Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

    Labai gražios nuotraukos, gaila nėra užrašų.
    Ar viską apibėgai per 2 dienas?

    #2
    Fainos foto
    Noreciau apsilankyti Londone, butinai tai padarysiu truputeli veliau.
    O nuotraukose visu geriausias yra City Hall'as! na, nekalbu apie senesne Londono architektura.

    Lauksime daugiau foto. Beje, John, nuotraukose ir yra Westend'o rajonas?

    Comment


      #3
      pasikelk su tuo "velnio akies" ratu ir padaryk foto is paukscio skrydzio

      Comment


        #4
        Gaila photobucket'as srautą apribojo, bet užtenka ir tų, kurios atsidarė. Tegaliu pasakyt, kad Londono gotika - kiečiausia visam sviete, dangoraižiai irgi liuks, ypač agurkas, tačiau jų kol kas mažoka

        Beje, kaip ten tau įsikurt sekasi?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          taip galiu pasakyti londonas veza... man jis labiausiai patinka ish visos UK, iasq dar liverpulis turi savo privalumu.... Laukiu nesulaukiu kitu metu kai vel vaziuosiu i Londona..

          Comment


            #6
            John, kaip supratau, tu Londone ilgam... Tokiu atveju, patariu apsilankyt Science Museum. Tai turbūt pats įdomiausias muziejus, kokiame man yra tekę lankytis Vienos dienos jį visą apžiūrėt niekaip neužteks Na, žinoma, gal jis tau tokio didelio įspūdžio nepaliks, nes, kai aš ten lankiausi prieš 3 metus, man buvo dar 16 metų
            Visgi, muziejus tikrai vertas dėmesio, be to, jei neklystu, jis nemokamas (reikia mokėti tik už specialias papildomas ekspozicijas (kurios ir šiaip nevertos dėmesio )

            Comment


              #7
              o kodel man londonas neveza?
              na man londonas yra tik neblogas miestas, bet uk yra ir geresniu miestu, tarkime kaip manchesteris, architektura daug ispudingesne.

              Comment


                #8
                Parašė donx
                o kodel man londonas neveza?
                na man londonas yra tik neblogas miestas, bet uk yra ir geresniu miestu, tarkime kaip manchesteris, architektura daug ispudingesne.
                tai o kodel gi negaletum pats pafotografuoti to manchesterio? gal isties grazus, bet be irodymu - nieko nebus


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #9
                  Pilnai sutinku su dauguma - Londonas yra vienas geriausiu pasaulio miestu. Bet, deja, yra ir uz ji(kur kas) geresniu.
                  Beje, cia John'as rimtai persikelia i Londona ar cia tik trumpam?
                  Siaip ar taip as Londone vos kelioms dienoms prof. reikalais tikriausiai lankysiuos kazkur vasario vidury... Atvyksiu su Eurostaru. Jeigu ten yra kokiu kitu forumieciu, galbut galetumem padaryt Eurolietuviska meet'a ar kazka panasaus. Ten juk daug lietuviu! Cia tik siaip.
                  Beje, John'ai, jei nori pamatyt kazka daug ispudingesnio nei Londonas, tau telieka sesti i Eurostar'a pietu kryptimi
                  ps: nuotraukos grazios taip pat

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    turetu man parodyti kazka LABAI ispudingo, kas nustelbtu Londona
                    no problemo! Jei tik tu sesi i Eurostar'a.
                    O jei atleksi ir i Paryziu(Eurostar?), duok man zinot, meet'as ar tiesiog siaip susitikimas gali vykt ir cia
                    O cia siaip tavo apetitui suzadint


                    A hint: mano miestu palyginimu paprastai nereikia priimti rimtai

                    Comment


                      #11
                      Noriu Į Paryžių.... O kaip sis Paryžiaus rajonas vadinas? ar bent kokia gatvė... Noriu kelionės maršrutą aryžiuj susiplanuot....

                      Comment


                        #12
                        Parašė aidz
                        Noriu Į Paryžių.... O kaip sis Paryžiaus rajonas vadinas? ar bent kokia gatvė... Noriu kelionės maršrutą aryžiuj susiplanuot....
                        Kiek as suprantu tai la defence pastave gi ant mapo yra

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Your London photos are SUBLIME, Jonai!
                          Originally Posted by

                          Comment


                            #14
                            as imetu dar keleta Londono nuotrauku, kurios buvo padarytos ivairiu SSC fotografu... tikiuosi Johnas neuzpyks

                            By: sergionni


                            By: gothicform


                            By: sergionni

                            megaukites!

                            Comment


                              #15
                              Turiu pripažint iš šio kampo Lloyd's neblogai atrodo. Kaip kokia stilizuota gamykla

                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Na tie geltoni mašinų numeriai kažkaip bendrą vaizdą labai keičia, tie namai irgi savotiško stiliaus (čia kaip Lietuvos alytiniai nameliai ). Kaip suprantu, tai tavo rajonas, tai gal ir savo namo nuotrauką parodysi

                                Beje, lauksim žadėtųjų iš judresnių Londono vietų
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Iš esmės labai vyrauja netvarka. Kiek pastebėjau "bus" juostoj mašinos stovi. Dėl tų daržovių, užeik į Daržovių turgų bazėj - va kur tvarka.

                                  Comment


                                    #18
                                    Aciu, Jonai! That looks like a quite pleasant part of London!
                                    Originally Posted by

                                    Comment


                                      #19
                                      Looks like very pleasant Small Town England to me! Do Koreans dominate there? I see many Korean shops & signs.
                                      Originally Posted by

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Whose Homepage
                                        Looks like very pleasant Small Town England to me! Do Koreans dominate there? I see many Korean shops & signs.
                                        Yes, he said that here lives koreans

                                        Comment

                                        Working...
                                        X