Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NL. Amsterdamas / Amsterdam

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Amsterdamo vaizdai, 2008 sausis:




    ___________
    pirmas coworking'o centras Lietuvoje - Hub Vilnius

    Comment


      #22
      Vakaras Nieuwmarkt aikštėje
      ___________
      pirmas coworking'o centras Lietuvoje - Hub Vilnius

      Comment


        #23
        As irgi turejau proga ne taip seniai apsilankyti siame puikiame mieste. Keletas is mano foto
















        Turbut viena is labiausiai isiminusiu atrakciju - House of Bols

        Comment


          #24
          Prisidėsiu ir aš vaizdeliais iš amsterdamo. Pagrinde Raudonųjų žibintų kvartalas/kanalas, daug vandens, dviračių....



























































          Gatvės muzikantai įkyriai kaulijantys eurus...











          O čia įdomūs vyriški tualetai, kurių gan daug primėtyta miesto centre ir nieks nesidrovi nuleisti alaus pertekliaus viduryje judrios gatvės...



          Juokingi automobiliukai važinėjantys dviračių takeliais...



          Dviračių parkingas prie centrinės stoties...





          Autoturistai

          Comment


            #25
            Na as taip pat buvau Amsterdame, 2008 metu vasara Daug neaplankiau, nes buvau tik 1 diena ;( Na bet imesiu 1 foto kuria padariau plaukiant ta tokia apzvalgine valtim po Amsterdamo kanalus. Ir tai yra kinieciu restoranas ant vandens

            Comment


              #26
              Keletas nuotraukų iš mano apsilankymo.
















              Ir dar vaizdelis iš ūkanoto Šiaurės jūros kranto.

              Comment


                #27
                Žavūs ir niekada neatsibostantys vaizdai. Ačiū.
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  #28
                  Dėkui už nuotraukas. Amsterdamas - super miestukas. Esu ten buvęs ir greitai važiuosiu vėl (švęsti 2010-ųjų)
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #29
                    Prieš paskutinė labai labai.

                    IT. Sicilija
                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                    LT. Kaunas 2009.01.04

                    Comment


                      #30
                      Nesupykit, bet kažkodėl man Amsterdamas visiškai negražus, kažkoks neturintis nieko ypatingo. Eilins miestelis ir tiek.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        #31
                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                        Nesupykit, bet kažkodėl man Amsterdamas visiškai negražus, kažkoks neturintis nieko ypatingo. Eilins miestelis ir tiek.
                        Ir kas kalba...
                        Nors jo, Amsterdamas neturi prie senamiesčio nei Akropolio nei arenos.
                        Flickr

                        Comment


                          #32
                          Aš visai ne tą pasakyt noriu. Amsterdamas yra toks sugrūstas miestas, aišku, čia tik mano subjektivi nuomonė, kiekvienas turim teisę reikš nuomonę. Jeigu man negražu, tai negražu, bet jeigu kitam gražu, tai gražu.
                          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                          Comment


                            #33
                            Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                            Prieš paskutinė labai labai.
                            Dėkui



                            Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                            Nesupykit, bet kažkodėl man Amsterdamas visiškai negražus, kažkoks neturintis nieko ypatingo. Eilins miestelis ir tiek.
                            Iš dalies taip, Amsterdame nėra nei grandiozinių pastatų kaip Eiffel'io bokštas, Buckingham rūmai ar Köln'o katedra, nei populiarių prekybos gatvių, nei įžymių aikščių.
                            Kita vertus, kanalai, chaotiškas (bet, kaip atrodo, nedaug avarijų sukeliantis) dviračių eismas ir dėl netvirtų pamatų sukrypę pastatai jam suteikia unikalią atmosferą, taigi eiliniu miestu jo tikrai negalėčiau pavadinti. Labai gaila, kad šios kelionės metu oras nebuvo labai malonus, tačiau manau, kad tikrai reikės susiplanuoti dar vieną savaitgalinę kelionę vasarą

                            Comment


                              #34
                              Šią vasarą teko pasisvečiuot Amsterdame













                              Comment


                                #35
                                dar keletas:





























                                Comment


                                  #36
                                  Amsterdamas tai miestas į kurį planuoju butinai nuvykti, tai gražus,laisvas miestas! Būtinai išmėginčiau Amsterdamo caffe'shopus

                                  Comment


                                    #37
                                    Vienas įstabiausių Europos miestų, nors ir neturintis, kaip kažkas minėjo, Eifelio, kremliaus, Gedimino pilies ar i koliziejaus griuvesiu Romoje kūrėsi Europos kultūra, dabar Europos kultūrinis, švietimo, meno ir verslo centras yra Nyderlandai. Nyderlandai tikrai nuostabi šalis. Tobula. Pagyvenęs joje ilgesnį laiką įsimyli ir kalbą ir žmones ir dvasią. Nepasakyčiau, kad jie šykštūs. Kaip ir visi kapitalistinių šalių gyventojai, jie neleidžia pinigų šlamštui.
                                    Kas sako, kad Amsterdamas neturi nieko, gal per nelyg didžiuojasi Gedimino pilaites boksteliu ir neapsviestom ir murzinom Vilniaus gatvėm? Amsterdamas turi aukščiausio lygio kultūrą ir be Eifelio yra gražus Gražus, jaukus, švarus, kosmopolitiškas, išsilavinęs, jaunatviškas ir visaip kitaip nuostabus. Tikrai apsilankykit. Jei po pirmo karto neįsimylesit A-damo, po antro - tikrai pamilsit Viva Hollandia

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė andyour
                                      ... kokiame mieste gali po senamiesti plaukioti su kateriu?
                                      Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Panevezys...

                                      Comment


                                        #39
                                        Šiaip ir man miestas ne prie širdies, bet kokia tvarka gatvėse...

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                          Nesupykit, bet kažkodėl man Amsterdamas visiškai negražus, kažkoks neturintis nieko ypatingo. Eilins miestelis ir tiek.
                                          Kai pirmą kartą apsilankiau Amsterdame praėjusį rudenį, manęs šis miestas irgi nesužavėjo: buvo labai apsiniaukę, lynojo, viskas pilka, šalta... Tačiau kai ten nuvažiavau dar kartą pavasarį visiškai pakeičiau nuomonę. Taip kad susidaryti tikrąją nuomonę ne iš karto galima. Man Amsterdamas yra labai laisvas, labai gražus, švarus, tvarkingas, kultūringas miestas. Iš tiesų jaučiasi, kad tai tas tikrasis Europos centras. Jėga!
                                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X