Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SG. Singapūras / Singapore

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    210. Tvarka nepriekaištinga, kaip ir pačiame Singapūre :


    211. Viešasis transportas, kuris nemokamai vežioja tarp trijų (berods) teminių paplūdimių:


    212. Pirmasis. Verta paminėti, kad jie nėra natūralūs ir fone matosi daugiau laivų nei pačio vandens :


    213. Besimaudančių nedaug, dėl jau minėtų laivų, dauguma žmonių čia susirenka šiaip padrybsoti ant smėlio (šiame), pasportuoti arba pašokti (kituose dvejuose):


    214. Judam apžiūrėti kitą:

    Comment


      215. Galutinė maršruto stotelė:


      216.


      217. Šis paplūdimys labiau orientuotas į mėgstančius aktyvų laisvalaikį:


      218. Ir tuos kurie mėgsta vaikščioti ant virvės įtemptos tarp dviejų palmių :


      219. Bei pasiklubinti :

      Comment


        220. Baseinuose žmonių daugiau, nei čia pat esančiuose dirbtiniuose paplūdimiuose:


        221. Na ir nuo čia taip pat atsiveria visai neblogas vaizdas į uostą:


        222. Vienas iš labai daugelio šiek tiek pritraukus:


        223. Ima temti:


        224. Todėl judam link tikslo:

        Comment


          225. Kuris yra, piečiausias kontinentinės Azijos taškas. Žinau, kad Malaizija ne visai sutinka su šiuo tašku ir turi kažkokį savo, na bet bala jų nematė :


          226. Šiek tiek geresnis kadras uosto link, kadre matosi tik maža dalis jo :


          227. Šiek tiek pritraukus:


          228. O čia iš kur aš fotografuoju :


          229. Judam atgal:

          Comment


            230.


            231.


            232. iFLY:


            233.


            234. Paskutinė vakarienė Singapūre:

            Comment


              235. Link oro uosto:


              236. Oro uoste:


              237.


              238.


              239. Karšta arbata, nes su gerkle jau ne kas buvo. Negali mano kūnas pakęsti besaikio kondicionavimo ir įpusėjus kelionei jau stengėmės vengti ilgiau būti kondicionuojamoje patalpoje:


              240. Ne tiek ir daug oro uostų pasaulyje, kur visur patiesti minkšti kilimai :


              Tai tiek mano nuotraukų iš Singapūro. Kelionės metu dar taip pat aplankiau Kuala Lumpūrą, Penangą, Phuketą, Kho Phi Phi, Bangkok'ą ir Patayą ir dar gal kažką, ko nebepamenu. Jei kam nors bus įdomu, galėsiu pabandyt pasidalinti nuotraukomis ir iš ten. Eilės tvarka pagal pageidavimą, jei tokių bus. Man nesvarbu .

              Dėkoju už dėmesį

              P.S. Pačiam visai įdomu buvo prisiminti .

              Comment


                Šaunuolis, dėkui už įdomias nuotraukas.
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  /\
                  Aš pamenu kasdien ten ėjau ir nors kaskart galvodavau, kad būt geriau jau negali, visada būdavo .

                  P.S. Super medžių parkas jau veikia?

                  Comment


                    /\
                    Nekantriai laiksim dar. Beje, kur dar vyksi ir kada grįžti? Klausiu ne todėl, kad važiuosiu tavęs pasitikti, įdomu kada jau pilnų foto reportažų galima tikėtis. Savanaudis aš .

                    Comment


                      Jonai, kaip visada, tavo reportažai be galo įdomūs. Singapūras labai įdomus miestas, tačiau nemažas pliusas ir tas, kad ten gražios merginos.
                      Šiaip, pats esu nemažai egzotiškų merginų sutikęs ir azijietės tikrai išsiskyrė.

                      Comment


                        Įdomu, koks pačių azijiečių vyrų požiūris į azijietes moteris. Ar ir jie turi tokį patį fetišą kaip ir vakariečiai saviškėms? Ar vis dėlto seilėjasi prieš europietes ir amerikietes?
                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                        Comment


                          o kaip maistas - pakankamai sotus ir nekoloringas? Ar šiek tiek neįprastas europiečio gomuriui? Maistas aštrus?
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            /\
                            Visiškai pritariu . Bet kad jau užsiminei žodžiu apie vakarietišką fast foodą tai įdomumo dėlei paminėsiu tokį keistą reiškinį, kuris Singapūrui gal ir netinka, nes tiesą sakant kiek pamenu, kad apskritai ten visokių makdukų ar pan. š***kų visai nedaug ir tik atokiau jų gali rasti.

