Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. O'hare Tarptautinis Oro Uostas / O'hare International Airport

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė John
    Puikus izvalgumas
    As apskritai nesuprantu, kodel vis dar egzistuoja tokio tipo skrydziai "su persedimu". Kazkodel (?) jie pigesni ir daugelis skrenda pro JAE i Pietryciu Azija ar Australija butent del sios priezasties. Jei ne skrydzio kaina, as tikrai nebuciau suinteresuotas leistis kazkokiame Abu ibn bin Dabi'je vien tam, kad persesciu i kita lektuva pakeliui i Bankoka ar Honkonga
    Nezinau, ar mastau teisingai, bet panasu, kad daugelis Vidurio Rytu (kitaip tariant, JAE, Kuveito ir Kataro) valdytoju tiesiog subsidijuoja (ar kitaip finansiskai remia) tu saliu avialinijas ir tiesiog vercia zmones jomis naudotis, nes jos siulo puiku servisa uz maza kaina. Jie tam turi pinigu (is naftos, savaime suprantama), pigios darbo jegos ir nemokamo kuro (velgi naftos istekliai). Deja, toks principas nevisiskai derinasi su siuolaikinio Vakarietisko verslo principais

    JAE, kaip žinia, nėra mokesčių dėl to ten aptarnauti lėktuvus, pripildyti juos pigiu kuru (ten nafta ir taip pigi + jokių mokesčių), bei kas svarbiausia - žmonės nori skristi per JAE vien dėl apsipirkimo. O jei yra paklausa, atsiranda ir pasiūla. Avialinijos paleidžia naujus skrydžius per JAE nes taip nori klientai + avialinijoms ko gero tas išeina tik į naudą. Lėktuvo bakai pripildomi degalais už ženkliai mažesnę kainą nei tai būtų padaryta kitose šalyse.

    Comment


      #22
      Parašė Dzipas
      JAE, kaip žinia, nėra mokesčių dėl to ten aptarnauti lėktuvus, pripildyti juos pigiu kuru (ten nafta ir taip pigi + jokių mokesčių), bei kas svarbiausia - žmonės nori skristi per JAE vien dėl apsipirkimo. O jei yra paklausa, atsiranda ir pasiūla. Avialinijos paleidžia naujus skrydžius per JAE nes taip nori klientai + avialinijoms ko gero tas išeina tik į naudą. Lėktuvo bakai pripildomi degalais už ženkliai mažesnę kainą nei tai būtų padaryta kitose šalyse.
      Na, nėra vien rožinės spalvos iš jungiamojo skrydžio. Jungiamieji skrydžiai iš principo apsimoka tada, kai žmonės hub'e keičia skrydžio kryptį. Kitais atvejais išlenda didžiulės išlaidos: oro uosto mokesčiai. Jei visi žinome apie oro uosto mokesčius keleiviui (paprastai vienam žmogui už įsodinimą/priėmimą €10 - €20), tai neretai pamirštama apie oro uosto mokesčius lėktuvams. Šie mokesčiai kartais sudaro labai reikšmingą skrydžio kaštų dalį: kai lėktuvas sveria 150+ tonų, tai jam smagūs tarifai taikomi

      Na, bet vėlgi, žiūrėsim, kaip Emirates seksis. Neveltui DXB net atskiras terminalas ruošiamas vien Emirates :-) O jų planai ambicingi, šnekama, kad atsisakys didžiulio 346 užsakymo (Airbus A340-600, toks lėktuviukas, galintis pakelti į orą 370 tonų, tame tarpe 380 keleivių), nes... Planuoja padidinti 388 užsakymų (palyginimui: A380 maksimalus tonažas 560 tonų, keleivių - nuo 555 iki 800). Na, bet JAE nuo naftos atradimo visąlaik garsėjo kaip neribotų užmojų tėvynė. Kiek šiti lėktuvai skraidys pilni? Nors ką aš čia, jie gi sumokėjo milijonus tiems, kurie apskaičiavo didėjančius poreikius.

