suburbija. Del John - nezinau, del ko pakeite savo nuomone, klausk jo

                            beje tas projektas mano vienas megstamiausiu, eika valdo.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              #34
                              Kaune tas pats. Pastatė tą Fredos miestelį, bet susisiekimas viešuoju transportu iki jo tikrai nėra geras.

                              Comment


                                #35
                                @John: Nesigincyk, pakeitei nuomone ir viskas, cia visi mes tave zinom. Anksciau sakydavai, kad urban sprawl is principo yra blogai ir nesakydavai, kad butent konkreciai Vilniuje - kiek atsimenu buvai idejes ir amerikos miestu nuotrauku kaip blogu pavyzdziu (ir apie transporto problemas per daug nekalbejai).

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė John
                                  Parašė Edd
                                  @John: Nesigincyk, pakeitei nuomone ir viskas, cia visi mes tave zinom. Anksciau sakydavai, kad urban sprawl is principo yra blogai ir nesakydavai, kad butent konkreciai Vilniuje - kiek atsimenu buvai idejes ir amerikos miestu nuotrauku kaip blogu pavyzdziu (ir apie transporto problemas per daug nekalbejai).
                                  Na as visada pabrezdavau transporto problemas. JAV duodavau kaip pavyzdi, nes ten taip pat blogai isvystytas public transportas, zmones turi savo masinas ir visur vaziuoja tik savo transportu. Tas pats gresia ir Vilniui, ko as labai nenoreciau.
                                  Dabartinis Vilniaus viešasis išvystytas tiesiog idealiai, palygint su duaguma JAV miestų (nekalbu apie SF, NY, Čikagą ar Bostoną), tad Vilniui reikėtų neblogai apdegraduot, kad JAV lygį pasiektų
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    na siaip man Britishkoji suburbia taip pat visai patinka, o ypac kai ji tamsiai raudonu spalvu(nors ten turbut tokiu dauguma). Nors ji, aisku, turi ir nemazai savo minusu... Teko pazinti zmoniu, kurie gyveno tokio tipo senos statybos kvartaluose UK, tai ju atsiliepimai tikrai nebuvo geriausi... Nors tos suburbios toli grazu nevienodos, tad cia labai kabintis nebutu galima.
                                    O kas del dabar besipleciancios Lietuvishkos suburbios, tai man ji paprastai kazkaip labai jau primena Amerikonishkaja. Na, toks Fredos miestelis Kaune, aisku, butu isimtis(geraja prasme).

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė John
                                      @PS
                                      viska apsprendzia ne kvartalo senumas ar dar kas nors, bet publika, kuri ten gyvena. Neteko daug buti Rytu Londone, bet apie ji girdejau nemazai ir tikrai ne paciu geriausiu atsiliepimu (aisku tai ne suburbija, bet ne tai svarbiausia). Rajonuose, kur dominuoja anglai (pvz. Kingston'as) atmosfera tikrai labai gera. O imigrantai is tokiu vietu kaip pietryciu Azija (siuo atveju korejieciai, kinai) prideda savo kulturines ivairoves is pacios teigiamiausios puses (ko turbut nelabai galima pasakyti apie arabus ir panasius veikejus)
                                      As is dalies su tavim sutinku. Bet as turejau galvoje ne "publika", o siaip gyvenimo rajone kokybe. Puiku, jei tu savo suburbijos name turi vieta parkingui, jei arti viesasis transportas, parduotuves, geri ir patogus namai, padorus backyard'as ir tt, bet net ir rajonuose su gera britishka publika viskas toli grazu nebuna idealu. Beje, senesnese suburbijose namai buna sublokuoti prie pat gatves, nera medziu, jokiu vietu parkingui(isskyrus gatve, aisku... ), durys prie duru ir siaip dar visokiu niansu kas neprideda gyvenimo malonumo nepaisant vietines publikos...

                                      Aciu uz foto, jos puikios ir idomios.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė John
                                        @Mantui
                                        Man tai ir nepatinka, kad kai kuriu zmoniu supratimas apie kokybiska busta kartais pasireiskia primityviu poziuriu "kaip Amerikoje" ir tai suprantamas kaip gero busto etalonas
                                        Europoje akcentuojamas public transportas ir zmones juo naudojasi nepaisant socialines padeties ar dar ko nors, taip turi buti ir Lietuvoje. Todel pries kuriant tokias "suburbijas" kaip Vilniuje, visu pirma reiktu organizuoti pilnaverti viesaji transporta, bent jau paleisti autobusu marsrutus i tokias naujas gyvenvietas.
                                        Dar vienas dalykas - esamu gelezinkeliu nepanaudojimas. Kodel negaletu buti ivesta vieninga bilietu sistema gelezinkeliui ir miesto public transportui? Jau dabar butu galima labai patogiai vaziuoti priemiestiniais traukiniais is N.Vilnios, Lentvario, Traku (kai kurie tuo ir naudojasi), bet nera jokios organizacijos, modernios infrastrukturos ir t.t. Beje, tas pats ir apie Vilnius-Kaunas gelezinkeli. Jau seniai traukiniai galejo vazineti 150-160km/h, bet vis dar sapaliojama apie kazkoki mistini "greitaji gelezinkeli". Nors tereikia sutvarkyti begius ir nupirkti pora nauju lokomotyvu
                                        Na buvo čia ta "kaip Amerikoje", bet dabar jau manau susiprato žmonės.

                                        Dėl tų priemiestinių gyvenviečių, tai kaži ar tikslinga ten labai viešąjį transportą plėst, kadangi ten ne ta liaudis, kuri juo naudotųsi, ten keliasi gyvent. Nebent vaikučius į mokyklą, tačiau manau dauguma tėvelių pakeliui į darbą pameta. Tie angliški priemiesčiai visai kito tipo, jie nėra tokie privatūs, o kaip ir pats sakei ten naudojimasis viešuoju nepriklauso nuo socialinės padėties. Taigi kuriant transporto tinklą reikia ir į ekonominę pusę atsižvelgt.

                                        Pritariu dėl geležinkelio, tačiau iš esmės LG yra pelno siekianti ir jį gaunanti organizacija, kuri nepriklauso savivaldybei ir todėl jai nėra tikslinga įsivest, tarkim, tuos pačius mėnesinius ir gaut mažesnį pelną, kadangi važiuojantys yra pastovūs asmenys. Nežinau, ką jie planuoja dėl dipolio bilietų, tačiau pritariu, kad bendra bilietų sistema čia būtų super dalykas.

                                        Beje, dėkui už nuotraukas, man irgi pradeda tie priemiesčiai patikt :geras
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Puikios nuotraukos.
                                          Kingston'as savo atmosfera turbūt labai panašus į Grenaa

                                          Comment

                                          Working...
                                          X