Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SG. Singapūras / Singapore

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    "The Singapore airlines A380 will first serve the "Kangaroo route" between Singapore, Sydney and London when it comes into operation in late 2006" Kadangi niekur neradau tos konkrečios datos, kada čia buvo (ar bus) tas "late 2006" tai net nežinau kuo tikėt...
    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

    Comment


      #42
      > As irgi labai noreciau ten gyventi

      Ta tema pamenu jau diskutavom pernai metais, kai as postinau savo vaizdelius is pastarosios valstybes. Visiskai sutinku, kad pirmas ispudis yra nerealus. Sakyciau, Singapuras - inzinieriu ir kitokiu racionaliai mastanciu zmoniu svajoniu issipildymas . Kur absoliuciai viskas IS TIKRUJU veikia, viskas absoliuciai efektyvu, ir jei prie eskalatoriaus ar sviesoforo yra nurodytas telefonas, kuriuo paskambinus galima pranesti jog kazkas sugedo, as 100% tikras jog tas numeris tikrai veikia ir mano pranesimas bus uzregistruotas .

      Bet asmeniskai man, tiek pabuvus daugiau kartu singapure ne kaip turistui, tiek kuri laika dirbus su partneriais is singapuro, kazkodel singapuras netapo ta trokstama vieta. Kodel? Aisku tai labai asmeniska ir subjektyvu, ir mielai padiskutuociau, bet man pagrindiniai minusai:

      - zmones tikrai pasirode gan uzsiparine pinigu darymo, karjeros ir tikslo siekimo bet kokia kaina procese. Ir jei sakysite, kad visam pasaulyje, iskaitant Lietuva, yra tas pats, belieka tik pasiulyti patirti tai paciam. Tai tikrai pasireiskia, ir kartais nelabai maloniai, bendraujant su zmonemis.

      - kazkokia nesveikai padidinta tarpusavio konkurencija. Velgi tai subjektyvu, taciau tiek man tai pasirode labai akivaizdu, tiek daugelis pripazista, kad singapurieciai yra labai konkurencingi. Yra netgi specialus posakis tam - "kia su" - kas isvertus is kinu kalbos, reiskia "bijantis pralaimeti". Ir tai pasireiskia iki skausmo visur, netgi paprasciausiuose kasdieniniuose darbiniuose santykiuose (pvz. kartais perdetai nepasitikima, kad neduok dieve iskilus neaiskumui del menkiausios smulkmenos, kaltas liktu ne singapurietis, o tu). Kiti pavyzdziai - pries bile kiek menesiu ispirkti bilietai i kino premjeras ar pan, kad velgi neduok dieve tu pamatysi filma veliau nei draugai . Kita iliustracija - nerealus skaicius "uzklasiniu" uzsiemimu vaikams, kai nuo 3-4 m. amziaus vaikai pradedami mokyti matematikos (su ypac dideliu demesiu finansinei matematikos mokslo pusei, kad tai padetu pinigu daryme ateityje). Keista mieste matyti ivairias iskabas bei laikrasciuose reklamas, pvz: "Vaikuciu - protingai besielgianciu su piniguciais klubas". Pavadinimas isverstas is anglu k. ne kiek neperdetai. Tevams yra didelis stresas, jei pvz. ju atzala gavo prastesni pazymi ar istojo i prastesni universiteta, nei kiti vaikai - tai tik dar padidina paklausa korepetitoriams, ivairaus plauko labai abejotinoms mokyklelems ir pan. Galbut tokio ritmo neislaikantiems individams kartais pavaziuoja stogas, ir to pasekoje Singapure savizudybiu skaicius gan rekordiskas azijoje, kaip kazkur teko skaityti?

      Kitas vietiniu juokelis - jei vaikinas neturi 4 "C", jis surasti mergina neturi sansu. Tie 4 "C" - credit card, condominium, car & cash .

      Tai vat tokie ispudziai apie socialine puse, aisku labai ant greituju, grubiai ir primityviai surasyti... o miestas tikrai labai grazus .
      Paskutinis taisė rob; 2006.09.11, 16:40.

      Comment


        #43
        Misija- ,,paaukotos naktys dėl vaizdų ir ...".

        Miesto panorama nuo krantinės:


        Ramybė:












        jpg[/IMG]



        Gyvenimas atbunda:

        [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1931/6mf5.









        Uosto teritorijoje atrodo darbas vyksta kiaurą parą:


        Singapūro upė:



        Dar pora vaizdų:


        Saulė tuoj pasirodys, bet iki viešbučio dar geras gabalas...


        Vakaras:


        Ištikrųjų naktinė panorama yra įspūdinga. Miestas tiesiog mirga šviesose, o jeigu dar dangoražyje daug kur dega šviesa, susidaro neapsakomas vaizdas... Štai, kad ir šis:


        Baikime paskutine rytmečio nuotrauka. Po to buvo pramiegota beveik visa diena, tiksliau išsipagirioti ir šiaip trūko miego

        Riverpoint...


