Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. St. Louis ir Bronson (Missouri) ir dalele Arkansas'o

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    US. St. Louis ir Bronson (Missouri) ir dalele Arkansas'o

    Kelias dienas teko istrukti is Chicagos ir pasizvalgyti po kelias nematytas vieteles! Pirmiausia noriu pristatyti viena is triju Olimpiniu Amerikos miestu St. Louis. Keli faktai: miesto gyventoju skaicius- 334,000 tukstancio, metro- apie 2.9 milijono. Daug nekalbejes dedu pirmasias nuotraukas!

    Gateway Arch yra auksciausias miesto pastatas (192m)

























    Mississippi upe


    Parkas prie izymiosios arkos


    St. Louis downtowna's

    #2
    Man asmeniskai St. Louis paliko gan teigiama ispudi. Miestas turi solidu centra, zinoma, atsizvelgiant i miesto dydi ir yra gan kalvotas, kas kiekvienam miestui suteikia savotisko zavesio! Teko pravaziuoti visa Ilinojaus valstyje kol pasiekiau St Louis, bet nuotrauku nepadariau, nes gamta nera niekuom ypatinga- lygumos ir kukuruzu laukai! Tesiu savo nuotraukas is sio miesto...

    Viena is miesto atrakciju yra paskraidyti sraigtasparniu


    Einame arciau centro


    Sitas pastatas gan simpatiskas




    Centras kitu kampu






    Priejus arciau




    Paskutinis taisė Didmiestis; 2007.06.28, 11:54.

    Comment


      #3
      Kadangi St Louis nebuvo mano keliones tikslas, tai ten as ir neuzsibuvau. Per tris valandas nesuspejau apvaikscioti visko ir padaryti daugiau nuotrauku. Ikeliu paskutines apzvalgines nuotraukas is sio miesto.

      Ir vel centras




      Pro centra einantis greitkelis


      Lyg ir baznycia




      Dar viena miesto atrakciju






      Kur upe ten ir...


      Jau anksciau mineta atrakcija


      Tiltas skiriantis 2 valstyjas


      St. Louise kaip ir Chicagoje yra uzdrausti visi kazino, isskyrus tuos ant vandens


      Nors St. Louiso nuotraukas jau ir pabaigiau, bet dar bus begale kitu is dar nuostabesniu vietu ir miesteliu!

      Comment


        #4
        Palike St. Louisa patraukeme gilyn Missouri valstyja. Vaziavome iki nedidelio miestelio Springfieldo, kur ir apsistojome nakciai. Sprinfielde uzsukome i viena is idomesniu atrakciju -Fantastic Caverns.

        Netoli Springfieldo pakliuvome i valanda trukusi kamsti


        Pasirodo kamsti sukele stipri avarija per kuria sudege sunkvezemis




        Fantastic Caverns tai pasivazinejimas dzipu po zemeje esancias uolas ir urvus. Si atrakcija labai patiko, tad visiems rekomenduociau!

        Kelione prasideda


        2 milijonu metu gamtos stebuklai (be komentaru)










        Comment


          #5
          Gražu. Miestas tavrkingas, kaip ir dauguma tokio dydžio.
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            #6
            Parašė Underground Rodyti pranešimą
            Gražu. Miestas tavrkingas, kaip ir dauguma tokio dydžio.
            Tikrai pakankamai normalus miestas, atsizvelgiant i gyventoju skaiciu!

            Comment


              #7
              Toliau tesius savo nuotrauku maratona is Fantastic Caverns

              Gide parodo kaip seniau zmones su zvakem po tokius urvus landziojo


              Su tokiais momotobiliais vazinejome po urvus














              Comment


                #8
                Idedu paskutines nuotraukas is Fantastic Caverns Springfieldo. Nerzinau ar tai tiesa, bet lankstinukas teige, kad yra tokie tik 4 visame pasaulyje ir tik vienas Siaures Amerikoje. Sunku uzfiksuoti nuotraukomis tikra grozi, bet as stengiausi...











                Urvo gale bivo parodytas ir trumpas filmukas




                Gide demonstravo kaip seniau zmones po urvus landziodavo, kaip apsisviesdavo ir t.t.


                Sekancios nuotraukos bus is kito miesto Missouri valstyjoje- Bronson, kuris yra tituluojamas Pietu Las Vegasu

                Comment


                  #9
                  Izangines Bronson miestelio nuotraukos!

                  Centrines gatveles ir bulvarai


















                  Nemokmas apzvalginis autobusas














                  Comment


                    #10
                    Baltai pavydžiu aš tau Didmiesti, gaila, kad kai aš buvau štatuose, nepakeliavau labai jau daug. Juk studentas buvau ir vien apie šlamančius galvojau dbr elgčiausi visai kitaip.

                    Nuotraukos gražios, bet kodėl tu kaip forumo dalyvis, trečioje nuotraukoje prie Gateway Arch, kur tolumoje matosi projektas, jo iš arčiau nenufotkinai? Ir galėjai paršyti, as gen. rangovas ir užsakovas Beje vienoj nuotraukoje labai panašus objektas į Kauno Grūdų sandėlius yra....

                    Dar kartą ačiū ir toliau pavydžiu
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      #11
                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Baltai pavydžiu aš tau Didmiesti, gaila, kad kai aš buvau štatuose, nepakeliavau labai jau daug. Juk studentas buvau ir vien apie šlamančius galvojau dbr elgčiausi visai kitaip.