                            Kaip bebūtų, būtent Malaizijoje vakarietiškas fast food'as: McDonald's, Burger King, Pizza Hut, Dunkin' Donuts ir ypatingai KFC yra labai jėga vietinių tarpe. Kainos lyginant su food court'ais ir jau nebekalbant apie gatvės maisą yra GEROKAI didesnės (dvigubai, trigubai), ką gauni visi puikiai žinom, o žmonės ten eina kaip į tikrą normalų restoraną. T.y. su visa šeima, normaliai apsirengę ir šiaip tokie matosi jau labiau prakutę, nes visiškai paprastiems piliečiams ten valgyti būtų tiesiog per brangu.

                            Įtariu, kad kažkas panašaus turėtų būti ir Kinijoje, nes viešėdamas Jungtinėse valstijose turėjau laimės susipažinti su keletu piliečių iš KLR ir su viena iš jų net gi teko pakeliauti šiek tiek. Tai jai KFC buvo kažkas TOOKIO . Kai pravažiuodavom kokį net suspiegdavo (rimtai ), o kai jau valgydavo tai net kaulų tos vištos iš jos niekas neaimtų (čia jau juokauju ). Paklausus, ji man sakė, kad Kinijoj KFC yra kieta ir ji su draugais kokia nors proga visada tik į KFC traukia ir kad ten jis taip pat nepalyginamai brangesnis, nei JAV .

                            Taip kad, Jonai, jei pamatysi kur Malaizijoj ar Kinijoj simpatišką mergaitę, ne prie pinigo, o paprastą kokią, gali užtekti ir vištos šlaunies iš KFC . Turėk omenyje

                            Comment


                              Reiškia aš tiesiog neatsimenu, arba tiesiog nepastebėjau jų

                              Comment


                                Aciu uz nuotraukas is Singapuro smagu skaityti jusu pastebejimus, tik gal kiek norejau pakomentuoti kai kurias vieteles, kadangi as jau beveik metai cia kaip gyvenu.

                                Singapuras yra puiki vieta nusisesti gyventi, jei nori Azijoje kurti seima. Saugu, svaru, patogu. Taciau jei esi jaunas ir ieskai kulturiniu (ne tik darbo) patirciu - cia geriau neuzsisedeti. Jei tik darbai leis, as pats pirmu taikymu sausiu atgal i Kinija. Su kokiu Pekinu savo mastais, veiksmu nera ko Singapuro lyginti.

                                Kita vertus, prie gero priprantama. Dirbdamas cia, gali bene kiekviena savaitgali leisti sau isskristi pailseti i kokius Filipinus, Indonezija, Malaizija, Tailanda, Vietnama ar kitas SEA valsybes. Priedo, nereikia vargti tarp kamsciu, smogo ar apsinuodijimo nuo maisto. Beveik kiekvienas uzsienietis gyvena condominium, kas reiskia kad salia turi privatu baseina, teniso kortus, krepsinio aiskstele, gym, pirtis. Kiek pasaulio teko apkeliauti - mazai kur sau leisdavai gyventi tarsi kurorte 24/7. Verta pamineti, jog Singapuras turi didziausia pasaulyje milijonieriu koncentracija (virs 17% visu gyventoju).


                                Del moteru tai jus gerbiamieji klystate. Kad ir koks bebutu Singapurieciu etninis mix'as (dauguma kinietes) - cia jos baisiausios is visos Azijos. Tas "geriau prisiziurincios" ateina is "daugiau pasiturincios". Dauguma azijieciu traukia Singapura per danti, kad ju moterys - tai rezultatas is interbreeding. Kad ir neturiu "yellow fever", man asmeniskai graziausios azijietes yra Kambodzoje ar Vietname.
                                Beje, kitaip nei daugumoje kitu valstybiu, Singapure prostitucija visiskai legali.


                                John, jei dar esi cia, galiu duoti keleta patarimu, ka aplankyti:

                                Kudeta yra daugiau turistams. Jei nori tikrai "kietos" vietos, kur visi plaukia pasirodyti ir i miesta paspoksoti - lek i 1Altitude bara. Jis sedi ant 1 Raffles Place dangoraizio. Vaizdeliai tikrai neblogi:



                                Orchard road, gal kiek panasus i London Oxford Street ar New York Fifth Avenue. Pagrindine shopping'o gatve, pigiau grybo nera, nebent elektronikos. O ir jos geriau ieskoti Hong Kong'e.