        Na, kai išsimiegosiu ir bus laiko (tikiuosi greitai) pradėsiu reportažą konkrečiai apie žinomiausius, įdomiausius bei aukščiausius singapūro pastatus.
        Paskutinis taisė Sinouku; 2006.09.11, 17:04.

        Comment


          #44
          Aš taip pat matau vidutiniskai kas 4 nuotrauką

          Comment


            #45
            Gal kas galite padėti? Dėl ko nerodo kai kuriems nuotraukų?

            Comment


              #46
              Noras laimėti ir konkurencija versle yra sveikintinas dalykas, bet kai tai persiduoda į visas asmeninio gyvenimo sritis tai sakyčiau nelabai gerai.

              Comment


                #47
                imageshack bėda

                O šiaip, jei dedi ne savas nuotraukas, tai tokiais atvejais reikia nurodyti jų autorystę. Nenurodymas gali tau pačiam nelabai gerai atsirūgti, jei autorius aptiks, kad jas publikuoji be jo sutikimo ir net autorystės nenurodymo.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                  Gal kas galite padėti? Dėl ko nerodo kai kuriems nuotraukų?
                  Butu pakankamai gudru nuotraukas talpinti i miestai.net serveri, tada tokiu problemu kilti neturetu.

                  Comment


                    #49
                    John, su tavim visiskai sutinku, kad konkurencija yra viena is sekmingo vystymosi priezasciu. Tiesiog, pasirode kad Singapure tas yra jau kiek per nesveikai sureiksminta, ir del to tai kazkiek trikdo (kaip ir rasiau, retkarciais pasitaikantis zmoniu kiek perdetas nepasitikejimas ar super didelis noras islipti "sausiems" ir neprisiimti jokios atsakomybes sau, net ir del labai kasdienisku, "operational" lygio sprendimu darbe). Nzn, gal cia tik man atvejis toks nuskilo, ir nereiktu skubeti apibendrinimu daryti, taciau tiek is savo, ir is pazistamu patirties, vaizdas piesiasi butent toks.

                    Comment


                      #50
                      man singapūras nu kokius 100 kartų labiau patiko iš nuotraukų tik įdomu, kaip būtų realybėje

                      Comment


                        #51
                        Gražu, bet man kažko trūksta. Ta prasme ne nuotraukose, bet pačiame mieste. Nėra kažkokio "vinies". Nzn. Bankoke buvo purvas, daugybe greitkelių ir šiaip egzotika. Malaizijoj bus Kuala Lampūro dangoraižiai (Petronas, ar kaip jie ten vadinasi). Honkongas apskritai yra pirmas dalykas kuris man šauna į galvą pagalvojus apie SE Aziją.

                        O va Singapūras yra nei šis, nei tas. Nei egzotika, nei turi kažką tokio įspūdingo.

                        Tokia mano, niekada ten nebuvusiu, nuomonė. Įdomu kaip kitiems atrodo?
                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                        Comment


                          #52
                          Po paraliais, sapnavau Singapūrą pažiūrėjęs šitą postą.

                          Comment


                            #53
                            hm... Bet per ,,miestai.net" serveri mano foto daug kurių neperkelia...

                            Comment


                              #54
                              Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                              hm... Bet per ,,miestai.net" serveri mano foto daug kurių neperkelia...
                              Kaip suprasti „neperkelia“ ir per kur tu jas keli? Pažiūrėk, ar nuotraukos nėra didesnės nei 512 kB. Jei yra, tuomet nenuostabu, kad neperkelia.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #55
                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                Kaip suprasti „neperkelia“ ir per kur tu jas keli? Pažiūrėk, ar nuotraukos nėra didesnės nei 512 kB. Jei yra, tuomet nenuostabu, kad neperkelia.
                                Keliu taip, kaip parodyta viename iš ,,Miestai.Net" temų. Neviršija... Tiesiog įkeli ir jos niekaip neužsikrauna, tiesa, kai kurias už kraunas, bet kitų visų- ne.

                                Comment


                                  #56
                                  Ar keli per programą, ar per foto.terpe.lt?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #57
                                    programa...

                                    Comment


                                      #58
                                      Taigi, pora nuotraukų iš jūrų uosto:














                                      www.google.lt

                                      Comment


                                        #59
                                        Gan masiškas atrodo vaizdas:



                                        Pora tiltų dar pridėsiu :

                                        [/IMG]

                                        [/IMG]

                                        Comment


                                          #60
                                          Gan masiškas atrodo vaizdas:



                                          Pora tiltų dar pridėsiu :


                                          Comment

                                          Working...
                                          X