                      Nuotraukos gražios, bet kodėl tu kaip forumo dalyvis, trečioje nuotraukoje prie Gateway Arch, kur tolumoje matosi projektas, jo iš arčiau nenufotkinai? Ir galėjai paršyti, as gen. rangovas ir užsakovas Beje vienoj nuotraukoje labai panašus objektas į Kauno Grūdų sandėlius yra....

                      Dar kartą ačiū ir toliau pavydžiu
                      Tikrai nereikia man pavydeti As itariu, kad tau dar nera 100 metu, tad ateityje suspesi daug graziu vietu pamatyti ir toje pacioje Amerikoje pakeliauti! Kas liecia ta trecia nuotrauka, tai net nebuciau pastebejes tu statybu, jeigu ne tavo pasisakymas!

                      Comment


                        #12
                        St. Louis tai gražus ir tvarkingas...ėl to grūdų sandėlio ir man pirma mintis šovus į galvą Kauno grūdai Manau, kad tokių speleologinių urvų JAV yra tikrai daugiau nei 1(mano draugas mėgėjas speleologas ne viename buvo JAV - ypač Teksase ir Jutoje gausu). O dėl kito miestelio, Bronson - man kažkaip atrodo kičas žiaurus (tiesa skoningesnis nei Atlantic City, kaip pats lankiausi). Bronson toks saldus ir visai sutvarkytas, panašus į daugelį Resort/Curourt tipo miestelių prie Atlanto vandenyno : Ocean City, Atlantic City, Norfolk City... Ar šis miestelis nėra koks tik tai turistinis, t.y. poilsinis miestukas, kaip minėti analogai? O šiaip gražus St. Louis ir urvai.
                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                        Dordrechtas/Haarlemas
                        Nesebaras/Plovdivas
                        Kiolnas

                        Comment


                          #13
                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                          St. Louis tai gražus ir tvarkingas...ėl to grūdų sandėlio ir man pirma mintis šovus į galvą Kauno grūdai Manau, kad tokių speleologinių urvų JAV yra tikrai daugiau nei 1(mano draugas mėgėjas speleologas ne viename buvo JAV - ypač Teksase ir Jutoje gausu). O dėl kito miestelio, Bronson - man kažkaip atrodo kičas žiaurus (tiesa skoningesnis nei Atlantic City, kaip pats lankiausi). Bronson toks saldus ir visai sutvarkytas, panašus į daugelį Resort/Curourt tipo miestelių prie Atlanto vandenyno : Ocean City, Atlantic City, Norfolk City... Ar šis miestelis nėra koks tik tai turistinis, t.y. poilsinis miestukas, kaip minėti analogai? O šiaip gražus St. Louis ir urvai.
                          Panasiu urvu Amerikoje devynes galybes, bet tas kazkuom isskirtinis, nors as savo megejiskomis akimis nelabai didelio skirtumo pastebejau nuo kitu mano matytu! Veliau idesiu dar viena panasaus stiliaus urva is Arkansaso valstyjos palyginimui! Kas liecia Bronsona, tai tas tikras kantri muzikos gerbeju rojus, arba pietu Las Vegasas. Pagrindine gatve yra apie 10km ilgio ir ten vienas prie kito vyksta ivairiausi sou. Miestelis pagrinde turistu buveine, kuriu ten netruksta. Nezinau del ko, bet amerikonai labai megsta Bronsona ir daug zmoniu is aplinkiniu valstyju ten kas met vaziuoja. panasiai kaip pas mumis i Palanga!

                          Comment


                            #14
                            Visada patiko minimalizmas. Ypač didelį įspūdį palieka arka.
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              #15
                              Dar siek tiek nuotrauku is Bronson miestelio.

                              Be komentaru




























                              Comment


                                #16
                                Bronsono centre, ant upes kranto, miestelenai ir miestelio sveciai gali megautis nepakartojamu fontano groziu. Vanduo tryksta i virsu gal net koki 20 metru, ar dar auksciau. Kas puse valandos su vandeniu iseina ir tokio pacio aukscio liepsnos, kurios nakti atrodo pritrenkenciai!

                                Diena grazu, bet ne taip kaip nakti


                                Nakti vaizdas tiesiog kvapa gniauzia














                                Comment


                                  #17
                                  Viena is daugelio pramogu Bronsono kurorte yra 40 myliu pasivazinejimas senoviniu traukiniu. Kad ir kaip ten bebutu, ta pramogine kelione ne is tolo neverta $25, nes, nors vaizdai aplinkui ir grazus, bet per medzius nieko nesimato.

                                  Stai su tokiu traukiniu keliavome




                                  Einant i vidu


                                  Vietomis buvo imanoma pamatyti grazesniu vaizdeliu




                                  Kalnu upeliukas


                                  Kur ne kur islisdavo grazesni vaizdeliai






                                  Comment


                                    #18
                                    Paskutines nuotraukos is tos nelemtos keliones traukiniu!

                                    Dar keleta vietu, kur medziai neuzstojo








                                    Pravaziuojam angliska kaima, kur daugelis namu primena angliskuosius










                                    Keliones pabaiga

                                    Comment

                                    Working...
                                    X