Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SG. Singapūras / Singapore

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Aplenkei Joną

    Comment


      #22
      Dalies nuotraukų man nerodo. Kodėl į Miestai.net serverį netalpini?

      Comment


        #23
        Tai pasirode labai amerikietiška.

        Comment


          #24
          Dekui uz nuotraukas. Labai grazus miestas. Dabar reiks laukt John temos apie Singapura
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            #25
            Dekui. Labai grazu. Primena man truputi Vancouver'i, pagal tvarkinguma. Laukiu daugiau nuotrauku issiziojes
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              #26
              Regis, kažkas išvengė sušaudymo.

              Comment


                #27
                Jaukumo miestui suteikia šmaikščios skulptūros, išdėliotos beveik ant kiekvieno kampo. Jose atsispindi Singapūras. Praeitis ir dabartis. Vergai, giliomis raukšlėmis veiduose ir kaklaraiščių smaugiami verslininkai, sustingę po skėčiais, kuriuos plauna šiltas tropinis lietus.

                Pasigrožėkit:
                ,,Policininkas darbe"


                ,,Verslininkai"


                Viešasis tualetas





                Išradinga:


                Ši manau išėjo geriausiai nufotografuoti:






                Sir Stamford Raffles:


                Dali skulptūra, ,,An Homage to Newton"


                Paukščio, statul(storulis) :


                Menas...,,The Fire-bird":


                Buvo užrašyta:
                ,,Bonifacio Monument by Guillermo Tolentino pays tribute to Andres Bonifacio, leader of the Revolution against Spain in 1896."


                Super...


                Žmonės krenta...


                Specialiai kinų festivaliui padaryta skulptūra ,,Dragon"


                Memorialas karui:


                ,,Lietus":




                Jo..


                Niekur nematyta?


                Raudonasis fontanas:



                Dar vienas:


                Pabaigai ,,vaikų žaidimai" (išties įdomu):


                Čia tik pora skulptūrų iš miesto. Netgi atskirą temą reikėtų kūrti, jei norėčiau sutalpinti daugiau
                Paskutinis taisė Sinouku; 2006.09.10, 21:10.

                Comment


                  #28
                  Sinouku, aciu uz foto. kaip durijanas? savotiskas toas ane? gerai vilioja muses

                  Comment


                    #29
                    Dekui! Labai idomus reportazas.
                    Tiek prisiziurejus informatyviu fotografiju kelione i Tolimuosius Rytus galime ir kiek atideti...

                    Comment


                      #30
                      Na, durjanas ga įdomus vaisius, o dl musių patylėsiu

                      Comment


                        #31
                        > visur dominuoja anglu kalba. Kur ziuri Singapuro kalbininkai?

                        O ka labai priziures - nors dauguma gyventoju kinai, bet kaip matei yra ir indu, ir malaju bendruomenes. Taigi, kaip galbut pastebejai, kai kur (pvz. metro) uzrasai rasomi keliom kalbom - visiems suprantama "viesojo naudojimo" (t.y. anglu) , bei dar keliom ju gimtojom kalbom.. tarp kitko, singapure kaip ir malaizijoj, nemazai kinu save ironiskai vadina "banana" - geltonas isoreje, bet baltas viduje . Kas reiskia, jog nors yra kinai, bet rasyti ir skaityti kinu hieroglifais jau nebemoka...

                        O del svaros - taip, centre tikrai ideali svara, ko gero vienintelis miestas kur maciau kad saligatviai butu plaunami su muilu . Bet kiek atokiau nuo pagrindinio turistinio centro, deja svara nera tokia ideali, ypac kur yra gatves restoranai/uzkandines ir pan. residential areas - yra ir siuksliu, ir prasto kvapo .

                        Comment


                          #32
                          Wow, čia tai tikrai įspūdinga Laukiam tęsinio.
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            #33
                            Linkejimai esantiems siuo metu inzinieriu svajoniu issipildymo mieste .

                            Beje, tarp kitko, pastebejau jog cia mano paties daryta nuotrauka - tiesiog smalsu, kaip ji atsidure imageshack saite?

                            Comment


                              #34
                              Parašė rob Rodyti pranešimą
                              Beje, tarp kitko, pastebejau jog cia mano paties daryta nuotrauka - tiesiog smalsu, kaip ji atsidure imageshack saite?
                              Tu tuom tikras, kad čia tavo daryta?
                              Man irgi būtų įdomu sužinoti kurios čia nuotraukos darytos pačio Sinouku, o kurios ne? Ir iš kur tada tos kitos nuotraukos?

                              Comment


                                #35
                                O 380 jau skraido reguliariai? Kažkaip maniau, kad jį dar testuoja...
                                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                Comment


                                  #36
                                  Kaip tik toks miestas, kuriame norėčiau gyventi
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė John
                                    As irgi labai noreciau ten gyventi, nors kai kurie mane megino atkalbeti (neva tai policine valstybe, kur nera zodzio laisves, demokratijos ir t.t., kas bent is dalies yra tiesa), nes Singapuras yra puikioje geografineje pozicijoje, is kur lengva pasiekti kitas idomias Azijos vietas, yra daugybe skrydziu i Europa, mazi mokesciai, labai saugu, svarus oras (bent jau palyginus su kitais Azijos miestais) ir visos salygos ramiai ir graziai gyventi (na nebent sugalvosi sakotis pries valdzia, ko pasekoje gyvenimas gali tapti ne toks ir grazus ), be to netektu mokytis ju kalbos, nes angliskai ir taip mokame. Dar pastebejau, kad ten jau gyvena daugybe europieciu ir amerikieciu ar australu. Apskritai buti europieciu yra didelis privalumas, nes mus toje Azijos dalyje megsta (ko negalima pasakyti apie indus ar net tamsiau atrodancius kitus azijiecius, pvz tailandiecius ar filipiniecius, sia prasme tiek Singapuro, tiek visi kiti kinai, yra gan uzkieteje rasistai )
                                    Ačiū už išsamų papasakojimą Tokie dalykai kaip žodžio teisės ar demokratijos suvaržymai nėra viliojantys, bet situacija matyt nėra tokia prasta, antraip Singapūras kaip valstybė tiesiog neklestėtų. Visgi tavo išvardyti privalumai yra būtent tai, dėl ko šiame mieste būtų visai šaunu bent kuriamt laukui apsistoti. O mokėti vietinių kalbą visuomet privalumas
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Na jau ne taip iseina. AS skridau su Singapuro oro liniju lektuvu. Maciau oro uoste dar viena toki pati...

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                                        Tu tuom tikras, kad čia tavo daryta?
                                        Aha . Is ko sprendziu kad ta mano - debesys kaireje, ir pora mazyciu zmoniu pacioje desineje prie krasto. Stai linkas mano saite:
                                        http://www.ferrum.lt/malaysia/html_c.../singapore.htm

                                        Ir pati nuotrauka:
                                        http://www.ferrum.lt/malaysia/pictur...MG_0398-01.jpg

                                        Tiesa, as pats kazkada postinau savo nuotraukas, iskaitant pastaraja, i sita foruma. Idomu matyti, kaip jos apeina ratu ir vel atsiduria cia .

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė rob Rodyti pranešimą
                                          Linkejimai esantiems siuo metu inzinieriu svajoniu issipildymo mieste .

                                          Beje, tarp kitko, pastebejau jog cia mano paties daryta nuotrauka - tiesiog smalsu, kaip ji atsidure imageshack saite?

                                          Zinok radau, nes man reikėjo kažkokios įdomesnės nuotraukos su liūtu Tai reiskiasi ši yra Tavo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X