Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Didžiausios Europos krepšinio arenos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    edd, tu, matau, siautėt pradedi...nusiramink gal, nervines ląsteles žudai...

    Comment


      #62
      Nelabai supratau aš šio pasisakymo, nes tikrai aš nenorėjau žudyti nei tavo, nei kieno nors kito nervinių ląstelių ir atsiprašau, jei taip atsitiko. Panašaus tipo tolesnius pasisakymus prašyčiau siųsti asmenine žinute.
      Paskutinis taisė Edd; 2006.05.06, 16:13.

      Comment


        #63
        jau labai prasti tavo saltiniai EDD

        Comment


          #64
          Haleje yra 4847 sedimosios vietos.

          Comment


            #65
            Kalbant apie Zymensą, 9 ar 11K vietų, vistiek per mažai surengti EC 2011 finalą - kyla klausimas kaip bus? Finalas ne sostinėje, o Kaune?

            Comment


              #66
              Taip iseina.

              Comment


                #67
                Tačiau iki šiol buvo skelbiama informacija apie finalą Vilniuje, konkrečiai Zymense. Nors ir tada reikalavimas buvo tas pats - minimum 12K vietų arena finalui. Gal būtent tam atvejui suprojektuota kokia laikina tribūna ant plikos sienos tarp VIP ložių?

                Comment


                  #68
                  Parašė Aiwa
                  Haleje yra 4847 sedimosios vietos.
                  Nesamone, as kai vienas zalgirio rungtynes per telika ziurejau, is akies suskaiciavau, kad ten 1217 vietu

                  Comment


                    #69
                    @Tomkis: Aš jums pamiršau pasakyti, kad mano patikimas šaltinis buvo Quack.

                    Comment


                      #70
                      Arena Riga 12500 vietu man panasi i Simiens Arena Vilniuje beto ir isvaizda panasi ....

                      Comment


                        #71
                        Parašė Edd
                        @Tomkis: Aš jums pamiršau pasakyti, kad mano patikimas šaltinis buvo Quack.
                        Quack na tada gal as apsirikau

                        Comment


                          #72
                          Halej gi apie 4000 vietu!!! 5k nesiekia. O apie stuka tai ir kalbos nera!

                          Comment


                            #73
                            Pauliezaz, pats nuvaziuok ten ir pabandyk paskaiciuot. As atidziai dukart perskaiciavau ir patikek - skaiciuot as moku.

                            Comment


                              #74
                              5000 haleje nesiekia, taciau kai pastate papildomas 2 eiles prie kiekvienos tribunos vietu skaicius isaugo iki 4847 sedimu, taciau, kaip zinia i Eurolygos rungtynes kaskart susiringdavo dar daugiau ziurovu, prisesdavo ant laiptu, sustodavo prie iejimu, taip i rungtynes ateidavo netgi daugiau nei 5000 ziurovu. Quack, skaiciuot tikrai nemoki

                              Comment


                                #75
                                Parašė Quack
                                Pauliezaz, pats nuvaziuok ten ir pabandyk paskaiciuot. As atidziai dukart perskaiciavau ir patikek - skaiciuot as moku.
                                Tada kodel visi sneka apie 2000-4000 vietu?

                                Comment


                                  #76
                                  Nesuprantu, ar čia patys žmonės apsimeta kiauri, ar ką? Porelė mėto bet kokias "lempines" frazelis, o kiti už jų kabinasi.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė pauliezaz
                                    Tada kodel visi sneka apie 2000-4000 vietu?

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė sanomiz
                                      Nesuprantu, ar čia patys žmonės apsimeta kiauri, ar ką? Porelė mėto bet kokias "lempines" frazelis, o kiti už jų kabinasi.
                                      nesupratau?

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė pauliezaz
                                        nesupratau?
                                        Taigi tau aiskina, kad cia tuos 4000-5000 is lempos meto. Kiek ten is tikro vietu as gi tau jau sakiau, kad suskaiciavau

                                        Comment


                                          #80
                                          Aš ir aną dieną skaičiavua Halėj vietas, suskaičiavau minėtą 1217 kėdžių skaičių. Beja Quack padarė esminę klaidą skaičiuodamas - neįskaičiavo 3 sargų kedžų, taigi galutinis rezultatas 1220 kėdės

                                          Comment

                                          Working...
                                          X