Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Grand Canyon Skywalk

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Karmanscik
    Nuotrauka is keliones Is ties ten vaizdai tai ispudingi
    Jei dar merginų veidai nebūtų subjauroti, vaizdai tikrai verti dėmesio

    Comment


      #22
      Nežinau kaip šis projektas įsipaišys toje natūralioje aplinkoje. Juk kanjonas ir įžymus savo natūralumu ir "nesubjaurotumu"... Ko tai labai primena Brazo funikulieriaus į Gedimino pilį projektą t.y. gera idėja, bet neaišku, ar tinkamoje vietoje. Nors gal nebus taip jau blogai.
      Nežinau, ar išdrįsiu ten užlipti. Vakar teko lankytis Spinnaker Tower (Porstmouth), kurio apžvalgos aikštelėje, esančioje 100m. auštyje, yra įrengtas panašus dalykas. Bijau aukščio, todėl nesijaučiau labai jaukiai stovėdamas ant to stiklo, kuris atrodė labai jau plonas. Vaizdas buvo daugmaž toks (batus teko nusiimti - tokios taisyklės):



      Vien mintis apie tokį "kabėjimą" virš 1km. aukštyje kelia šiurpą....
      Paskutinis taisė blitz; 2006.04.13, 23:01.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #23
        Kynkos turbūt sudrebėjo stovint. Nežinau ar ten mane kas užvilktų, nes vien tik pakilimas panoraminiu liftu man būna nemažas iššūkis

        Comment


          #24
          Man irgi iš pradžių buvo nedrąsu, bet vėliau pavaikščiojus po aikštelę ir pažiūrėjus, kaip kiti reaguoja į aukštį - įsidrąsinau. Pvz. šie vaikai ant to stiklo voliojosi gal pusvalandį. Nė vienas iš jų neatrodė išsigandęs:



          O šis vyrukas ramiai sau siūbavosi plaudamas langus 100-110m. aukštyje :



          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #25
            The Grand Canyon Skywalk project seems to be nearing completion:

            http://edition.cnn.com/2006/TECH/05/...alk/index.html
            Originally Posted by

            Comment

            Working...
            X