Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Soho naktis is FANTASTIC!!!!

    Aciu, Jonai!
    Originally Posted by

    Comment


      Puikios nuotraukos, man labai patiko, dėkui

      Comment


        Mini azija, gražu.

        O dėl tų krišnaistų, tai jaučiu, kad jų centras yra Kaune, nes kai tik atšyla orai - žygiuoja minia su dainomis per visas gatves.

        Comment


          Gražios nuotraukos, turbūt neblogai perteikta atmosfera, kiek tai galima padaryti nuotraukomis ("turbūt", nes ten nesu buvęs ). Gal Londonas tik tarpinė stotelė ir ateity mes sulauksim reportažų iš tarkim kokio Šanhajaus, kai tu ten apsigyvensi? Čia toks klausimas kyla, dėl tavo polinkio į azijietes/dangoraižius.

          Comment


            Vel apsiribojai tik "Chinatownu" Ir viskas jau n kartu matyta..

            Comment


              O pasakyk, tave jaudina nepilnametes azijietes, laizancios suduzusius veidrodzius?
              P.S. Tas mano postas buvo gumoras

              Comment


                Tai vadinasi dar ne tokia baisi tavo Yellow Fever stadija

                Comment


                  Labai ačiū. Nuostabūs vaizdai
                  12 nuotrauka rox

                  Comment


                    kur ta nuotrauka su rusiska iskaba, tai ten parasyta Pinigines perlaidos

                    Comment


                      Pasakyčiau, kad netgi labai kokybiškas pasivaikščiojimas
                      beg, borrow and steal

                      Comment


                        Nuotaika ir atmosfera labai jauki, grazi nuotrauka.
                        http://img149.imageshack.us/img149/7773/img2489jz3.jpg

                        Visas reportazas idomus, nekantrauju aplankyti Londona rudeniop.

                        Comment


                          butu idomu foto reportazas apie Londono stadionus, ypac vaizdai palink per matchday
                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                          Comment


                            Bus brangiausias ir moderniausias, bet ne didziausias
                            Dar lygtai bus daugiausia vietu turintis stadionas, kur virs visu vietu bus stogas. Nu vnz verst galima kaip tik nori, kad butu bent jau kazkuria prasme didziausias

                            Comment


                              Parašė John
                              Na kad stadionai kazko mane neypatingai traukia, nors kuria diena gal nusigausiu iki baigiamo statyti Wembley, kuris, berods, bus didziausias futbolo stadionas pasaulyje. O per varzybu dienas vaikscioti butu neprotinga, turint galvoje angliskus sporto "sirgalius"
                              Prie to paties gal ir naujasis Arsenalo ir Chelsea stadionai...

                              o kas jau tokio per varzybu dienas vyksta? Deja visa xuliganizma ismarino pries kokius 10 metu, ypac Londone
                              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                              Comment


                                Puiku
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  John kaip visada puikios nuotraukos
                                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                  Comment




                                    Aš tiesiog priblokštas . Neturiu žodžiu, kuriais galėčiau išreikšti savo susižavėjimą nuotraukomis, todėl tiesiog dėkoju už jas

                                    Comment


                                      tas agurkas tikrai ispudingai atrodo ypac nakti

                                      Comment


                                        Iš man matytų John'o Londono nuotraukų temų ši turbūt yra viena iš įspūdingiausių. Patinka man naktinės nuotraukos, o dar tokio miesto ir tokios kokybės.

                                        Comment


                                          Tiek nuotraukų turinys, tiek kokybė - labai geri.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X