Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Cedar Point

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    US. Cedar Point

    sveiki, siulau tema apie Cedar Point, tai didziulis ir most exiciting atrakcionu parkas pasauly, kas esta buve, pasidalinkit savo patyrimais su visai kitais

    #2
    Tai jei kuri tema tai ir dalinkis tais ispudziais... Vargiai cia bus kas buve...

    Comment


      #3
      [/IMG]


      kelios foto is ten, bet as maniau kad atsiras bendraminciu buvusiu tenai, ir pasidalins savo patirtimi su manim, negi man vienam teks kalbet, arba trint tema lauk!

      Comment


        #4
        taip, cia bendra nuotrauka, bet ne viso parko is toli, du didziausi statiniai - atrakcionai: 150 metru ir 120 metru amerikietiski kalneliai

        [/IMG]

        Comment


          #5
          Ispudingai atrodo, tai va kai kuri tema is kart sudedi visas turimas nuotraukas ir tzada jau lauki ar kas papildys ar ne...

          Comment


            #6
            as buvau!
            nu ka as galiu pasakyti...
            buvo labai baisu, galbut pagalvosit kad esu skystablauzdis, taciau turint omeny, kad pries tai gyvenime net vaikiskoj karuselej nebuvau sedejes, o cedar point'e jie yra (atseit) patys auksciausi, greiciausi, sudetingiausi ir t.t. pasaulyje... po pirmu dvieju rollercousteriu (o pradejom nuo stipriausiu) gulejau isbales po medziu, geriau vandeni su ledu, o akyse mirgejo zvaigzdutes...

            Comment


              #7
              Smagu butu palakstyti Pries lipant ant tokiu reik paziureti Final Destination 3

              Comment


                #8
                man atrodo final destination neuztektu, nes istikruju yra nerealiai baisus beveik visi atrakcionai, vienas is ju pavyzdys: roller coaster in da house, reiskia pastato viduje,, esme ta kad vaziuodamas, tiesiog skriedamas, tu visiskai nieko nematai, kokie posukiai, kalneliu auskciau, visiskai nieko :

                Comment


                  #9
                  wow. As buvau tiks sixflags toj pacioj valstijoj. Keep posting

                  Comment


                    #10
                    Jezusmarija..... Reikės nuvažiuot tenai, kad galėčiau tikrai perdozuot adrenalino. Beje po Final Destination mane kažakip labiau pradėjo traukt prie tų kalnelių

                    Comment

                    Working...
                    X