                                Little India. Jei norisi pabegti i visiska betvarke vienam vakarui - trauk cia. Savaitgaliais suplusta ten visi indu kilmes gyventojai ar foreign workers. Maistas, kvapai, turgus tikrai vercia suabejoti ar katik nebusi nusiteleportaves i koki New Delhi. Ten beje ir backpacker'iu hosteliu nemazai.

                                China Town. Visai salia centro. Cia laika leidzia visi suvaziaveliai is PRC. Kontrastai cia milziniski - Zonda, Ferrari ir Lamborghini ant kiekvieno kampo. Kaip ir nepadoriu masazo salonu, del kuriu China Town yra igaves tokia pat "seedy" repatacija, kaip kad koks Geylang rajonas.

                                Is kitu rajonu, Arab Street, Bugis, The Quays, Geylang ir Sentosa verta pabindzineti.


                                Nezinau, kas tave labiau domina: kultura, architektura, moterys, maistas, istorija, gamta? Singapuras turi visko po truputi, bet jei atvirai, turistui nelabai yra ka veikti. Dominuoja cia darbo kultura ir velnioniskai karstas/dregnas oras. Papyskink keleta dienu ir sauk i gretimas valstybes svesti gyvenimo


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  /\ Nesu pesimistas, bet tavo žinutė pasirodė labai realistiška Įdomu būtų pagyventi tame klimate. Pvz. kolegai turkui, Lietuvoje šaltuoju metu labai patinka gaivus oras.

                                  Comment


                                    /\ bent jau man pasirodė, kad alonso, turėjo omeny ne vienadienes pramogas. Ar po savaitės nepabostų stogo barai?
                                    Paskutinis taisė andyour; 2012.06.03, 13:09.

                                    Comment


                                      Parašė John
                                      Alonso, dėl moterų aš visgi nesutikčiau.
                                      Akivaizdus ginčas dėl skonio. Kadangi kaip žinia dėl skonio nesiginčyjama, tai pridėsiu savo kategorišką nuomonę, kad aziatės apskritai nelabai gražios

                                      Comment


                                        Na čia žmogus žmogui nelygus, pas daugelį poreikiai skirtingi, todėl tai kas geriausia vienam, nebūtinai tiks kitam.

                                        Grįžtant prie klimato, įkišiu ir aš savo trigrašį. Asmeniškai man iš pradžių, pirmas pora dienų buvo tikrai karšta, nors tikrai negalėčiau sakyti, kad nepakeliamai karšta, bet jei būčiau turėjęs nuotolinį klimato kontrolės valdymo pultą, būčiau šiek tiek prisiukęs temperatūrą . Tačiau jau įpusėjus kelionei +30 pasidarė normalu ir kažkokio diskomforto visai nebekeldavo. O pačiame kelionės gale, priešpaskutinę naktį Kuala Lumpūre temperatūra naktį nukrito žemiau nei įprasta, iki varganų +26 laipsnių ir man pasidarė šalta! Išsitraukiau šilčiausią rūbą, kurį su savimi turėjau, tokį megztinį aukštu kaklu. Apsirengiau, pasistačiau kaklą, nusileidau rankoves ir tada jau daugmaž norma buvo . Taip kad organizmas prisitaiko, vienų greičiau, kitų lėčiau, bet po 3 savaičių, man prie 26 jau buvo per vėsu būti su marškinėliais.

                                        Prie ko manau neįmanoma prisprasti tai prie ekstremaliai aukštų temperatūrų, dvi dienas Taikande 'sušilo' iki +38, tai toks karštis jau tikrai gniuždo. Neįsivaizdoju kaip organizmas būtų sureagavęs, jei vos atskridus iš mirtinai sušalusios Lietuvos būtų buvęs palepintas +38 laipsnių pasitikimu .

                                        Comment


                                          Parašė John
                                          Kaip ten bebūtų, į miestus, kur turistams "nelabai yra ką veikti" šiaip sau 13+ milijonų turistų nevažiuotų, įskaitant kone pusę šio forumo keliaujančių žmonių.
                                          Na, tai ne rodiklis. Kokį nors Dubajų irgi aplanko milionai turistų, bet kad ten būtų labai ką veikti tai nepasakyčiau.

                                          Koks Bankokas ar Honkongas, nekalbant apie KL daugeliu požiūrių yra gerokai skurdesni turizmo kokybės ir pramogų pasirinkimo srityje.
                                          Būtent, viskas priklauso nuo požiūrio. Jei domina turtingi didmiesčiai ir dangoraižiai, tai kodėl gi ne, Dubajus, Manhettenas, Singapūras ar Hongkongas yra rojus žemėje. Jei ne tai ne.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X