      Comment


        #23
        Siandien ir vel teko lankytis oro uoste, tik si karta buvo kur kas prastesne nuotaika, nei praejusi karta Si vakara islydejau savo seseri atgal i Vilniu! Neturejau per daug laiko fotografuoti, bet kelis kadrus vis del to padariau. Deje ir vel tas pats 5 terminalas



        prie pat oro uosto


        Veliavos...


        Daugiau veliavu...


        Nuobodziaujantis keleivei


        pereja

        Comment


          #24
          Vaziuodami i O'Hare oro uosta pravaziavome ir dar viena Cikagos oro uosta- Midway. Del keliu foto manau neverta kurti atskiros temo, tad nuotraukas patalpinu cia

          Vaziuojant pro oro uosta


          Midway


          Tikriausiai vienas is terminalu


          Pereja i oro uosta


          Seip

          Comment


            #25
            Aciu uz nuotraukas! Nostalgija aplanke beziurint sias foto. Buvau siame oro uoste tiek atvykdamas i JAV tiek ir isvykdamas. Isvykau kaip tik is 5 terminalo. Vaizdas toks pat kaip ir 2002 m. Gaila, kad nera fot vakare kai is ivairiu pusiu kas minute leidziasi ir kyla lektuvai, vaizdas nerealus ir nuostabus, patikekite manimi. Sis oro uostas turi puiku susiekima su miesto infrastruktura, galima keliais ir metro kuris kursuoja labai daznai. Man paciam teko pasinaudoti antrojo transporto tipo paslaugomis.
            Prisiminiau, kuomet lektuvas begejosi pakilimui, tai pro langa maciau kad kilimo takas ejo virs gatves, vaizdas nerealus, kuomet lektuvas begejasi, o po juo lekia automobiliu transporto srautas.
            Tikiuosi sugrizti dar kada nors.

            Comment


              #26
              Parašė Andrr
              Aciu uz nuotraukas! Nostalgija aplanke beziurint sias foto. Buvau siame oro uoste tiek atvykdamas i JAV tiek ir isvykdamas. Isvykau kaip tik is 5 terminalo. Vaizdas toks pat kaip ir 2002 m. Gaila, kad nera fot vakare kai is ivairiu pusiu kas minute leidziasi ir kyla lektuvai, vaizdas nerealus ir nuostabus, patikekite manimi. Sis oro uostas turi puiku susiekima su miesto infrastruktura, galima keliais ir metro kuris kursuoja labai daznai. Man paciam teko pasinaudoti antrojo transporto tipo paslaugomis.
              Prisiminiau, kuomet lektuvas begejosi pakilimui, tai pro langa maciau kad kilimo takas ejo virs gatves, vaizdas nerealus, kuomet lektuvas begejasi, o po juo lekia automobiliu transporto srautas.
              Tikiuosi sugrizti dar kada nors.
              Pilnai suprantu ka nori pasakyti!!! Prisimenu ir savo pirma karta siame milziniskame oro uoste Man visas oro uostas pasirode, kaip koks atskiras miestas: tiek daug zmoniu, lektuvu virs galvos, masinu dar nebuvau mates nei vienam oro uoste! Kai isedome i masina ir pradejome vaziuoti, po kokiu 15 minuciu pasakiau, kad grazi gi ta Cikaga, o mano giminaciai tik nusijuoke ir pasake- palauk kol bent is oro uosto isvaziuosim

              Comment


                #27
                Keletas nelabai kokybisku nuotrauku is 5 terminalo lektuvu parkingo

                Su situo as skridau


                Prie sito, po keliu minuciu prileke daugybe palicojos, greitosios, gaisrines masinu!!!


                Nezinau, kas atsitiko, bet oro uosto saugumas buvo pakiles viena spalva


                Comment


                  #28
                  che che, teko man pabuvoti ir Oharoi ir Denverio oro uostose... tikrai ispudingi statiniai..

                  Comment


                    #29
                    Man didesni ispudi paliko "milijonai" duzgenciu lektuvu virs oro uosto, nors statiniai irgi nemenki!

                    Comment

                    Working...
                    X